10 ruj 2012, 15:33
11 ruj 2012, 23:27
11 ruj 2012, 23:33
11 ruj 2012, 23:39
11 ruj 2012, 23:47
12 ruj 2012, 08:43
12 ruj 2012, 11:53
12 ruj 2012, 16:36
14 ruj 2012, 14:27
(ne usudim mu se u tom napadu kaslja i teskom disanju dati same kuglice da ne odu krivo)14 ruj 2012, 14:40
Vicky & Mama je napisao/la:Kayo koji se antidot daje kad se beba triba cijepiti sa Priorixom?
14 ruj 2012, 14:42
14 ruj 2012, 15:32
14 ruj 2012, 15:59
14 ruj 2012, 17:45
14 ruj 2012, 20:00
14 ruj 2012, 20:47
Kaya071 je napisao/la:Trabo, moram malo da prostudiram pa ti odgovorim.
zglobove ruke, kukove i zaboravila sam napisat oči. Sve drugo super, svi organi...srce, pluća, štitnjaca....14 ruj 2012, 21:31
14 ruj 2012, 21:36
14 ruj 2012, 21:43
Kaya071 je napisao/la:
Jesi li ikada primjenjivala akupresuru? Ako nisi, mogu ovdje staviti sliku tacke koju treba pritisnuti za opustanje grudnog kosa, te dvije tacke za opustanje uznemirenog djeteta. Ovo provjereno radi.
14 ruj 2012, 21:43
14 ruj 2012, 21:47
14 ruj 2012, 21:53
jeli mogu očekivat da će već noćas djelovat jer noćima već ne spavamo zbog zubića
14 ruj 2012, 22:47
Sad mu dajem direkt u usta, do nedavno sam topila. Malo vrti kuglicu po ustima i ona se otopi.
15 ruj 2012, 07:42
15 ruj 2012, 10:24
15 ruj 2012, 10:38
tratinčica1711 je napisao/la:rusulice, 15 x ti je slaba potencija, to je 7c. Po kayinoj preporuci, ja sam naručila 30 c i nervoza nestajeSad mu dajem direkt u usta, do nedavno sam topila. Malo vrti kuglicu po ustima i ona se otopi.
15 ruj 2012, 11:46
15 ruj 2012, 12:51
15 ruj 2012, 13:22
15 ruj 2012, 14:05