Sada je: 13 svi 2024, 08:41.

Generacija 2013. - 4. dio

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la Tinica » 07 srp 2015, 08:54

pukaj se mico, pa ćeš biti jepa...mirises ko jubicica
:hahaha :hahaha :hahaha :hahaha Kako si me sad nasmijala...jadna mačka mogu misliti kako je izgledala kad je izašla van onako mokra ko iz centrifuge :hahaha :hahaha :hahaha
Super za odličan provod kod bake i dide :luv ali tko je uopće sumnjao u to :kiss
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la sunceko29 » 07 srp 2015, 09:25

walter je napisao/la:pukaj se mico, pa ćeš biti jepa...mirises ko jubicica

:hahaha ovo mi je uljepšalo dan!
walter super za kupanac s mm-om i večer s curkama! ;)
tinice latica je stavila na svoj Face slikice s ročkasa od velikog tajnog agenta pa komentiramo te slikice :) pusa bebi vidri!
E kad smo kod slika ja sam zaboravila našu šifru s proljetnice za fotke, jel netko još stavlja tamo fotke?
diana blago vam se kako uživate i kupate se! K je pravi mali šarmer :srca I mi planiramo često do Solarisa - kažu da su napravili dio aquaparka i za malene, kak to izgleda? Mislim da se L neće dati doma :lol I L je jako pažljiv prema bebama - bili neki dan s frendovima koji imaju curicu od 3 mjeseca. On ne mrda od kolica, dodaje joj igračke, mazi je po nogicama i smije se "vidi mama, ase (maše) beba nogicama" :luv
mamamana sreeeeeeeeeetaaaan ti rođendan!!! :rodj :joy
Hvala curke za figice!!! Kuži piškenje kad se kupa u bazenu pa obavezno izađe van, primi pišu i popiški se po travici no doma još nije skužio kada mu stavim gaćice - jeste vi vaše držali gole i doma?
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la latica » 07 srp 2015, 09:42

ajme walter, ja isto umirem od smijeha, predobro :hahaha :hahaha :hahaha

tinice, an fejs sam stavila fotke od rođendana. a tvoj F je stavio neku foru s brojem kojeg je zamislio i sad svi pogađaju koji je to broj, toliko me to nasmijalo, koliko su klinci jednostavni i kako on ona pristojno kad netko napiše broj, svakom odgovori - nije :hahaha
ne znam šta je s našim albumom, nisam ga sto godina otvorila. ima prostora na forumu, na Naše fotke za stavit koju fotku, sunči ti imaš uvjete za javit se za unutra, pošalji pp moderatorici ako hoćeš. a i ja stavim na fejs jer imam sve zaključano i dijelim samo s prijateljima i tak ...
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la Tinica » 07 srp 2015, 09:43

Ančica je po cijele dane bila gola :lol a jesi mu skinula i pelene kod spavanja?
Onaj Aqua park ti ima isto jedan dio za ove manje klince...u biti mislim da bi Franu već ove godine tamo bilo dosadno :lol
Dogovorila smo se da ga za rođendan vodimo u Istralandiju :srca http://www.istralandia.hr/
Tamo mu zasigurno neće biti dosadno. A kako mu je rođendan 24.7. i neće biti sa nama jer ide sa reprezentacijom u Nizozemsku pa ćemo ga taj vikend prije odvesti u petak u Umag jer počinje ATP turnir i imamo karte za meč sa Goranom Ivaniševićem i poslije je još koncert od Željka Joksimovića.
A drugi cijeli dan u Aqua park. :luv Vodit ćemo i njegovog frenda tako da mu nije dosadno sa nama :lol
On će sa njima doći sad kad završi turni i ostat će cijeli idući tjedan kod nas u Zagrebu ;)
Sunčeko vidim da je Luka spreman za seku :luv
Idem sad pogledati fotke sa konjekima :luv
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la Tinica » 07 srp 2015, 10:01

Ajme sad sam vidjela :ajme vjerojatno "pikira" na neku curku pa kad se ona javi onda će reći Bravoooo pogodila si :hahaha :hahaha :hahaha :hahaha i time joj dati do znanja da mu je simpa :hahaha :hahaha
Ha ha ha sad bi mu najrađe ja napisala broj pa da ga pitam jel bi mene stavio :rolf
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la sunceko29 » 07 srp 2015, 10:34

