Sada je: 15 svi 2024, 06:10.

o pedijatrima - promjene, preporuke, pitanja (spojene teme)

Podforum posvećen prvoj godini života vašeg djeteta.

Moderator/ica: Hajdi

o pedijatrima - promjene, preporuke, pitanja (spojene teme)

PostPostao/la † Sanika » 15 tra 2009, 13:51

dakle jako sam nezadovoljna našom, u prvom redu zato što prima bolesne i zdrave u isto vrijeme, i tako mi je naručila moju bebu s dva mjeseca na redovni pregled dok je u istoj prostoriji bila curica s temperaturom od 38,8 :strah
meni je to van svake pameti

isto tako naručila me na cijepljenje s 3 i pol mjeseca, a redovno je s 4 mjeseca.
o cjepivima više znam ja od nje :shock: .

radi se o doktorici na Kozjaku

sad bi je mijenjala, a kažu mi da moram pisati neku zamolbu u HZZO jer se kod prijavljene doc treba ostati godinu dana najmanje.
ima li neki poseban obrazac ili sl.? imate li iskustva odobrava li takve zamolbe HZZO?
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb

Re: kako promijeniti pedijatra?

PostPostao/la Bubidea » 15 tra 2009, 14:08

ne znam proceduru, samo sam dosla reci da je to nova pedijatrica na kozjaku, a ne ona stara koju smo svojedobno hvalili
mi jos nismo, fb, bili kod nje, nije nam trebalo, ali sam cula da se prvo uzasnoooo dugo cekalo, pa da se sada nesto popravila, kada je cula da se ljudi bune

a di ces se prebaciti?
:lebdi
Avatar
Bubidea
Bogom mi je dano
 
Postovi: 4688
Pridružen/a: 04 stu 2004, 11:41
Lokacija: ajd pogodi

Re: kako promijeniti pedijatra?

PostPostao/la Rimaithor » 15 tra 2009, 14:09

Ti si preselila P. od dr. R?
Vanity is my favourite sin.
slika
Avatar
Rimaithor
Ljupka Heidi
 
Postovi: 14734
Pridružen/a: 03 sij 2004, 10:18
Lokacija: Dragons' Den

Re: kako promijeniti pedijatra?

PostPostao/la saptacica » 15 tra 2009, 14:18

Znači, ne valja ova nova?!

Pa kako joj barem od stare dobre Cvene nije ostalo podjeljeno na bolesne i zdrave termine?

Mi smo bili samo jednom, prije godinu dana, prvo dojam je bio super, drugi me poljuljao. Prvo je imao upalu grla, ona dala antibiotik i rekla da dođemo na kontrolu za pet dana, pa će pogledat i dat još antibiotika jer se atb pije 10 dana. To mi je zvučalo super, jer sam se načitala na temu i mislim da je 10 dana prva doza za ubit beštije.
Došli na kontrolu za pet dana, ona veli dobro, zdrav je.

Al eto velim, nije mi više trebala. Al mogla bi i ja preći drugoj.
Avatar
saptacica
Skoro doula
 
Postovi: 4316
Pridružen/a: 22 stu 2005, 17:24

Re: kako promijeniti pedijatra?

PostPostao/la † Sanika » 15 tra 2009, 14:43

Da, znam da je to nova. Ne vidim sad baš neku gužvu kad dođem, tim više bi mogla odvojiti zdrave i bolesne, pogotovo bebe.

Rima nisam, P. je još tamo ali mi je daleko iz Maksimira na drugi kraj grada pa sam M. prijavila ovdje
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb

Re: kako promijeniti pedijatra?

PostPostao/la vesela beba » 17 tra 2009, 12:55

i ako ko ima iz st-a za preporučit ped.jer i ja bi ga mjenjala po hitnom postupku!
T.2008
L.2010
sjaj u tami
Avatar
vesela beba
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 471
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 11:47
Lokacija: Split

Re: kako promijeniti pedijatra?

PostPostao/la snowwhite » 17 tra 2009, 18:25

ja sam isto čula da se ped može mijenjati tek nakon godinu dana ali nisam sigurna jel to 100% točno.
što se tiče obrasca hzzo-a mislim da bi moglo biti slično kao kod mijenjanja obiteljskog liječnika. to sam nedavno radila. prvo odeš doktoru kod kojeg želiš ići i tamo ako te taj želi primiti dobiješ taj neki obrazac kojeg nosiš trenutnom liječniku da ti kao odobri odlazak. onda nosiš jedan primjerak u hzzo a jedan novom doktoru.
i to je to :)
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
Avatar
snowwhite
Nije unikat!
 
Postovi: 6318
Pridružen/a: 20 svi 2008, 10:18
Lokacija: Zagreb

Re: kako promijeniti pedijatra?

PostPostao/la piko » 17 tra 2009, 22:37

mi smo na kozjaku...i dr je nama okej. :)

nadam se da znaš da se sa bebama ne čeka, uđeš odmah unutra i nemaš doticaja s bolesnom djecom...tako je bilo i kod Cvene, a i sad je tako.

ovu novu pedijatricu svi hvale, mislim na njene kolege...kažu da je bila top student, a poslije i top pedica :dunno

dugo se čeka jer je dosta iscrpna i detaljna što je super ako si u ordinaciji, al ako si vani i čekaš ne možeš nego prošvikati...svaki put cca 2 sata ubijem u čekaonici :ne
P, studeni 2002
F, studeni 2004
piko
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 305
Pridružen/a: 25 vel 2004, 16:22

Re: kako promijeniti pedijatra?

PostPostao/la † Sanika » 18 tra 2009, 20:09

Piko ja sam dva puta bila u ordinaciju s bolesnom djecom. Da, ulazim odmah, kad nas naruči, ali kad smo ušli, kod pedijatrice je bilo bolesno dijete, kod sestre gdje smo ušli i mi čekalo drugo bolesno, pa smo mi došli na red kod pedijatrice, a za to vrijeme kod sestre je ušlo novo bolesno.. a to su dvije spojene prostorije. Meni je to suludo.
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb

Re: kako promijeniti pedijatra?

PostPostao/la sandram » 18 tra 2009, 21:11

Kod vas se narucuju svi pregledi? Pitam zato jer mislim da je vise do roditelja koji u vrijeme savjetovalista (kod nas je to prva dva sata) dovode bolesnu djecu, a to vrijeme je ustvari rezervirano za zdrave bebace, cjepljenja i sl.
Ja sam nedavno mijenjala zubara. Otisla sam novoj zubarici, tamo poptisala obrazac i dalje su sve oni napravili. Glupo mi je da se mora ici lijecniku kojeg mijenjas da on odobri odlazak. To mi je van svake logike, znaci da bi zapravo odobrio da nije zadovoljio.
Djeca nisu bojanke. Ne mozemo ih ispunjavati svojim omiljenim bojama.
Avatar
sandram
pahuljica
 
Postovi: 9288
Pridružen/a: 10 sij 2003, 14:46

Re: kako promijeniti pedijatra?

PostPostao/la † Sanika » 18 tra 2009, 21:50

Narucuju se samo bebe kod ove Maksove, a kod Pauline se zna kad su zdravi a kad bolesni, i toga se svi pridrzavaju. Ako nekome bas gori pod nogama, ima susjedna prostorija odvojena vratima.
Vidjeti cu, prvo cu porazgovarati s njima pa odlucit. Nemam vremena za tu silnu papirologiju.
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb

dobar pedijatar

PostPostao/la danijela81 » 27 tra 2009, 12:32

imam losih iskustava, a ovaj sad mi se cini jako inertan, ne znam jel da ga mijenjam ili ne.

