Sada je: 13 svi 2024, 19:10.

Generacija 2013.- 6. dio

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la latica » 24 srp 2015, 12:35

Generacija 2013. :srca

Ema (Diami)
Karlo (Diana) (4.3.)

Ivan (mamamana) (2.4.)
Ana Marija (tinica) (8.4.)
Pavlo (pčelica_maja_23)

Marta (latica) (2.5.)
Dino (cici) (2.5.)
Luka (sunčeko) (13.5.)

Svilenka (walter) (11.6.)
carica (ŠokNaŠok) (19.6.)
Borna (gaga0305) (22.6.)

Ana (biljkas) (1.10.)
Erin (Azzul) (16.10.)
Ivan Pavao (Mariachi) (24.10.)
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la latica » 24 srp 2015, 12:38

samo kratko da se javim jer sam u gužvi, idem uskoro na bus!

tinice, sretan rođendan teniskom asu :rodj :rodj :rodj

ja danas grlim tajnog i bigulija :srca jeeeedva čekam :joy
e da, i od danas popodne sam na godišnjem ;)
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la gaga0305 » 24 srp 2015, 12:51

Uzivaj latice, vjerujem da jedva cekas
tinice sretan rodjendan tbom prvorodjencu :rodj
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la Diana001 » 24 srp 2015, 13:42

I ja samo da se predbilježim. Latice uživaj sa svojim pilićima i na godišnjem :kiss
slika slika
Avatar
Diana001
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 798
Pridružen/a: 09 ruj 2012, 08:32

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la Tinica » 24 srp 2015, 13:56

Hvala vam curke :kiss Latice sretan put i uživaj sa svojom ekipom :kiss
Godine zbilja lete ma prolete u trenu zato sad više cijenim i svaki trenutak sa Ančicom kad znam da za koji tren više neće biti tako mala :luv
Drago mi je da smo pogodile dijagnozu ;)
Danas mi se baš ništa neda...lijena sam i vučem se ko krepana mačka.
Po noći sam mu poslala Latica onu tvoju poruku Franu i ujutro kad sam ga zvala da mu čestitam (i naravno napomenem da ostavi mobitel u hotelu i da se skoncentrira na meč jer mu non stop dolaze poruke :ajme) pitao me da zašto sam mu slala nešto što će ga rasplakati :lol
Ajde hvala Bogu barem sam sigurna da zna engleski jezik :liza
Jučer su dobili Portugal a danas idu na Rusiju no nisam sigurna da im mogu kao repka parirati ;)
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la Mariachi » 24 srp 2015, 14:35

i ja se bilježim! ;mah
kuham kelj :)
P - 2003, ME - 2006, K - 2007, B - 2011, IP - 2013, J - 2017
O:) P - 2010

slika
Avatar
Mariachi
ay, ay, ay, ay, canta y no llores
 
Postovi: 6583
Pridružen/a: 11 sij 2011, 14:02

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la cici » 24 srp 2015, 15:46

I ja samo da se pribiljezim ;)

Tinice Franu zelimo SRETAN ROĐENDAN!! :rodj :rodj

Latice uzivaj u godisnjem i izljubi nam tajnog i bigulicu i od nas. Veselimo se ponovnom susretu :luv

Mi smo :hug od jucer u temperaturi. Bili kod pedice kaze da je grlo crveno i pocetak upale uha. :dunno
Nije sad dugo bio bolestan-od prvog mjeseca.

Mariachi necu se pozvati na rucak jer mi je kelj jedno od najomrazenijih jela :mrgreen

biljkas samo cu ti poslati jedan :hug i nadam se da ce nalazi biti u redu.

Pusa svima
slika slika
Avatar
cici
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 lis 2012, 11:31

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la ŠokNaŠok » 24 srp 2015, 16:52

tu sam :mah

biljkas joj koma je poslije trudnoce se suociti s tijelom. nikad nisam bila neka sex bomba, al bas sam se cudno osjecala. mogu misliti kaj me sada ceka nakon druge.. a jos i to sto zapravo ne smijes/ne stignes puno toga napraviti za sebe - nit vjezbati previse niti paziti na prehranu zbog dojenja.... samo mozes cekati.

kad rodim, znam da cu opet zamoliti mm da ne gleda/komentira neko vrijeme zene kad je sa mnom.. znate kak je to, oces neces boginje hodaju ljeti po gradu i oces neces gledam ja gleda on. jeb*te gleda valjda i carica jer ima stvarno prekrasnih zena. ovak on svjesno iskljuci radar pa se i meni nekak manje pali.. ne znam objasniti al eto to meni pomaze jer se ne podsjecam cijelo vrijeme kako ne izgledam.
zaglibila sam u glupu temu... :ajme anyway..

