Neve stavila bi ja rado slike ali ne znam i ne mogu sa mobitela
Ivy super za alergotest da je neg na km
Jao ples za dvogodisnjake , mogu mislit show, i ja bi svoju voli plesat , mrdati guzim
Ali kod nas nema nista takvo

Zara koji probiotik koristite ??
A koju ploču za crtanje imate ( gledala sam neke vas za kupit ne znam koju bi )
Nemam vise puno mjesta u kuci za igracke
Ja sam ispala luda mama jer...kupujem djetetu skarice, plastelin, vodene, flomastere
Sve je to opasno za dvogodisnjake
Ovo ce pojest, isarat ce ti zidove, flomasteri su otrovni , škarama ce iskopat oko , porezat ce se
Daj joj bojice to je za nju ...bla bla bla
Moja se ne zna igrat sa malim stvarima sve stavlja u usta , dam makarone da kuha ona se skoro udavila, pravili smo neku igricu sa slamkama okrenem se minut " mama mama ja jedem slamke " puna usta hej
Pa sta bi bilo da joj dam cepove ??
Das joj vodu ? Moja bi zalila odmah tv
Moja je Maša iz crtica
