Sada je: 13 svi 2024, 12:43.

kako se riješiti pelene

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

kako se riješiti pelene

PostPostao/la jopica » 13 lis 2015, 11:13

LP
sin ima 2g i 9mj ,cijelo ljeto je bio bez pelene po dvoristu,popiškio bi se vani ili pokakao.kad bi ušo u kuću uredno bi se popiškio u gačice :strah non stop smo niosili kahlicu za njim i pitali ga dal mu se piški ili kaki on bi reko ne.krene ponovno u vrtić 1.9 i veli mi teta on ima non stop suhu pelenu i traži kad treba na tutu.obično ih tad bude dvoje troje na tuti .uveli smo novu metodu ujutro kad mu stavimo pelenu stavimo mu i gačice preko pelene i teta mu onda samo skine pelenu i on ju dobije samo za spavanje i dođe kući bez nje i velim mu ako se popiškiš u tutu dobiješ nagradu i on obavi dok se ja okrenem nakon 10min on već upišan u gaće :strah :ajme
ako mu velimo da to nose male bebe,da svi njegovi prijatelji idu na tutu ili wc on to uredno prepriča za nama al uopćee ne dopire do njega.u 2mj stiže druga beba i aparanoja me havta od duplih pelena,što da radim help :nevi
slikaslika
Avatar
jopica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1462
Pridružen/a: 26 srp 2012, 14:49

Re: kako se riješiti pelene

PostPostao/la Mala Bornica » 13 lis 2015, 12:08

kod mog najmladjeg je odvikavanje od pelena islo dosta sporo, bilo je tu dosta nezgoda. nisam htjela vracati pelenu.

sad ima 4god i desi mu se i da se pokaka, i da mu se ne da ici u wc pa mu malo pobjegne. sve je to normalno.

moj prijedlog je da se naoruzas strpljenjem i rezervnom robom, ili da pustis na neko vrijeme i pokusas kasnije. malo pelena malo gacice je zbunjujuce, odluci kako cete dalje :).

sretno.
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15993
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: kako se riješiti pelene

PostPostao/la Hajdi » 13 lis 2015, 12:14

Jopica, pisali smo jako puno već na tu temu ovdje Ljetne guze bez pelena. Pogledaj, bit će ti u veliku pomoć.
Avatar
Hajdi
Sveta krava
 
Postovi: 12219
Pridružen/a: 07 kol 2002, 16:02


Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron