24 sij 2017, 10:09
03 vel 2017, 18:14
04 vel 2017, 09:20
. Je li prosao konjuktivitis?
, ja sam otisla ranije uspavati najmladjeg. Da smo bili doma, vjerojatno bi buljio u tv.
04 vel 2017, 11:15
07 vel 2017, 15:28
07 vel 2017, 16:29

baš me to naljutilo. A onda mi neki kažu da kako mu mogu to uskraćivati. ništa mu ja ne uskraćujem, jednostavno nemam financijskih mogućnosti omogućiti mu to. nažalost
07 vel 2017, 16:47
snowwhite je napisao/la:Neve možeš doći do ravnateljice? nekim zaobilazim putem da direkt dođeš do nje? ili nekog iz stručnog tima koji bi imao razumijevanje.
snowwhite je napisao/la:Stariji koji je predškolarac je bio na psihološkoj obradi. Isplao je da imam darovito dijete no u vrtiću ne rade s njima ništa, nemaju nikakav program za njih, pa je preporuka da ga upišem u neki od programa ala Bistrići koji dođu oko 300 kuna ili čak i više mjesečno. Yeah right, kako da ne!? pa zašto bi samo imućniji mogli razvijati svoju djecubaš me to naljutilo. A onda mi neki kažu da kako mu mogu to uskraćivati. ništa mu ja ne uskraćujem, jednostavno nemam financijskih mogućnosti omogućiti mu to. nažalost
07 vel 2017, 17:52
. Ne znam sto da kazem, koma.
07 vel 2017, 17:55
. Najradije bi buljio. Radujem se duzim danima kada su vise vani.
07 vel 2017, 18:32
07 vel 2017, 20:18
snowwhite je napisao/la:Pa logoped je skup. Ne kuzim!??
07 vel 2017, 21:13
07 vel 2017, 22:23
28 vel 2017, 15:53
01 ožu 2017, 15:46
.
07 ožu 2017, 21:48
08 ožu 2017, 09:25

a onda se braća bune pa igra uvijek završi sa svađom
. slabo jede, slabo spava u vrtiću, sve po starom

09 ožu 2017, 12:56
tako i kod nas
08 tra 2017, 08:42
!
13 tra 2017, 14:55
19 tra 2017, 10:22
20 tra 2017, 20:07
20 tra 2017, 20:15
20 tra 2017, 20:57
21 tra 2017, 07:50
24 tra 2017, 08:34
24 tra 2017, 15:49
25 tra 2017, 17:17

25 tra 2017, 22:24


26 tra 2017, 14:34
