Mi smo mali, veliki borci.
Odgovori

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

08 tra 2011, 11:04

Draga Laurini šaljem jedan ogromni zagrljaj.
Sad imate anđela koji će paziti na vas.

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

10 tra 2011, 23:16

suze mi idu i ogromna mi knedla stoji u grlu. nema, ali doista nema nista gore nego kad roditelj izgubi dijete. divim vam se na hrabrosti koju imate. moja iskrena sucut! :place

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

11 tra 2011, 12:17

Hvala svima :grligrli

Mamidji - sretan rođendan tvojoj maloj (sada već velikoj) mišici i velika pusa svima, posebno velikom braci :kiss

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

11 tra 2011, 12:29

Plačem i pišem, i ne znam što da napišem... Moja iskrena sućut i doista se nadam da je Laura sada spokojna i gleda vas s neba. :place

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

11 tra 2011, 13:21

Svaka riječ je suvišna....
Primite moju iskrenu sućut...

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

18 tra 2011, 20:22

Ne nalazim prave riječi....
za tugu koju roditelji osjete kad izgube dijete ne postoje prave riječi utjehe :place
moja sućut

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

25 tra 2011, 18:39

Hvala :grligrli

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

26 tra 2011, 10:08

Moja iskrena sućut. :place :place :place :place

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

26 tra 2011, 12:35

Moja iskrena sućut,nemam riječi :place

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

26 tra 2011, 13:03

iskrena sućut cijeloj obitelji :place :place

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

10 svi 2011, 21:34

Jako mi je žao, moje saučešće :place

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

10 svi 2011, 21:46

o Bože :place
primite moju iskrenu sućut

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

10 svi 2011, 21:54

iskrena sućut :place

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

10 svi 2011, 23:33

Još jednom hvala vam svima. :grligrli
Kao što sam već rekla mi smo u toj velikoj boli i tuzi pronašli mrvicu sreće i za nju se uhvatili, a to je da je ona sada stvarno sretna. U to sam sigurna jer u momentu kad je usnula svoj vječni sanak na njenom licu više nije bilo boli i nelagode. Ona će sada uvijek biti s nama kao naš dobri mali anđelek, a do sada niti je bila s nama (jer je bila u bolnici) niti je bila sretna......

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

11 svi 2011, 08:29

Laurini :hug

Laurini je napisao/la:to je da je ona sada stvarno sretna. U to sam sigurna jer u momentu kad je usnula svoj vječni sanak na njenom licu više nije bilo boli i nelagode.


:place

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

11 svi 2011, 08:34

:hug

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

11 svi 2011, 10:04

:grligrli

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

11 svi 2011, 14:07

:grligrli

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

24 svi 2011, 07:45

Nedostaju mi riječi kojima bih vam izrazila svoju iskrenu i najdublju sućut.
:(

Re: Laura,38tjedana 49cm 2880g

29 svi 2011, 19:18

:grligrli
Odgovori