Mi smo mali, veliki borci.
20 svi 2010, 18:13
Baš mi je drago da Luka tako dobro napreduje!Još malo pa ga nečeš moći uhvatit kad krene trčati. Imam par pitanja : Tko šalje dijete kod radnog terapeuta i zašto? , Jel neuropedijatrica komentirala da on prati kognitivno svoju korigiranu dob? Ako je onda nemaš razloga za sekiranje.Jeli Luka hiperaktivan ili samo jako radoznao? Mi sutra idemo kod neuropedijatra pa ću napisati izvještaj na forumu. Pozdrav!
20 svi 2010, 19:52
Zrinkice, Luku je na radnu terapiju poslala dr Grubić, naš fizijatar. Na jednom od pregleda smo razgovarale o njegovoj motorici, njegovoj igri, interesima, mislim da je očekivala više akcije i interakcije od njega. U nalaz mu je napisala da se uključi u radnu th "kad sazrije", pa smo zaključili da bi to bilo kad počne samostalno sjediti.
21 svi 2010, 00:41
ajme, kakav ste vi napredak postigli

velika

veselom decku
25 svi 2010, 13:00
Hvala na odgovoru. Mi smo obavili pregled kod neurop. i dr. je prezadovoljna. Dala mu je neku igračku i malo ga promatrala.Rekla je da ima jako dobru konce. i da sam osmišljava igru. Pitala sam je za radnog terapeuta, a ona je rekla da to Marku ne treba. Mislim da su ipak te vježbe kod radnog t. dobre za njihov kognitivni razvoj. Molim te, kad budeš imala vremena, da mi opišeš par vježbi pa bi ja to s Markom kod kuće radila. Inače on zna složiti 2,3 lego kockice, sam slaže obične kocke jednu ne drugu(3,4), sam ubacuje geometrijske oblike u otvore iako još ne zna uijek pogoditi pravu rupu, ali se trudi. Zna se dodavat loptom s nama i sa psom, zna uzeti kuhaču i zdjelu i oponašati mene dok kuham.Stavlja telefon na uho , zna se češljat i svlačit.Jel bi trebao još nešto raditi ili vježbati za njegovu dob?On ima korigirano 13 mj.
25 svi 2010, 13:03
Zaboravih ti reći. Upoznala sam jednu mladu dr. koja sada ima 25 g i dioptriju -16.Nosi leće od malena koje joj malo usporavaju rast dioptrije.Još se nije odlučila na laser, kaže da se navikla ovako.
11 lip 2010, 22:40
mali vrag je napisao/la:)
A kako smo...
Moram priznat da s ponosom pokazujemo ovaj filmić... uživajte... PP je trenutno 20 mj. (nekorigirano).
velika
svim našim najvećim borcima.
I te kako morate biti ponosni

Koji je to bosonogi slatkis

Poljubac od Mie za drugara
14 lip 2010, 18:58
Presladak je mali Patrik, veliki borac !! Bravo za njega
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.