Tinica je napisao/la:Ajme sad sam vidjela :ajme vjerojatno "pikira" na neku curku pa kad se ona javi onda će reći Bravoooo pogodila si :hahaha i time joj dati do znanja da mu je simpa :hahaha
Ha ha ha sad bi mu najrađe ja napisala broj pa da ga pitam jel bi mene stavio :rolf

ja umirem od smijeha još od jučer kada sam to vidjela :lol super mi je koliko puno cura mu se javlja!
Tinica je napisao/la:Sunčeko vidim da je Luka spreman za seku :luv

slažem se ;) :luv
L tek od jučer hoda gol i danas tek idem po onu presvlaku za krevet..
Istralandia me ful privlači, baš sam neki dan gledala... to ćemo kad L malo naraste!
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la Tinica » 07 srp 2015, 11:40

Sad sam mu napisala broj 4 jer mislim da znam da je to njegov sretan broj :lol baš me zanima što će mi odgovoriti :liza
A ovo sa curama je prestrašno :ajme meni je sve to jasno, simpatije, zaljubljivanje :faca ...ali brate mili on još nema 12 :roll :roll :roll :roll :roll :roll godina
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la sunceko29 » 07 srp 2015, 11:56

tinice aaaaaaaaaaaaaa, stavio je Fran tvoju sliku na FB, mama ga ipak najbolje poznaje :luv :luv A čuj, kažu da su ove današnje generacije naprednije po pitanju svega :lol
Ja čekam ručak - zagrebački odrezak od piletine s miješanim povrćem :klopa
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la gaga0305 » 07 srp 2015, 12:07

Bravo za okupanu macu, mislim da bi i nasa zavrsila u bazenu da se nije omacila u kokoskinom gnijezdu :). Sad decki mudruju di im je tata, jer nema muske mace, da bi srednji rekao da je garant pobjegao.
Sad si me bas nasmijala, bas sam jutros nikakva. Procitala sam da su na groblju napravili grobnicu za nerodjenu djecu. Da je bar bila prije 5 godina da mogu svoju bebicu sahraniti nakon spontanog :(
Ma moram se sabrati. Bit ce bolje.

Jucer su me klinci okupali, mm ih nagovorio. Bila sam mokra kao mis, a njih trojica presretna :luv Navecer nam napokon komarce spricali, pa je to bilo hit. Kombi ima piku iz koje pufi :luv
Klima radi, odoh rucati pa u horizontalu
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la Tinica » 07 srp 2015, 12:13

A čuj, kažu da su ove današnje generacije naprednije po pitanju svega
:lebdi Sad mi je tek drago što je toliko angažiran u sportu pa nema baš puno vremena :lol Neki dan smo računali da će ovaj mjesec biti svega 9 dana u Zagrebu o 8. mjesecu da i ne govorim :lol
Ajme meni :ajme ja uopće nisam skužila foru sa tim :rolf pa sam mu napisala da mi mora platiti autorska prava za fotku :rolf
Evo na koji način komuniciram sa svojim sinom :hahaha ali samo neka on što duže ostane u Splitu jer to znači da prolazi kolo po kolo
Jučer je dobio Rusa, danas Šveđana i sutra ide na Srbina Mi smo upravo pozvane popodne na kupanac u susjedovo dvorište. Kupila je u baby centru iza nekih 300 kuna na akciji :up https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/cene ... 2567-0.jpg
Veli da se voda od jutra toliko ugrijala da je morala sa šlaufom satvljati hladnu :lol
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la latica » 07 srp 2015, 12:34

sunceko29 je napisao/la:tinice aaaaaaaaaaaaaa, stavio je Fran tvoju sliku na FB, mama ga ipak najbolje poznaje :luv :luv