prva pedijatrica je bila koma. dojenje je krenulo jako tesko (kao i vecini), ali je krenulo. mali je dobio oko 900g prvi mjesec, a ona je rekla da mi je mlijeko slabo i preporucila bebimil :roll: onako nesigurna sam pocela s jednom bocicom bebimila navecer (jer je mali visio po cijelu vecer na cici), i to bas nekako kas sam dobila i mengu pa je i produkcija bila slaba.
mali ima nistagmus, zato jer je rodjen s mrenom. ona je rekla da sumnja na tezak neuroloski poremecaj i poslala na UZV mozga :roll: nisam se bunila, jer je rodjen s apgarom 7/10 pa sam htjela da ga se pregleda, ali isprepadala me posteno, ponovila puno puta da shvatimo to jako ozbiljno i nek hitno trazimo vezu za pretrage. neuropedijatrica u bolnici me pitala sto je to ona vidjela pa napisala tako tesku dijagnozu.

na drugom pregledu druga pedijatrica me pitala sto jede, i rekla da je prevelik i hipertrofican i nek izbacim taj bebimil i nek samo dojim. nisam vise znala kako bi to napravila jer se produkcija smanjila. sad vidim da je imala ok savjete, i sto se tice njegove dijagnoze, i jos je urgirala da ga sto prije prime na operaciju okica. ali onda mi se cinila prestroga. vikala je na mene svaki put, a moji hormoni divljali.. s problemima s dojenjem se zbilja nisam mogla nosit, pogotovo nakon posjeta njoj.

e onda u zg totalno druga prica. pedijatar koji ga pogleda u jednoj minuti, da mu cjepivo i kaze dovidjenja. niti ista pita, niti ista savjetuje. kopira papire sa ocnog odjela. saslusa me i odgovori ako imam nesto za pitat, a meni super tako jer nitko me ne plasi i nitko ne vice na mene, a vecinu stvari ionako radim instiktivno, ili poslusam savjete forumasica.

e sad, nije me pitao cak ni sto dijete jede, bili smo u cetvrtak na pregledu, nije ni spominjao dohranu. nije dao ama bas nikakav savjet o nicemu. je li on onda dobar pedijatar ili povrsan? stariji je, preporucili su mi ga kao jako dobrog i iskusnog. doduse, V. nije jos bio nesto bolestan, osim ovog s okicama, ali, zar ne bi on ipak trebao nesto i pitati, reci? ili ja moram bit ta koja je napadna i trazit savjet? nije da mi ga treba, o dohrani sam naucila tu na forumu, za okice imamo specijaliste... ali nekako mi je blesav taj jednominutni pregled. stalno me strah ga nije dobro pregledao pa da je nesto propustio.

da mijenjam pedijatra?

kakav je, po vasem misljenju, dobar pedijatar?
Vi ste sol zemlje, vi ste svjetlo svijeta!
V. 03.11.2008. :luv
R. 11.06.2014. :luv
Avatar
danijela81
(pre)fina gospoja
 
Postovi: 10381
Pridružen/a: 26 svi 2008, 08:57
Lokacija: Osijek

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la indijanka » 27 tra 2009, 12:53

Što je dobar pedijatar...ne znam, neki su jako stručni ali komunikacija im je nikakva, drugi obratno...
Moja pedica u tri godine nikada nije pogriješila dijagnozu (imam sina koji ide već dvije god u jaslice i često je bolestan, imali smo čak i operaciju), uvijek radi briseve, vadi krv, zna imena moje djece, uvijek na raspolaganju...za mene je ona odličan pedijatar.
Ako sama mi ne ponudi neki savjet o cjepivu onda ja pitam i razgovor krene.

Pa opet ima na ovom forumu mama koja također ide kod nje i uopće nemaju isto mišljenje, zapravo je nezadovoljna.
Roko 26/4/06
slika
Avatar
indijanka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 879
Pridružen/a: 10 svi 2007, 14:52
Lokacija: zagreb

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la danijela81 » 27 tra 2009, 13:06

mene samo brine je li on dovoljno temeljit.

znam da to ne mogu saznat sve dok se V. ne razboli, ali glupo mi je cekat pa da se nesto zakomplicira pa da saznam mozda na neki tezak nacin.
a s druge strane, mozda je covjek ok, samo sto ne prica puno.

