Sada je: 13 svi 2024, 05:10.

Generacija 2012. - 5. dio

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Re: Generacija 2012. - 5. dio

PostPostao/la nevenera » 10 vel 2016, 21:31

ja sam od jučer s lećama. odlične su
još da ih mogu skinuti kako treba, bilo bi odlično :roll stalno noktom. budem ih izgrebala a skupe su ko sam vrag.

stigao nalaz iz ZG, add se ni ne spominje, a piše samo i "upućuje na pervazivni karakter disharmoničkog razvoja".
pa budem nešto isprinatala iz knjiga koje imama za tete u vrtiću, zainteresirane su ali ne znaju uvijek kako reagirati na neke stvari
rekoše, naime, da se damjan počeo gurati. :ajme

sam nalaz je ok, jako detaljna anamneza, podebljano masnim slovima sve što pućuje ne spektar a što on radi, ima preporuka za daljni odlazak i na terapije i u vrtić ali u globalu mi je ipak nalaz iz erfa detaljniji.

ispalo je da psiholog u mojoj školi zna prof kod koje smo bili i bude je zvao da vidi još što ona kaže na taj add
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 5. dio

PostPostao/la Liv Tyler » 12 vel 2016, 15:23

Jel vam onda nalaz pogoduje za daljnje terapije ili bi se moglo dogoditi da vam nesto srezu? Nadam se da ne?
Stvarno se kod njega vidi nspredak i mislim da mu sve to skipa di ide jako pomaze.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Generacija 2012. - 5. dio

PostPostao/la nevenera » 12 vel 2016, 21:31

Mislim da će ovaj nalaz u vrtić ali ne za komisiju
Budemo vidjeli još
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 5. dio

PostPostao/la nevenera » 14 vel 2016, 19:47

kako je prošao vikend?
mi smo bili doma većinom. išli samo po kvartu.
u utorak damjan ima psihologa. živo me zanima što će reć kad vidi nalaze.

ja sam se ošišala i obojala u normalno. smeđe. ok je ali sam si sva čudna i gospođasta :lol
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 5. dio

PostPostao/la Ana2010 » 15 vel 2016, 09:32

pozdrav!
malo mira nakon vikenda ;). jučer smo bili na jednom dječjem rođendanu i poslije kod svekrve i svekra kratko, sve ok, djeca su se naigrala. a prekjučer su se čak dobar dio dana igrali vani, iskoristili stanku od kiše.
kod nas niš posebno novo :dunno.

neve, javi što kaže psiholog.
kako ti da si se odlučila za "normalnu" boju kose :)?
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2012. - 5. dio

PostPostao/la Liv Tyler » 15 vel 2016, 16:05

E Ana nasmija me na ovu normalnu boju kose nevinu. :hahaha

Mi jucer imali nenadane goste koju su ostali cijelo popodne do navecer. Nismo mogli mrdnuti. Ali to tako valjda bide kad ti banu rodjaci koji ne zive tu pa se zazele drustva doma. Vani je to skroz drugacije.

Inace bilo kisno pa ni nismo mogli bas setati okolo.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Generacija 2012. - 5. dio

PostPostao/la erina » 15 vel 2016, 19:28

Nevenera jesi saznala što više onda od kolegice? Zbilja bi bilo nezgodno da budete na gubitku na kraju.

Ni kod nas isto niš posebno ;)

Mi smo se uspjeli naguštati sunca u subotu, seku odvele na rođendan i šetale cijelo popodne tako da mi pasalo u nedjelju biti doma malo i dovršiti neke stvari. S od petka opet šmrkava i kašlje tako da sam je ostavila doma danas, seki nam je ovih dana rođendan pa da prizdravi do vikenda kad nam stiže društvo.
N 02/07

S 04/12
Avatar
erina
B.Sc. Cicologije
 
Postovi: 2202
Pridružen/a: 18 kol 2011, 17:37

Re: Generacija 2012. - 5. dio

PostPostao/la snowwhite » 15 vel 2016, 20:58

Ja se vratila na posao. Tri tjedna proletjela. A danas ova kisa covjek bi najradije doma bio. Ni vikend nije bio nista bolji.
Malci su ok. Sve standardno vrtic skola. Iskoristila sam bolovanje pa sam bila u vrticu na konzultacijama. Nista posebno, malo da popricam s tetama.
Uglavnom oba vrticanca su motoricki i intelektualno u prosjeku ili iznad no emocionalno neatabilni. Mladji se uglavnom inati, gura po svom i kad ne treba, ne da mi se objasniti i uporan je u svom naumu. Ne sekiram se uopce sve ce to doci na svoje.
Stariji je vec malo zesci. S njim moramo polakse jasnije razgovarati objasnjavati. Budemo i to sredili.
Da bar imam vremena za biti s njima sve bi bilo lakse. :/
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
Avatar
snowwhite
Nije unikat!
 