drzim fige bubanima da brzo ozdrave. nama je proljev prosao taj dan. definitivno je hB samo hrpa pojedenog grozdja bila problem.

e i sretan rodjendan franu i od mene!
i daj tinice reci tim roditeljima da im je ta cura napravila uslugu- decko je naucio na 'beznacajnom' mecu koliko ga dogadjaji mogu uzdrmati. bolje da je sad shvatio da treba vjezbati na blokadi, nego da mu se tak nesto dogodilo prvi put prije meca u wimbledonu pa da tad place nad svojom sudbinom!
znam decka koji je zbog ljubavi - zbog cure u koje se zaljubio preko glave - odbio ogromnu ponudu iz stranig kluba. bio je s njom jos par godina, nisu uspjeli niti oni niti njegova strana karijera.
sretan je on sad sa sadasnjom zenom i klincima ali os nes pokazalo se na tom testu koliko je (ne)spreman se odreknuti se za profi uspjeh i krenulo mu je mrvu po mrvu prema dole.
treba pustiti klince da ih zivot testira pa da otkrivaju svoje mane i strahove i snagu postepeno i na konstruktivan nacin. nama tesko za gledati, al sve to ima svoje prednosti za njih kasnije u zivotu.

e i plakanje za deckima - ne bas :liza
al zbog sadasnjeg? o da! sto puta! dodje mi cesto da mu se krvi napijem. takvog sam si nasla.... ne da se slomiti :nata

ajme svasta sam ispisala, a nisam nit trunku toga skomentirala od svega sto ste napisale :ajme
drugi put :kiss
19.06.2013. carica
20.08.2015. mudrica
Avatar
ŠokNaŠok
pričam na glas
 
Postovi: 1297
Pridružen/a: 30 lis 2012, 10:51
Lokacija: ZG

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la ŠokNaŠok » 24 srp 2015, 16:54

e i gaga!! vibram ti za novi autek s fensi krovom ;)
19.06.2013. carica
20.08.2015. mudrica
Avatar
ŠokNaŠok
pričam na glas
 
Postovi: 1297
Pridružen/a: 30 lis 2012, 10:51
Lokacija: ZG

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la biljkas » 25 srp 2015, 12:30

Mariachi Jel IP još crven pimpac ili je ok? Tinica Čestitke Franu za rockas Šoknašok Skinula sam se u bikini i ušetala u vodu bez da sam trepnula. Baš me briga,nek me gledaji i komentiraju,trenutno nemam vremena dovoditi tijelo u red. Bitno da je MM rekao da uopće nije tako loše kak ja mislim i da ni on ne izgleda isto kao prije par godina a da sam ja k tome i dvoje djece rodila . Mj smo trenutno na mrežnici,stigli smo jučer nakon što nam je pedica javila da su nalazi dobri i da su čvorovi najvj povezani s iritacijom vlasista uzrokovanom pretjeranom upotrebom šampona. Hm,čini se da ni previše pranja nije dobro. Ugl šampon mora koristiti par puta tjedno i to onaj mustelin. Danas mi je Ancica doslovno dirnula u osinje gnijezdo i piknule su je ose na dva mjesta. Užas jedan. Nije puno nateklo i brzo je zaboravila. A mali mi ne kaka već 4 dana. Jel to normalno? Ne znam jer Ana od rođenja kaka 2 do 3 puta na dan.
Avatar
biljkas
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 480
Pridružen/a: 23 srp 2013, 20:59
Lokacija: Vb

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la Mariachi » 25 srp 2015, 13:15

Ajoj, Anči :kiss dobro je prošla! Ja ne podnosim ni ose ni ostala leteća čudovišta, tog se jedinog baš bojim :strah

IP je ok. Prošlo od bepanthena. Osip još stoji ali polako prolazi. Ja stavljam vrlo malo šampona manjima, a većim curama moram malo više, ipak su to duge kose. Njega nekad samo malo polijem po glavi, bez šampona.

