Podforum posvećen prvoj godini života vašeg djeteta.
Odgovori

Tracy Hogg- PU/PD metoda, djeluje li?

25 ožu 2010, 15:41

Evo prije nego kupim knjigu na Amazonu, recite ima li netko saznanja o ovoj metodi?

Naime L ima sada skoro 6 mjeseci, jako malo spava. Po danu ukupno oko 2 h, i po noći od 22-07 s milijun buđenja, od toga 2 puta za jesti.

Općenito je beba koja se ne može sama uspavati, niti u kolicima ne može zaspati sama, ni u autu.

Malo smo svi uuumorniiii...

Re: Tracy Hogg- PU/PD metoda, djeluje li?

26 ožu 2010, 21:32

ne znam nista na zalost. a ocito i nama treba. idem malo prosurfati.

Re: Tracy Hogg- PU/PD metoda, djeluje li?

26 ožu 2010, 21:42

na ovom blogu je napisano licno iskustvo, t.j. prenosno, od prijateljice.
od ovome sto sam procitala mene muci dio sta ako mu se jede? t.j. J doji po nocu i to ne samo zbog hrane, vec i za utjehu. priznajem da jos nista ne znam o ovom metodu.
ovdje ima pro et contra rasprava.
*
A zasto si se ti odlucila za ovu knjigu/metodu?

Re: Tracy Hogg- PU/PD metoda, djeluje li?

27 ožu 2010, 21:46

nisam se još na ništa odlučila

samo smo u fazi da se budi non-stop.
ide spavati u 22, onda se budi svakih 1h i uspije ju mm uspavati
onda oko 04h jede i nakon toga se budi svakih 1h ili čak pola sata, do ujutro...

po danu spava 3x 45 minuta
ne spava ni u autu ni u kolicima

malo sam... očajna :loce

Re: Tracy Hogg- PU/PD metoda, djeluje li?

27 ožu 2010, 21:51

meni ova metoda izgleda bezezze(tj. nama nimalo ne djeluje ništa slično tome). T tako mm digne kad se probudi, a znam da nije za cicat (npr. sada, nakon što je zaspala u 20:30), i kad ju vraća natrag u krevet-ona urla. Mrak je, nema kontakta očima, ...sve po PeSu. Ali ona osjeti tatu, pa ništa. Pa poludi. Malo manje nego kad osjeti cicu, pa ništa. :lol

Re: Tracy Hogg- PU/PD metoda, djeluje li?

28 ožu 2010, 21:04

i ja sam juce to razmisljala Krumpi. Ne ide to kod nas. Jer kada on u spavanju zaplace je znak da mu se jede. problem kod nas je nasisavanje. i onda se budi zbog bolova u trbusicu.
ali jos je nisam analizirala, mislim na ovu metodu, ako budem veceras imala vremena, potrazicu jos na netu.
Odgovori