Sada je: 13 svi 2024, 12:49.

Generacija 2009.

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Re: Generacija 2009.

PostPostao/la latica » 02 lip 2015, 09:16

joj ana super ti to sve hendlaš, baš mi te gušt čitat! valjda će i predavanja bit bolja ;)

moj sin ima sljedeći tjedan nastup s folklorom. jutros sam shvatila da će to isto bit misija, jer šanse su da on neće htjet izać na pozornicu :ajme ne znam uopće kako da tome pristupim, tak sam već potrošena od takvih stvari, a onda opet, kad ga dobro pripremim i kad nešto tog tipa odradi onda uvijek bude tako sretan i ponosan da mi bude predrago vidjet ga takvog ...

mi se spremamo na pregled vida ... pa brat bratu, već dvije godine :ajme oftamolog kod kojeg bi išli je tata od jednog dečka iz vrtića, znamo ga, ali eto - nikako otić :ajme sram me i pisat...

razmišljam se šta ću sljedeće godine od aktivnosti ga upisat, dosta mu je gimnastike, a treba mu neki sport, ne može se on bez toga ispucat i jako mu koristi i ovako. mislila sam ga upisat na Helen Doron, ako nemam dadilju imam malo love više za to preusmjerit, ali isto ne znam hoće li bećar htjet ići na kraju :lebdi
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009.

PostPostao/la nevenera » 02 lip 2015, 09:24

ja nemam pojma što ćemo mi
išao je sad na plivanje. to je bilo 200 kn mjesečno i toliko taman mogu odvojit. ne znam bili i što drugo. ništa mi ne pada na pamet.
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009.

PostPostao/la Sreca najveca » 02 lip 2015, 09:37

Mi ćemo ostat na ritmici sigurno - em je super program i voditeljica, em njoj super leži, em je u sklopu vrtića pa nema ekstra vođenja.
Jedino što bi pod svaku cijenu uvela njemački, ali ne znam ni gdje ni kad s obzirom da će i dalje imat logopeda plus sekine obaveze.

Neve, pa ako želi ostat na plivanju, ostavi ga - super je to sport.

Vidim da mi je danas sve nešto super :lol

Sad je s bakom u Klaićevoj, baš me zanima kaj će reći.
P 07.02.2007. :luv
I 27.11.2009. :luv
Avatar
Sreca najveca
je sada precool
 
Postovi: 4484
Pridružen/a: 23 vel 2006, 17:34
Lokacija: Zg

Re: Generacija 2009.

PostPostao/la latica » 03 lip 2015, 13:50

cure, ključam nas dok je zatišje i otvaram novi dio:
http://www.mameibebe.biz.hr/phpBB2/viewtopic.php?f=49&t=78286
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Prethodna

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.