pitala sam i druge za misljenja o njemu, i bila su dosta podijeljena. neki ga jako hvale, a neki nisu zadovoljni, mislim da je to sve individualno i ne mora ovisiti o strucnosti pedijatra. a meni je upravo ta strucnost jako bitna.
a ne znam kako ga provjeriti.
Vi ste sol zemlje, vi ste svjetlo svijeta!
V. 03.11.2008. :luv
R. 11.06.2014. :luv
Avatar
danijela81
(pre)fina gospoja
 
Postovi: 10381
Pridružen/a: 26 svi 2008, 08:57
Lokacija: Osijek

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la ivana7997 » 27 tra 2009, 13:21

hm, meni nije jasno sto te zapravo muci. nije ti dao nikakav savjet, pa to je super ako ga nisi ni pitala. bi li ti se svidjalo da ti daje savjete koje ne trazis?

daj mi objasni ovo, ne razumijem sto si mislila:

neki ga jako hvale, a neki nisu zadovoljni, mislim da je to sve individualno i ne mora ovisiti o strucnosti pedijatra. a meni je upravo ta strucnost jako bitna.
Avatar
ivana7997
Abundija
 
Postovi: 13974
Pridružen/a: 28 ožu 2002, 00:36

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la indijanka » 27 tra 2009, 13:24

Slažem se s tobom, nama je pedica dokazala svoju stručnost i temeljitost i ja sam zadovoljna...
Roko 26/4/06
slika
Avatar
indijanka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 879
Pridružen/a: 10 svi 2007, 14:52
Lokacija: zagreb

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la marie claire » 27 tra 2009, 13:29

Tako smo mi išli u poč kod jednog ped, kod kojega je Pia i sad prijavljena, ali je isto tako ni a od njega i što ga god upitaš brzi, neodređeni odgovor! A, svi ga nahvalili kao vrhunskoga. Međutim, kad je Pia imala soor, nije ništa preporučio da koristimo, dok nije patron. došla i dala rojazol gel! Zbog toga i činjenice da u prvi mah nije bilo u domu zdr. ni grijanja, da se nisi mogao naručiti, nego doći, pa kad te prime u zimu, ja sam otišla kod privatne pedice. S njom sam prezadovoljna, otvorili tamo i karton, Piju pregleda temeljito, s nama o svemu porazgovara, tamo se i cijepi, a kod ovog prvog nosimo sve papire. Nije mi skupa, pregled platim 150 kn i zadovoljna sam, ali eto da je ovaj bio malo drugačiji ostala bi kod njega! Ovu pedicu mi je savjetovala moja obiteljska prijateljica, liječnica koja također svoje klince tamo vodi, i uvijek ju mogu nazvati i pitati za savjet!
Pia 06.11.2008.
marie claire
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 650
Pridružen/a: 15 ožu 2009, 19:06

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la marie claire » 27 tra 2009, 13:31

I još nešto, meni je komunikacija jako bitna, kao i stručnost, jer kao mlada, neiskusna mama imam masu pitanja, i pametnih i glupih, al ne želim riskirati. Doduše, ovaj forum mi jako pomaže, cure hvala svima na svemu!
Pia 06.11.2008.
marie claire
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 650
Pridružen/a: 15 ožu 2009, 19:06

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la danijela81 » 27 tra 2009, 13:37

ivana7997 je napisao/la:hm, meni nije jasno sto te zapravo muci. nije ti dao nikakav savjet, pa to je super ako ga nisi ni pitala. bi li ti se svidjalo da ti daje savjete koje ne trazis?

daj mi objasni ovo, ne razumijem sto si mislila:

neki ga jako hvale, a neki nisu zadovoljni, mislim da je to sve individualno i ne mora ovisiti o strucnosti pedijatra. a meni je upravo ta strucnost jako bitna.


cula sam prica od roditelja koji kazu slicno sto i ja, da pregled traje minutu, da nikad nista ne govori, da nije komunikativan... i sve takve komentare koji se ne temelje na tome kako lijeci djecu, i je li negdje pogrijesio u dijagnozi, ili nije reagirao na vrijeme. a dosta ih je bilo zadovoljno.

ne bi savjete koje ne trazim, ali mislim da prvorotki ipak treba savjet neke strucne osobe, bez obzira trazila ga ona ili ne. da nisam imala ovaj forum slusala bi svoju mamu, teke, strine, i dvije prijateljice koje su nedavno rodile, i nikad ne bi dojila, a dohranu bi dala s 3 mjeseca.
neke stvari se ipak trebaju reci i bez pitanja. ili pitati mamu, npr, nije pitao da li se on okrece ili ne, jesam li ga posjela (sto vecina mama jos uvijek radi s 5, 6 mjeseci)... mislim da su to bitne stvari. kazem, meni odgovara sto suti i ne vice kao ova prije, ali sam se pocela brinuti je li dovoljno strucan na svom podrucju.
Vi ste sol zemlje, vi ste svjetlo svijeta!
V. 03.11.2008. :luv
R. 11.06.2014. :luv
Avatar
danijela81
(pre)fina gospoja
 
Postovi: 10381
Pridružen/a: 26 svi 2008, 08:57
Lokacija: Osijek

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la Rachica » 27 tra 2009, 13:44

odlučiti o nečijoj stručnosti samo na temelju toga je li komunikativan ili ne je teška stvar.
pitaj sve što te zanima, po tome ćeš vidjeti da li je spremna na odgovore :)
manje - više su svi danas šutljivi i sve ide kao po traci :|

ja nisam zadovoljna svojom pedi, ali ne mogu ništa napravit, malo ih je i svi su pretrpani i ne primaju nove pacijente.

nažalost, u današnje vrijeme sam moraš skupljat info i slušat svoj instinkt, ti najbolje poznaješ svoje dijete i vidiš promjene na njemu.
Eh...
slika
slika
Avatar
Rachica
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2937
Pridružen/a: 18 ruj 2007, 11:50

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la Rogue » 27 tra 2009, 13:55

mi paralelno idemo kod dva pedijatra, jedna je kod koje smo prijavljeni, a drugi je u klaicevoj i to su kontrole.
e sad ovaj u klaicevoj je uglavno orjentiran na probavu i sl. jer je gastroenterolog i mislim da je jako dobar i sve sto kaze stoji, ali za druge stvari mi uvijek savjetuje da se jos javim pedijatrici.
a ona je cudna prica. kad smo bili kod nje prvi put guzva kod zdrave i kod bolesne djece, i sve mi je rekla u 5 min i aj bok. drugi put ista prica, a treci put smo bili prvi na redu i nije bilo nijedno bolesno dijete i napokon nam je posvetila 20 min i onda je otkrila da nam nije navrijeme za kukove rekla, lijepo smo popricali i detaljno ga je pogledala.
e da se nastavilo ko prva dva puta rekla bi da je koma od pedijatrice, ali sad zadnji put sam vidjela da jednostavno ima previse djece i da im ne moze posvetiti dovoljno vremena i njihovim mamama s hrpom pitanja. i mislim da je to slucaj kod vecine pedijatara u hrvatskoj, jednostavno imaju previse djece.
a u privatnike ne vjerujem vise (iako sad silom prilika idemo snimat kukove) od kako sam ja imala koma iskustvo sa privatnim ginekologom, stomatologom, dermatologom. prodali bi se za pare, a isto kad se malo procuje za njih nastane guzva.
slika17.01.2009.
Avatar
Rogue
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1473
Pridružen/a: 03 ožu 2009, 17:38
Lokacija: ...u bestežinskom stanju

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la azraz » 27 tra 2009, 14:01

Pričala sam ti već o ovom našem u kvartu...., ja zadovoljna, Svrco isto...
O. 16.05.2005.
M. 08.09.2008.
azraz
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 253
Pridružen/a: 04 lis 2007, 13:08
Lokacija: Zagreb