Joj, super stav ima tm!
(Da je bar moj takav :ajme )
P - 2003, ME - 2006, K - 2007, B - 2011, IP - 2013, J - 2017
O:) P - 2010

slika
Avatar
Mariachi
ay, ay, ay, ay, canta y no llores
 
Postovi: 6583
Pridružen/a: 11 sij 2011, 14:02

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la biljkas » 25 srp 2015, 13:39

Super što mu je pimpac bolje. Zaboravila sam spomenuti da anci nije oduševljena kupanjem u rijeci. Jedva sam je dobila u vodi i dosta je cvilila i samo je htjela da je ja nosim
Avatar
biljkas
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 480
Pridružen/a: 23 srp 2013, 20:59
Lokacija: Vb

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la Mariachi » 25 srp 2015, 13:58

Možda zato što joj je to novo, a i velika voda, možda se boji?
Lani je Brigita na moru provela ljetovanje u mini bazenčiću. Onom baš za bebe, od nekih 50 cm. Zadnji dan je išla u vodu kad se sama odlučila. Nisam forsala ništa.
Možda im treba malo privikavanja.
P - 2003, ME - 2006, K - 2007, B - 2011, IP - 2013, J - 2017
O:) P - 2010

slika
Avatar
Mariachi
ay, ay, ay, ay, canta y no llores
 
Postovi: 6583
Pridružen/a: 11 sij 2011, 14:02

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la biljkas » 25 srp 2015, 19:30

Evo danas popodne već je bolje. Da i ja sam pomislila da je plaši tako velika voda. Skuzila je da u plicaku može hodati ali je u jednom trenu dignula obadvije noge i u zadnjem trenu sam je ulovila da ne zaroni
Avatar
biljkas
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 480
Pridružen/a: 23 srp 2013, 20:59
Lokacija: Vb

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la latica » 26 srp 2015, 08:03

biljkas nek si se ti okupala, baš sam ponosna na tebe ;) ne smiju nas "posljedice" poroda ometat da uživamo u životu, samo raspali draga :luv Anči će ti se opustit vjerojatno još malo s vremenom, nekoj djeci treba malo da se naviknu!

šok, potpisujem ono za onog klinca što je tinica pisala. tu se poznaju junaci - oni koji se nakon takvog "pada" dignu i idu dalje, ustraju, skupe mentalnu snagu i ne daju da ih takve stvari slome...
ŠokNaŠok je napisao/la:e i plakanje za deckima - ne bas :liza
al zbog sadasnjeg? o da! sto puta! dodje mi cesto da mu se krvi napijem. takvog sam si nasla.... ne da se slomiti :nata

e da, i tu bi isto mogla potpisat :lol

gaga i ja vibram za autić ;)

joj ja sam napokon s klinčadijom :luv jučer smo po dogovoru išli u IKEAu. klinici su bili super. sve smo obišli, uživali su, gledali, obilazili, pokazivali nam, igrali se. onda ručak, sve fino obavili, sjeli i najeli se, pa daljnji obilazak, možete mislit kad smo i čaše uspjeli birat s njima, jako su bili pažljivi! i onda smo nakon cijelog dana tamo išli još u shopping centar kupit braci croksice i malo se još prošetali tamo, popili kavu i sve super. i dođemo doma, već je bilo 18.30, vadimo stavri iz auta i skužimo da su moja mama i teta zaboravile cijela jedna kolica s mojim stvarima nakon blagajne :ajme e tako smo bili svi jadni odjednom, M se sav uznemirio, on će zvat pomoć i šta ja znam. i ja nazovem i oni odu tražit kolica, jako su bili ljubazni, nevjerojatno i onda su nazvali da su ih našli i ja lijepo ajmo jovo nanovo, sat i 20 minuta tamo i nazad po obilaznici. ali eto, riješili smo i to!

bigulica mi je jako propričala, ako je bilo moguće da više priča nego prije :lol ima rečenice tipa: ovo je bilo Matino, a sad je moje. više nije njegovo, sad je moje. dakle kombinira i prošlost i sadašnjost, normalno koristi jučer, danas, sutra, a sve češće jasno kaže r :shock

inače, kod nas jutros kušurina, užas...
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la Mariachi » 26 srp 2015, 08:19

Ajme, latice, protrnula sam! :shock
HdB na sretnom kraju! Stvarno su ljubazni! :luv jeste se naputovali pošteno! :dada

I kod mene kiša, ali neka, nek malo osvježi. Ona vrućina je bila već nepodnošljiva.
P - 2003, ME - 2006, K - 2007, B - 2011, IP - 2013, J - 2017
O:) P - 2010

slika
Avatar
Mariachi
ay, ay, ay, ay, canta y no llores
 
Postovi: 6583
Pridružen/a: 11 sij 2011, 14:02

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la Tinica » 27 srp 2015, 08:46

Dobro jutro ekipo!
Vidim da je svima bilo zanimljivo preko vikenda
Latice ti si ko moj Fran tako i on uvijek nešto zaboravi i onda mu ja znam reći "Ko nema u glavi ima u nogama" :lol
Znači od danas je službeni godišnji uživajte!!!
Mi smo neplanirano ovaj vikend opet proveli u Istri :joy otišli kak bi rekli "Da nam rit puta vidi" a bilo nam je savršeno :luv
Vidi se da tatica ne ide sa njom na bazen pa nije mogao vjerovati kako mu kćerkica pliva i skače u bazen.
A tako je bio ponosan kad su mu dolazili ljudi i iščuđavali se kako pliva ispitivali ga koliko je stara ;)
Franu sam malo mast vadila sa slikama koje sam mu slala sa mečeva :lol U Umagu je u subotu nakon meča bilo tako nevrijeme...nikad u životu nisam vidjela ovakve munje i grmljavinu...taman smo ušli u sobu i onda je počelo. Bilo je kao na prvoj liniji fronte...gromovi su tako udarali...a munje sijevale kao da je vatromet.
Reprezentacija Hrvatske je jučer osvojila prvo mjesto na Europskom prvenstvu :1 i danas se vračaju u Hrvatsku
Ali naravno Fran je zaboravio pehar i sad su zvali organizatora da mu ga donese na aerodrom :lebdi
Dakle, on je tu do četvrtka a onda ide sa trenerom u Vodice i trenirat će tamo ta dva dana dok mi ne dođemo u subotu i onda u nedjelju ide za Zagreb i u ponedjeljak za Antalyu ;) njemu zbilja ne može biti dosadno :lebdi
Navečer ga vodimo u Meksički na klopu povodom rođendana :liza
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la gaga0305 » 27 srp 2015, 09:52

Bas fini provodi.
Hvala na vibricama,uspjela sam u svom nagovaranju, sutra nam dolazi auto. :yess A slag na torti, nas auto proradio sam od sebe:ajme
Odvikavanje nam propalo, neda vise skinuti pelenu, nadam se da ce i ta faza brzo proci. Ali je zato svakim danom sve vise zanimljiviji. Pocinje voziti romobil, zasad ga samo gura ali se trudi :) Jucer ga je srednji obukao nakon spavanja pa su isli na dvoriste. Njih dbojica imaju neku posebnu ljubav, dok ga prvorodjenac ni negleda. On je u svom svijetu. Zato mu Toni nadoknadi :luv
Odoh do grada, taman je fino ugodno za shoping pa valja skuhat rucak. :mah
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la jopica » 27 srp 2015, 11:04

Lp ja sam nova stara na forumu.imam sina od 2i pol g i sad čekam drugu bebicu.grupa od prije se raspala i nikoga više nema od tih curki :place
slikaslika
Avatar
jopica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1462
Pridružen/a: 26 srp 2012, 14:49

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la Tinica » 27 srp 2015, 11:10

Jopice dobro nam došla :joy
Imamo i mi ovdje trudnica sa dvogodišnjacima :lol
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la jopica » 27 srp 2015, 11:12

jesi ti možda bila u našoj grupi zimskih beba 2012/2013 ,poznata mi slikisa tvoja
:lol
slikaslika
Avatar
jopica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1462
Pridružen/a: 26 srp 2012, 14:49

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la jopica » 27 srp 2015, 11:13

jopica je napisao/la:jesi ti možda bila u našoj grupi zimskih beba 2012/2013 ,poznata mi slikica tvoja
:lol
slikaslika
Avatar
jopica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1462
Pridružen/a: 26 srp 2012, 14:49

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la jopica » 27 srp 2015, 11:14

Tinica je napisao/la:Jopice dobro nam došla :joy
Imamo i mi ovdje trudnica sa dvogodišnjacima :lol


hvala na dobrodošlici :joy :joy
termin mi je 11.2 tako nekako
slikaslika
Avatar
jopica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1462
Pridružen/a: 26 srp 2012, 14:49

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la Tinica » 27 srp 2015, 11:22

Ja sam bila proljetna trudnica 2013. :le jer je Anči rođena u 4. mjesecu dakle pola godine je mlađa od tvojeg dečka :luv
Znači sad opet čekaš zimsku bebicu :luv
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la jopica » 27 srp 2015, 12:06

Tinica je napisao/la:Ja sam bila proljetna trudnica 2013. :le jer je Anči rođena u 4. mjesecu dakle pola godine je mlađa od tvojeg dečka :luv
Znači sad opet čekaš zimsku bebicu :luv

aha ,ma nije pola godine 3mj,ivan je 15.1.2013 :luv
da opet zimsku bebu al pošto sad više ne živim u centru grada već smo odeslili u selo blizu Zaprešića lovi me panika od snjega a kad se ivan ridio bilo ga je pola metra :oops: :oops:
slikaslika
Avatar
jopica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1462
Pridružen/a: 26 srp 2012, 14:49