:hahaha :hahaha aaaaaaaaaaaaaaa ja ne vjerujem - ni da si ga pogodila, ni da je priznao,ni da je stavio maminu sliku na naslovnu :luv

sunčeko, ti onda doma ne kuhaš preko tjedna? meni je to nekad takva komplikacija - ne skuhat, nego skuhat nešto zdravo, a da mogu ranije, a da seka jede s dadiljom, onda da mi ručamo kasnije i da stariji još ruča poslije vrtića i tak, izludi me nekad kombiniranje :nesvist

gaga :hug nisam znala za bebicu, jako mi je žao. ne kuži kak to prije nisu smislili, to će sigurno puno ljudima značit ...
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la sunceko29 » 07 srp 2015, 12:41

latice hb u tjednu ne kuham - mm jede okolo (obično po poslovnim ručkovima), ja na poslu, svekrva kuha L dok ga čuva. Vikendima se iskupim :lol iako barem jedan dan smo kod mojih jer ga ne vide u tjednu ;) Meni je fakat spas kaj ne kuham u tjednu - ponekada mi ostane od vikenda pa u ponedjeljak imam jedan dio ručka koji nosimo mm i ja na posao.
gaga :hug
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la Tinica » 07 srp 2015, 13:01

Gaga :hug u kojem tjednu si imala spontani?
Ja sam isto imala spontani u 6. tjednu i to na Majčin dan. I kad mi je doktor to rekao nisam to baš nekako doživjela jer mi je on sam objasnio da bolje da je to sada nego nedaj bože da se desi kasnije ako nešto nije dobro... a najveću ulogu su tu odigrali moji dečki :luv koji su mi rekli " A gle to ti je sigurno trebao biti dečko pa kad je skužio u kakvu mušku ekipu dolazi prepustio je to jednoj maloj curici koja će doći" :luv I ja sam to shvatila da tako mora biti i zato sam bila od samog početka sigurna da je curka :luv i nakon dva mjeseca sam opet ostala trudna i evo je :luv
aaaaaaaaaaaaaaa ja ne vjerujem - ni da si ga pogodila, ni da je priznao,ni da je stavio maminu sliku na naslovnu :luv

Evo to su ti mamini sinčići :rolf on je frajer i sve to ali zna on tko je od njega napravio to što je :lol To mi je ajmo reći zahvalnost i ustvari ja bi trebala sad biti zahvalna jer imam čast visiti na njegovoj stranici a s druge strane nije se htio niti jednoj curi zamjeriti :hahaha Opet majka riješila problem.
A što se tiče kuhanja..preko tjedna apsolutno ništa ne kuham, Ančica jede u vrtiću kad dođe doma dam joj dukatos ili nešto takvo, onda odemo van i navečer dobije večeru. Muž jede vani, ja u uredu, navečer samo lubenice ili smoothie a Franu smo otvorili račun u restoranu pored terena tako da tamo uvijek ruča pa sam mirna ili ode kod mojih u susjedni kvart na klopu ;)
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la gaga0305 » 07 srp 2015, 13:12

U 12 tjednu. Ma podnjela sam ja to i dobro, nego mi je najteze bilo zbog komentara doktora koji je napravio kiretazu. Kako to da me mm uhvatio tako brzo nakon poroda, da smo morali cekat. Ma gadi mi se i dan danas, sva sreca od tad ga nisam srela u bolnici. Ma mene su moji decki isto izvukli, al najvise mi je mm- a bilo zao. Nikad ga nisam do tada vidjela da place :( Al bar ce drugim mamama biti sad lakse podnjeti, imati ce bar mhesti gdje ce bebice biti. I to puno znaci.

Znaci mama pogodila? Zna mama najbolje ;)
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la gaga0305 » 07 srp 2015, 17:34

Nastavak.
tinice :hug. Imas super decke. Jel valjaju sta lubenice? Mi ih odavno izbjegavamo, a bome i nasi, otkad nas je uhvatila trckalica :ajme

Ja se evo klimam i peglam, :ajme a moji decki uzivaju u bazenu
Borna danas sam trazio da mu se skine pelena i piskio je u nonu. Za nagradu je dobio lizalicu :) Zaboravio je kako se kaze pupak pa je izvalio da je to gono ;)

Odoh,nesmijem vise ljencariti, vani 37 stupnjeva,bas godi klima
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la mamamana » 07 srp 2015, 18:31

