Sada je: 13 svi 2024, 17:25.

noćni strahovi

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Re: noćni strahovi

PostPostao/la laya » 24 vel 2014, 12:16

Moja Nika ima 2.5 godine, u zadnjih pol godine se budi plačući recimo 1 tjedno.
Rekla bi da su to noćni strahovi. Sinoć nije piskila prije spavanja zaspala nam je u autu, onda je oko 11 počela jako plakat i skužila sam odmah u čemu je stvar odvela ju na wc prvo nije htjela piškiti no na kraju se popiškila i zaspala.
Inače se probudi i plače, ne vrišti, ne odgovara mi na pitanja tipa pitam ju boli li ju nešto, zašto plače..
Samo plače, ja ju uzmem k sebi zagrlim i tako plače još neko vrijeme i nastavi spavat ujutro nista ne spominje...
20.06.2009 slika
Nika 18.07.2011 slika
Avatar
laya
slikofon
 
Postovi: 1161
Pridružen/a: 11 sij 2011, 15:02
Lokacija: Zagreb

Re: noćni strahovi

PostPostao/la Rimaithor » 24 vel 2014, 12:55

tako da mi nismo oko toga radili neku veliku paniku
ne mogu nazalost reci da je tako i kod mene bilo. Ja jesam bila u panici jer su to bile toliko ružne i creepy situacije da se nisam znala nositi s njima najcesce. Od tzv vjesticjeg urlanja, okretanja ociju, pokazivanja prstom, plakanja i vristanja ... fuj i bljak. Kad se sjetim odmah me uhvati grc u zelucu

Veliki potpis, to zaista može stravično izgledati i ti se kao roditelj osjećaš potpuno prestrašeno i bespomoćno.
Vanity is my favourite sin.
slika
Avatar
Rimaithor
Ljupka Heidi
 
Postovi: 14734
Pridružen/a: 03 sij 2004, 10:18
Lokacija: Dragons' Den

Re: noćni strahovi

PostPostao/la Adorabla » 24 vel 2014, 16:58

Samo plače, ja ju uzmem k sebi zagrlim i tako plače još neko vrijeme i nastavi spavat ujutro nista ne spominje...

To nisu nocni strahovi.
Procitaj Hajdin post ili druge postove kako izgledaju nocni strahovi.
Ovo plakanje je normalno, ocekivano ponasanje, pogotovo kod djeteta od 2,5 g
Avatar
Adorabla
Medena
 
Postovi: 27744
Pridružen/a: 17 tra 2004, 13:30

Re: noćni strahovi

PostPostao/la MaminMacak » 25 vel 2014, 21:28

Rimaithor je napisao/la:
tako da mi nismo oko toga radili neku veliku paniku
ne mogu nazalost reci da je tako i kod mene bilo. Ja jesam bila u panici jer su to bile toliko ružne i creepy situacije da se nisam znala nositi s njima najcesce. Od tzv vjesticjeg urlanja, okretanja ociju, pokazivanja prstom, plakanja i vristanja ... fuj i bljak. Kad se sjetim odmah me uhvati grc u zelucu

Veliki potpis, to zaista može stravično izgledati i ti se kao roditelj osjećaš potpuno prestrašeno i bespomoćno.


vidim da me se citira
ja sam mislila da nismo radili paniku jer nismo isli doktorima :)

to jako ruzno izgleda i ja bi svaki put nakon sto bi odradila grljenje, tjesenje i smirivanje zavrsila na WC-u s proljevom :)

toliko o nepanicarenju kod mene :)
pupoljcica 2002

etiketic 2009
Avatar
MaminMacak
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2447
Pridružen/a: 15 pro 2004, 18:40
Lokacija: Zagreb zapad

Re: noćni strahovi

PostPostao/la nevenera » 17 ožu 2015, 10:42

evo je prošla godina i čini se da to iza nas :yess
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Prethodna

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron