ja sam tina presvlačila dok god je kakio po noći. s tim da je imao žuticu pa sam ga presvlačenjem i budila za podoj.
sad mi više ljudi reče da se to "više ne radi" i da ne gnjavim dijete.
ako presvlačite, koliko puta?
ako ne, zašto ne? i kako guza izgleda ujutro?
patronažna je bila jučer a ja, naravno, nisam pitala
