Hvala svima na lijepim željama :kiss ! Latice, jel braci bolje? Martica je legendica, neustrašiva i predraga :luv ! Joj, ja na Mladosti nisam bila od kad su moje cure išle u školu plivanja, a i onda nisam ulazila u bazen, samo podrška izvana. Sunceko, ja sam Ivana samo prvi dan ostavljala golog, ali kak je on odmah skužio princip, kupila sam mu komotne bokserice koje može sam skinuti pa je uglavnom u njima. Iskreno vam želim da podarite vašem anđeleku malu bracu ili sekicu, vjerujem da će biti divan i nježan stariji brat. :luv
Walter, od srca sam se nasmijala tvojoj Svilenki :hahaha . Mi imamo tri debele pufaste mačke koje moj Ivan stalno nateže, već ih vidim na kupancu! Baš mi je drago da si se opustila i nauživala!
Gaga i Tinica :hug .
Joj, vi ste sve aktivne na tim društvenim mrežama, ja za to nekak niti volje niti afiniteta nemam :dunno . Ali ovo kaj se tiče curica, dečki, ljubavi, zbilja jesu ove današnje generacije sve naprednije, da vi vidite ove prijateljice od moje Linde :strah . To se već ljubi sa dečkima, na onim izletima u školu u prirodi dečki su im se po noći uvlačili u krevete, jedna mala se pod odmorom hvata sa dečkom koji će ove godine u osmi razred. A kako su samo napasne... Ja kažem nekad je vrijedilo "Bjež'te cure idu dečki", a sad je bome "Bjež'te dečki idu cure". Istina, bilo je toga i nekada, MM je kao mlađi uvijek imao čopor curica koje su ga pratile, pisale mu pisma i tak, al neke od njih nisu imale mjeru i od njih dan danas ima traume koliko su bile napasne, pratile ga u stopu, izmišljale da su zaručene za njega, same si kupovale cvijeće pa rekle da im je MM kupio, skakale noću u dvorište :ajme ... Kad vidi neke od njih i danas, redovito pređe na drugu stranu ulice... Vi još imate malu dječicu (izuzev Mariachi), pa ćete jako dobro shvatiti onu uzrečicu "Mala djeca mala briga, velika djeca velika briga" ;) .
Tinica je napisao/la:
Sad mi je tek drago što je toliko angažiran u sportu pa nema baš puno vremena.
Slažem se skroz i smatram da je jako važno da djeca, pogotovo na pragu tih "nezgodnih" godina imaju neke hobije koji će ih, dao Bog, držati podalje od lošeg društva i loših namjera. Tinica uživajte, ova spravica mi se baš čini zgodna! A Gaga, nebudi si maćeha, bućni se i ti u bazenčić koji put. Ili bar kakvo noćno kupanje sa dragim ;) .
mamamana
Žena FANATIKA Abbe i majka princa Georga
 
Postovi: 399
Pridružen/a: 15 stu 2014, 13:43
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la Mariachi » 07 srp 2015, 19:55

ja opet leteća, samo da Mamamani zaželim sretan rođendan! :buket :rodj :kiss
P - 2003, ME - 2006, K - 2007, B - 2011, IP - 2013, J - 2017
O:) P - 2010

slika
Avatar
Mariachi
ay, ay, ay, ay, canta y no llores
 
Postovi: 6583
Pridružen/a: 11 sij 2011, 14:02

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la mamamana » 07 srp 2015, 20:26

Hvala leteća Mariachi :kiss
mamamana
Žena FANATIKA Abbe i majka princa Georga
 
Postovi: 399
Pridružen/a: 15 stu 2014, 13:43
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la gaga0305 » 07 srp 2015, 21:06

a ja plavusa zaboravila - sretan rodjendan mamamana :rodj
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la mamamana » 07 srp 2015, 22:22

Hvala Gaga :kiss
mamamana
Žena FANATIKA Abbe i majka princa Georga
 
Postovi: 399
Pridružen/a: 15 stu 2014, 13:43
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la walter » 08 srp 2015, 08:14

jutro drage moje....došla sam vas škicnut prije posla, danas imam edukaciju pa imam efektivno jako malo vremena za sve odraditi. Bit će napeto.
a švrći sam obećala da ću brzo raditi da mogu brzo doći po njega kako bi se opet popodne kupali.
slika


Švrćo 2010.
Avatar
walter
sve ja to mogu
 
Postovi: 683
Pridružen/a: 03 pro 2009, 18:23

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la Tinica » 08 srp 2015, 08:31

