Sada je: 13 svi 2024, 04:54.

U setnju s blizancima

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

U setnju s blizancima

PostPostao/la TwinGirls » 15 pro 2014, 22:32

Mame blizanaca, vidim da i niste bas nesto aktivne ali ja cu svejedno postaviti pitanje u nadi da ce bar jedna od vas odgovoriti ;-) Kada i kako ste pocele ici SAME u setnju sa svojim blizancima? Pod tim mislim bez kolica ili tricikla, djecu za ruke i u park?
TwinGirls
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 14 pro 2014, 23:30

Re: U setnju s blizancima

PostPostao/la Dobri andjeo » 24 sij 2015, 19:03

Kad su prohodale je meni sve postalo lakse :) ali za ruku bez kolica se ne sjecam da sam isla bas, mozda s 4-5 g kad su se prestale vozit u kolicima. Zasto bi isla bez kolica? Pa lakse ti je skolicima, moje su nakon 3 g bas pocele uzivat u voznji s kolicimA i bome su se i vozile dok su god stale u njih ,do 5 sigurno ;) e onda bi seiskrcali u parku i super.
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39145
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: U setnju s blizancima

PostPostao/la Kris2 » 24 sij 2015, 20:34

Uf, sama u šetnju teško jer su se njih dvoje čim su počeli hodati ponašali na način da čim jednog pustiš on krene jurcati nekamo, a drugi po mogucnosti u drugom smjeru - kako smo živjeli u centru to je bilo prilično opasno.
Može se, ali moraš stalno biti na oprezu jer kad ti jedan pobjegne moraš ovog drugog u ruke i juri .
Jednom sam za curkom trčala s cipelom iz dućana na nozi :mrgreen (ona je imala uglavnom te fore :)).
Ako si u nekoj mirnijoj okolini vjerojatno je lakše. U svakom slućaju kolica su dobra za smjestit ih privremeno za dati im nešto za popiti, pojesti, premotati, odložiti stvari.
U četvero smo isto išli uglavnom s kolicima kad su bili mali jer baš i nisu htjeli hodati na duge rute, pa bi i uz kolica dan obično završavao MM jednog, ja drugog u ruke io jedan vozi kolica :mrgreen
Avatar
Kris2
Danadadila
 
Postovi: 11421
Pridružen/a: 28 srp 2002, 11:21
Lokacija: Zagreb

Re: U setnju s blizancima

PostPostao/la Crazy Daisy » 24 sij 2015, 21:04

moje su bile u kolicima dok im se nisu noge vukle po podu ;) imali smo lagana dupla kisobran kolica i u njima svuda, sve drugo mi se cinilo opasno.
Avatar
Crazy Daisy
blinkam ko košuta pred farovima
 
Postovi: 6182
Pridružen/a: 27 lip 2006, 14:55

Re: U setnju s blizancima

PostPostao/la Dobri andjeo » 24 sij 2015, 21:07

Ha ha ja sa mislla da su samo moje se tak vozile :drink :hahaha
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39145
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: U setnju s blizancima

PostPostao/la vall » 30 sij 2015, 19:19

Moji se, praktički, nisu ni vozili :P
Ali sama nisam baš mogla s njima...prvo nismo baš imali park blizu, drugo...bijah trudna...treće...svatko na svoju stranu ili na onaj mali autić.
Tako da nas je uvijek bilo dvoje.
dvojac 2006
2008
vall
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 110
Pridružen/a: 04 stu 2006, 09:23
Lokacija: ZGB


Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.