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la danijela81 » 27 tra 2009, 14:21

azraz, ja bi se vec davno prebacila kod njega, ali MMu je njegov brat rekao kak je ovaj super, i nahvalio ga, i nece da se prebacimo. kad sam ga pitala sto je to super, rekao je da nije guzva i da nikad ne cekaju dugo, i da su uvijek brzo gotovi.
po mom to nisu dovoljno dobri argumenti, ali kad god spomenem MMu, ovaj poludi, jer nam je to vec treci po redu i tvrdi da ja izmisljam i da mi nijedan ne bi bio dobar. sad kad pogledam, zbilja ispada da je tako, s nijednim nisam bila zadovoljna.
pricekat cu jos malo, mozda je covjek zbilja ok. ionako se sad vise ne mogu prebacit jer se ne radi o promijeni adrese pa mora proci odredjeno vrijeme da se to moze ucinit
Vi ste sol zemlje, vi ste svjetlo svijeta!
V. 03.11.2008. :luv
R. 11.06.2014. :luv
Avatar
danijela81
(pre)fina gospoja
 
Postovi: 10381
Pridružen/a: 26 svi 2008, 08:57
Lokacija: Osijek

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la ivana7997 » 27 tra 2009, 14:25

a kako se zove? nisi se na forumu raspitivala za njega?
Avatar
ivana7997
Abundija
 
Postovi: 13974
Pridružen/a: 28 ožu 2002, 00:36

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la danijela81 » 27 tra 2009, 14:29

citala sam na Rodama, netko je postavio topic, dosta ljudi se javilo. dr. Oskar Lucev, u DZ Crnomerec, stariji, vec pred mirovinom.

i sto mi je bilo cudno, neke mame su rekle da ih zasprehava, sto se meni ama bas nikad nije dogodilo. bas uvijek pogleda na brzinu, vecinom suti i to je to.
Vi ste sol zemlje, vi ste svjetlo svijeta!
V. 03.11.2008. :luv
R. 11.06.2014. :luv
Avatar
danijela81
(pre)fina gospoja
 
Postovi: 10381
Pridružen/a: 26 svi 2008, 08:57
Lokacija: Osijek

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la azraz » 27 tra 2009, 21:28

Da, istina, mislim da jednom godišnje možeš promjeniti doktora bez dodatnih pitanja i problema....
O. 16.05.2005.
M. 08.09.2008.
azraz
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 253
Pridružen/a: 04 lis 2007, 13:08
Lokacija: Zagreb

Re: dobar pedijatar

PostPostao/la Zwerka » 28 tra 2009, 12:10

Danijela, i naš pedijatar je takav i to mi užasno ide na živce..
Dođe, preglada ga bez ijedne riječi i ode.
U biti, jedino što izgovori je - dobar dan!
A najgore od svega je to što kad nešto pitam, odgovara medicinska sestra a ne on.
Ali, ja nemam izbora i moram biti kod njega jer mi je najbliže... :protest
Stariji brat - 14.12.2008
Mali covjek - 16.03.2013

...nećete znati sinovi moji koliko vas volim
tako dugo dok i sami ne postanete roditelji...
Avatar
Zwerka
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2177
Pridružen/a: 23 ruj 2008, 18:45
Lokacija: ...tamo gdje je i Bog rekao laku noć..

pedijatri

PostPostao/la zzlebak » 20 sij 2010, 13:56

Molim Vas pomoć, trebam izabrati djetetu pedijatra, trebam savjet ili preporuku.

hvala
zzlebak
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 6
Pridružen/a: 20 sij 2010, 13:44

Re: pedijatri

PostPostao/la ivana7997 » 20 sij 2010, 13:58

hm, bilo bi nam lakse da nam kazes odakle si
Avatar
ivana7997
Abundija
 
Postovi: 13974
Pridružen/a: 28 ožu 2002, 00:36

Re: pedijatri

PostPostao/la zzlebak » 20 sij 2010, 14:07

sorry, iz Zagreba ( novi zagreb )

pozdrav,
zzlebak
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 6
Pridružen/a: 20 sij 2010, 13:44

Sljedeća

Natrag na Djeca od 0 do 1

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.