Dobro jutro drage moje! Kako ste spavale ovu noć?
Mi dvije smo spavale ko od majke rođene, prozori širom otvoreni...ajme meni kako je vruće bilo.
I jutros probudila sam se u 5:30 i otišla zaliti cvijeće na terasu i kad sam izašla van u trenu sam bila u jednoj vodi.
Poslije sam se istuširala sa mlakom vodom ali ni to nije pomoglo.
Sad sam si prije posla išla u apoteku kupiti onu termalnu vodicu... jučer sam zadnju bocu potrošila a to mi je spas u ovim vrućim danima.
Kupila sam i Ančici jednu malu :luv
Popodne opet idemo na plivanje :joy Fran je od 5 sati na treningu jer je dolje isto toliko vruće da kasnije kad počne turnir nema šanse da odradi kvalitetan trening. :lebdi
A što se tiće lubenica, kupila sam jučer makedonsku predobre su...svaki dan kupim pola i to mi je normativ za pojesti :lol
Uz to kupim i kilu onih debelih trešnja sorte hrušt i kome bi se dalo kuhati :lol
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la sunceko29 » 08 srp 2015, 09:14

jutro!
ajme koja koma noć - i mi isto spavali praktički goli svi plus kaj su nas ispikali komarci :gaah dajte please savjete kaj vi koristite za potamaniti komarce i ako piknu jel mažete miceke s nečim? Ja L za sada namažem becutanom i mazim mu ubod da ga ne svrbi. Čim ga pikne trči do mene i viče "mama tavi kjemu" (mama stavi kremu)...
Termalna voda je zakon - ja sam je imala na porodu :lol
walter držim fige da sve odradiš i dođeš kući švrći brzo!
mamamana je napisao/la:Iskreno vam želim da podarite vašem anđeleku malu bracu ili sekicu, vjerujem da će biti divan i nježan stariji brat. :luv

hvala ti od srca! :kiss
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la latica » 08 srp 2015, 09:24

mi smo dobro spavali. navečer smo natopili dvorište i onda otvorili cijelu kuću prozore na sve strane i fino se sve rashladilo, tako da smo fino spavali. mi imamo mreže posvuda na prozorima i vratima tako da u kući ništa ne koristimo za komarce. ako idemo van, tek kasno navečer ih bude, imam neki sprej iz bio&bio, Ok je na kratko, kasnije ću uzet onaj Natura iz ljekarne kojeg svi preporučuju.

nismo jučer išli na Dravu, iako je braco super hvala Bogu, samo se to tu večer iskakao i gotovo. ali čitam da su svuda krenule zaraze po kupalištima i bazenima i plažama, prevelike su to vrućine, previše ljudi. kupali su se u bazenčiću u dvorištu ;) i tak.

blago vam se svima što ne kuhate svakodnevno :nesvist
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la Tinica » 08 srp 2015, 09:28

Ja sam doma zbilja opskrbljena sa svime...i kako ju je par puta upiknuo pauk i to na isto mjesto iza pregiba u koljenu :ajme za to sam kupila bivacyn kremu, za komarce imam flocetu, Natura sprey i fenstil gel ;) Kad joj je mali veće crvenilo onda stavim fenistil...
A najdraže mi je kad je nakon kupanja natrackam cijelu sa Bepantholom :luv pa je škakljam :luv obožavam taj miris :luv
Ja bez te termalne vode ne izlazim iz kuće :lol jednu imam u autu, jednu u torbi, jednu Fran ima u svojem teniskom begu :lol
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la mamamana » 08 srp 2015, 10:04