Postovi: 6318
Pridružen/a: 20 svi 2008, 10:18
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2012. - 5. dio

PostPostao/la nevenera » 16 vel 2016, 11:27

Koliko sam shvatila damjan i dalje ima svoje J45.9 f80 i F82 dijagnoze
Nema f84 tj autizam kao takav jer to daje dječji psihijatar
Samim tim bi trebalo biti ok
No tko će znati više
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 5. dio

PostPostao/la Iva15 » 16 vel 2016, 11:43

:gaah napišem kilometarski post i onda i se na zadnjoj rečenici smrzne tablet. Idemo ispočetka....

Snow, ja htjela prokomentirat da nisam upratila da si na GO a kad ono ja već zaboravila da si imala zahvat. Stvarno je projurilo 3 tjedna :shock

Moj je jučer bio u kazni u vrtiću, kolko ja znam, prvi put. Pričao mi jučer da su pucali i pitam ja njega a šta vas teta to pusti a on meni daaaaa, a jutros ipak kaže da su bili u kazni radi toga, izgleda da su malo previše divljali. Ne djeluje mi baš da ga se dojmila ta kazna, to mu je kao neka fora :roll

Inače nama ovaj 2-i mjesec prepun rođendana pa stalno hodočastimo naokolo. A još nismo ni počeli ić po vrtičkim rođendanima. To su za sada naši prijatelji i rodbina... Uglavnom, kako je manji imao neku temperaturu onda smo ja i stariji solo odrađivali sve obaveze maškare/rođendane. I baš nam je dobro došlo, da smo malo sami ja i on. Mislim da je i on bio zadovoljan a i ja se baš nauživala jer je sa njim negdje otić pjesma, on je već veliki i još uvijek dobar. Mislim krenuo je i on bit neposlušan, pogotovo kad je umoran, al dijete je i ponaša se u skladu sa godinama, al svejedno mislim da je generalno dobro dijete.
Ovaj vikend je bio i na jednom rođendanu u igraonici di je prvi put trebao ostat sam na rođendanu. I nije on baš neki turbo društven tip, na rođendanu se drži onako malo sa
strane, više zaljepljen za mene, zna on tu djecu, al nije sa njima u vrtiću, u drugom gradu smo i svejedno je ostao sam bez problema, a neki drugi koji su inače ful društveni i zajedno su u vrtiću su dramili i morale su ostat mame sa njima. Tako da sam baš bila zadovoljna sa njim.

Kod nas isto vrijeme nikakvo. Borim se sa sušenjem robe. Imam jednu natkrivenu terasu ali kako puše ovaj ludi vjetar svejedno mi smoči svu robu.

I ja sam htjela prokomentirat kako to da se Neve odlučila za normalnu frizuru :P
P 07/2012 S 05/2015
Avatar
Iva15
volim biti organizirana
 
Postovi: 834
Pridružen/a: 09 lip 2005, 08:06

Re: Generacija 2012. - 5. dio

PostPostao/la nevenera » 16 vel 2016, 12:09

A friz.... nova frizerka. Računam bit će lakše tako.
Makar čudno je svima. Smeđa izazvala više reakcija nego ljubičasta :lol
Nitko ni ne komentira da sam ošišana :hahaha
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 5. dio

PostPostao/la Iva15 » 17 vel 2016, 10:09

Glavno da je bila reakcija :faca
Ja već duže na kratkoj, crnoj frizuri, ponekad mi je malo dosadna al mi je u biti jako komotna, dobro mi pokriva sijede, a i frizerka mi nije baš neka od akcije da me motivira na promjenu.
Bili jučer prvi put na predstavi-Maša i medvjed. Na kraju mi predstava baš i nije bila neka :dunno Stavili nekog lika koji nema veze sa crtanim....i sad me mali stalno pita a zašto je on bio zločest....a u toku predstave...kad će doć medvjed....kad će to završit...
P 07/2012 S 05/2015
Avatar
Iva15
volim biti organizirana
 
Postovi: 834
Pridružen/a: 09 lip 2005, 08:06

Prethodna

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

cron