Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!
Odgovori

Re: temper tantrums ili kad vam dijete podivlja? [spojene te

04 ožu 2014, 00:41

Dali tantrumi zbilja u jednom trenu prestanu? :lebdi

Koliko se dugo ceka na taj trenutak? Onog trena kada skuzim da mi dijete vise nema tantrume ja cu.... ja cu.... Ma izjavit cu ljubav svekrvi i pozvat je da dode zivjeti sa nama. Sve je bolje od tantruma. :gaah

Re: temper tantrums ili kad vam dijete podivlja? [spojene te

04 ožu 2014, 07:32

Nikky je napisao/la:Dali tantrumi zbilja u jednom trenu prestanu?

ne, polako kopne :hug

Re: temper tantrums ili kad vam dijete podivlja? [spojene te

04 ožu 2014, 13:21

nikky kad je tantrum ti znaš da te dijete treba i da mu je nešto prelilo čašu i ono vapi za tobom, a kada tantrumi prestanu i nastupi predpubertet i inaćenje..i odbijanje, mislim da ćemo tada žaliti za ovim preočitim znakovima za pomoć.
mene već sad srce zaboli kada me kćer odbije od sebe, a što će biti kasnije kad će to biti svakodnevno.
pa onda skrivanje svojih osjećaja i problema...
ma znaš, draži su mi tantrumi :nata

Re: temper tantrums ili kad vam dijete podivlja? [spojene te

05 ožu 2014, 21:44

Bas gledam kolko naziva ima ova tema. Sad vidim da je zakrpana :D
Imam i ja jednu Miss Tornado!
Pripisujem to losem vremenu, ne mozemo van, tu je mali braco koji treba paznju, a cim ja njega krenem uspavljivati, ona ili trga, ili razbija, ili se popne na krevet na kat i mamka da ju spustim, ili sara po zidu, evo danas je prolila po sekinom krevetu bocicu kakaoa i bocicu soka. S malcu idu zubi i place cijeli dan...
Ja mislim da je ona divljija od ove tri starije skupa kad su bile male. Upravo trci po stanu vamo-tamo. Dok ne ispuni normu u kilometrazi, nece ici spavati. Mogu ja pricat, sizit, uskracivat crtice, objasnjavat... Badava, ko da zidu pricam!
Odgovori