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la Tinica » 27 srp 2015, 12:20

Ma da tri mjeseca sam mislila :faca ...a vidi mene napisala pola godine. Ne znam zašto sam mislila da ti je malac u 10. mjesecu rođen :lol
Ma ne brini već sada možda baš bude topla zima ;)
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la sunceko29 » 27 srp 2015, 15:44

bokić drage moje! ajme koliko ste brbljale! :lol
Evo mi se vratili i u Zg-u kiša i fakat zahladilo :shock iskreno, paše mi da je tu tako i da nije prevruće. Na moru nam je bilo SAAAAVRŠENO, baš smo uživali, puno se kupali, šetali, fino klopali, družili se s frendovima.... sada ovaj tjedan ovdje i idući utorak idemo opet južnije :joy
jopica dobrodošla! :kiss budemo se nas dvije družile i na drugim temama ;)
ako sam dobro pokopčala latica je zbrisala na more! Uživaj draga!
tinice bila mi frendica sad u Umagu za vikend, kaže da je fakat bilo nevrijeme nevremena! Kad vi idete u Olympiu, 01.08.? Sjećaš se one svadbe od moje frendice tamo u 9. mjesecu - tada je L prvi put ostao s bakama :) sretan ročkas Franu :rodj , super mi je tvoja čestitka njemu :srca
gaga super za auto! ;)
biljkas super za kupanac!
šok koliko ti još odbrojavaš? Mi jučer bili vidjeti malecku od bratića od mm-a, ima 2 tjedna...ajme sva sam se raspekmezila :luv
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la latica » 27 srp 2015, 17:48

jopica dobro došla :luv
mariachi, nije bilo za pretrnut, nisam puno potrošila, ali mi je svejedno bilo žao, ali dobro je na kraju prošlo ;)
sunčeko super ste si vi ove godine posložili godišnji ;)

mi smo još u zagrebu, čekamo taticu da dođe po nas i da idemo na more, a on je naravno zapeo s poslom. mislim da će na kraju svekiji doći po nas u srijedu, problem mi je i to što su mi oboje opet počeli malo sraćkat i napinje ih to kakanje, nikako da to poboljšanje potraje jer nisu na nikakvoj dijeti, dapače, i onda par dana sve Ok i ond aopet rijetka stolica. danas sam skupila seinu i poslala na analizu. privatno, neću komentirat cijenu :nesvist ali nemam izbora, jer ne ide mi se na zaraznu zbog toga s njima, a uputnicu ne mogu iz osijeka iskoristit tu. ma dobro, bitno da njima nije ništa, jedu, piju i luduju, ali mene muči to što onda svakih par dana tako neobično kakaju pa bi radije znala više o tome prije nego krenemo na more ...

tu je vrijeme katastrofa - kiša ljeva cijeli dan. mi smo jučer cijeli dan bili na vikednici, trčali po brdima i šumi , predivno nam je bilo, ali dans nikud iz kuće. sutra se spremamo za zoološki, nadam se da neće kiša padat!
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la Tinica » 28 srp 2015, 08:49

Sunčeko baš si nam trebala doći sa tom kišom :lebdi ajde ajde odi brže na more da bude lijepo vrijeme :lol
Ti si se baš fino izorganizirala ove godine...a zamisli tek druge godine :joy kad budeš uživala u duploj dozi ljubavi :luv
Latice i ti isto daj više odi na to more, dosadna si tu u Zagrebu, sve se poremetilo od kad si tu :lol
Dakle danas opet ništa od zoološkog vrta, kiša je cijeli dan... a misliš da im se to desilo radi ovih promjena?
Mi smo jučer pokupili Frana na aerodromu i bio je poprilično sretan što je napokon doma. Došao je ipak sa peharom jer su mu ga organizatori donijeli na aerodrom.
Popodne smo otišli na plivanje a navečer ga odveli u meksički na večeru povodom rođendana. :luv
U četvrtak već kreće dalje u nove pobjede :lol

http://www.hts.hr/novosti/4591-deki-izb ... -u-turskoj
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013.- 6. dio

PostPostao/la latica » 28 srp 2015, 09:41

Tinica je napisao/la: Došao je ipak sa peharom jer su mu ga organizatori donijeli na aerodrom.

legenda :lol

ma ja stvarno više čekam da se mora dokopam, iako od kad smo tu ovih par dana, stalno smo negdje i stalno neka događanja, nije nam dosadno, ali ja bi na moreee :lol sutra najvjerojatnije :liza

nadam se da će kiša stat, da malo prošetamo po zzou, nekamo moramo ;)
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Sljedeća

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.