Sada je: 13 svi 2024, 05:36.

Izvijanje

Mi smo mali, veliki borci.

Moderator/ica: nadicab

Re: Izvijanje

PostPostao/la suska » 12 lip 2009, 23:35

Prvo da vas sve pozdravim, moja Anamaria je bila normalno djete sve do problema sa zeludcem pa cu u kratko kak smo dosli do toga da ima ugrusak u mozgu u resorbciji kad sam vidjela da u nalazu pise ugrusak u resorbciji plakala sam od klaiceve do doma i tu je sve krenulo prvo mi je pedijatrica rekla da ima rukice jako skupljene i da treba fizijatra ali nije to bilo strasno u biti nemogu u klaicevoj doci na red do 9 mjeseca rukice smo ispravili sa draga mama, tata baka braco sve smo dragali, ali moja princeza se isto izvija u bananu u natrag ne nije rodena nista prije, rodila sam ju sa 40+5 imala je 3360 i 50 dugacka, narucena sam na goljak 3.7 pa cu vjerovatno sve znati jer me toliko strah ona meni to radi kad se ljuti onda se izvija ali sam primjetila da i kad ju drzim hoce rukice staviti u natrag.
Procitala sam vas od pocetka do kraja i vidim da vas ima dosta sa tim problemom ja se nadam da ce to proci brzo jel imam starijeg on mi je sa nogicom imao problema ali njemu je bilo zalezano u trbuhu i brzo mu se vratilo nosio je ortopedske cipelice i evo danas mi trci i puca loptu ko pravi nogometas.
slikaslika
IVAN: 13.5 05`
ANAMARIA: 13.1 09`
Avatar
suska
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 430
Pridružen/a: 04 tra 2009, 23:15
Lokacija: Zaprešić

Re: Izvijanje

PostPostao/la MaMi » 14 lip 2009, 16:13

Pozdrav tebi i tvojim malenima.
Javi kako je bilo na pregledu na Goljaku.
Drži se hrabro, puno djece pri porodu zadobije krvarenje u mozgu blagog stupnja i sve se resorbira i ne ostane nikakve posljedice. Da niste bili u obradi radi želuca, možda ne bi niti znala za krvarenje. Tako je bar bilo s mojom nećakinjom i sada je najzdravija, najvedrija i puna pitanja petogodišnjakinja. :mah
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Izvijanje

PostPostao/la Rogue » 27 lip 2009, 20:28

da ne otvaram novu temu.
kod nas se zadnjih par dana javilo izvijanje. inace maleni ima 5 i pol mjeseci. bili smo kod ortopeda, fizijatra, na 2 UZV mozga i sve je ispalo uredu. bilo je nekih dijagnoza, ali su se pokazale netocne. na prvom uzv mozga je bilo vidljivo krvarenje koje se do drugog skoro skroz povuklo, ali su mi rekli lijecnici da takvo krvarenje ima vecina beba kao traumu od poroda. roden je dan prije termina.
uglavnom zadnjih par dana kad je jako nervozan (muce ka zubici, ili kad ga legnem presvlaciti ili kad mu se spava) pocne se tako izvijati. to je radio i kad je bio mali par puta ali ispalo je da je od protesta. maleni sjedi iako jos ne posve stabilno (sam je sjeo, nisam ga nista forsirala niti posjedala) i puze jos ne idealno, ali puze na cvrstoj podlozi prema predmetima i osobama koje ga zanimaju.
rukicu je rasirio, prima stvari u ruku i prebacuje ih, ali nekad sam primjeetila da mu se zna palac naci u saci, obicno kad se ljuti i place.

da li je ovo zabrinjavajuce ili je mozda znak protesta?
slika17.01.2009.
Avatar
Rogue
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1473
Pridružen/a: 03 ožu 2009, 17:38
Lokacija: ...u bestežinskom stanju

Prethodna

Natrag na Nedonoščad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.