Bome paklena je ovo noć bila :znoj . Sunceko, ja u sobe gdje borave djeca, a pogotovo gdje spavamo, ne stavljam ništa od onih aparata, a kamoli sprejeva. Eventualno u hodnik stavim onaj Raidov kaj traje 3 dana, skup je, ali zbilja je manje komaraca u kući. A djecu špricam sa Natura sprejem, a kad ubod već nastane mažemo Fenistilom ili slično. Mog Ivana baš jako vole te beštije, grozno.
Je, Latice, čitala sam i ja za ta zagađenja. Inače nisam neki ljubitelj tih voda "stajaćica", toplica i bazena. Imam osjetljivu kožu pa i na najmanje zagađenje dobijem osip ili lišajeve. Moje cure su bile u toplicama nedugo i unatoč tuširanju i svemu, starija je dobila neke lišajeve po lijevoj ruci.
Primjećujem da su vam se dječici razvezali jezičci :luv . Od koliko riječi vam slažu rečenice? Jel ih dobro razumijete što govore? Skužila sam da je moj u stanju reći R i L :shock , samo kad mu se neda onda "glumi" bebu pa tepa i umiljava se :lol .
mamamana
Žena FANATIKA Abbe i majka princa Georga
 
Postovi: 399
Pridružen/a: 15 stu 2014, 13:43
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la gaga0305 » 08 srp 2015, 10:18

latica je napisao/la:blago vam se svima što ne kuhate svakodnevno :nesvist


Potpisujem. Vise sam luda od kuhanja. Al sta cu kad moram.

Kad nas gricne namazem synopenom, jedino to nam pomogne. A ako se koji slucajno provuce u kucu upalim onaj raid sa pijeskom. Inace najstariji cim cuje komarca nezeli spavat dok ga nerijesimo :ajme
mamamana okupala bih se i ja, al malen bazen, stavili smo 2 da bi svi stali, maleno dvoriste pa nestanu oni veliki :(
nocas smo bolje spavali, ali samo zato sto smo imali klimu. Prekjucer nisam uopce mogla spavati. Ali evo vec popodne bi trebalo stici osvjezenje, i samo se nadam da nece biti i nevremena :moli

Mi cim odemo na kupaliste na Savu odmah se razbolimo, tako da ni neidemo. Al zato klinci uzivaju u bazenu, svi osim Borne. On nezeli u vodu ni pod razno, pa to nadoknadi u kadi :dada Mamin sin,smeta mu hladnija voda :p
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la Tinica » 08 srp 2015, 10:22

Mojoj se nije razverglao jezik :lol i ne zna reći RRRRR...jedino kad vozi svoj motor onda ide brrrrr ali nema šanse da bi ona rekla naprimjer brzo nego buzoooo :lol
I rečenice (ako se to može tako nazvati) su joj maksimalno do dvije - tri riječi tipa kad ga pitaju gdje je Fran ona veli baco tenis, ili kad joj obučem haljinicu onda veli Ana jepa ...kad si pusti onu stvar na mobitel veli naca pesma :lol dosta mi govori onak "cajklih" ali znam da je i Fran tako u početku do negdje 3,5 godine kad sam ga odvela logopedu pa mi je preporučila da što više sluša engleski naglasak na televiziji a ja ga odmah dala na tečaj engleskog ;)
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la sunceko29 » 08 srp 2015, 10:41

Natura sprej kupite di? Fenistil gel u ljekarni bez recepta?
Ma i ja nisam za to da u sobama di je L stavljam bilo kakve aparate - možda bi mogla tak u hodnik ili tak nekaj. Noćas su nas baš jako ispikali.
L spaja 2, 3, čak i 4 riječi, L i R još ne koristi u riječima, a zna reći RRRR. Smiješan je kak ponavlja sve za bratićem koji je 2 i pol mjeseca stariji od njega i onda obojica umiru od smijeha :srca
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 4. dio

PostPostao/la Tinica » 08 srp 2015, 10:54

Da da sve ti je to bez recepta ;)
Nego znate kaj tražim...vrlo jednostavno a ispada jako komplicirano :lol
Ručnik za plažu sa Hello Kitty ili Minnicom :luv
Baš mi je krivo da se nisam sjetila reći Frančiju kad je bio u Disneylandu da joj uzme jedan ;)
http://www.disneystore.com/accessories/ ... n/1000367/ Cijene su smiješne :lol
Sad sam pregledala na posteljini i imaju 50% popusta ali nemaju te likove.
Gledala sam i na krpicama i na vitapuru, neki jysk ali nemaju baš neki izbor.
Kad smo bili na moru sladak mi je onaj pončo i ona svaki put kad bi to vidjela kod nekog djeteta bila je oduševljena...ali gdje da ja to nađem.
Na moru ih nije bilo po onim štandovima...
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

PrethodnaSljedeća

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.