Sada je: 13 svi 2024, 11:44.

Generacija 2013. - 9. dio

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la latica » 17 pro 2015, 10:07

Generacija 2013. :srca

Ema (Diami)
Ivan (jopica) (15.1.)
Karlo (Diana) (4.3.)

Ana Marija (tinica) (8.4.)
Leonardo (Nataša) (14.4.)
Pavlo (pčelica_maja_23)

Marta (latica) (2.5.)
Dino (cici) (2.5.)
Luka (sunčeko) (13.5.)

Dragi Vodja (Teona) ( 3.7.)
Svilenka (walter) (11.6.)
carica (ŠokNaŠok) (19.6.)
Borna (gaga0305) (22.6.)

Ana (biljkas) (1.10.)
Erin (Azzul) (16.10.)
Ivan Pavao (Mariachi) (24.10.)
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la latica » 17 pro 2015, 10:09

nek nam ovaj dio bude ispunjen prije svega zdravljem, a onda i veseljem i naravno novim zgodama i dogodovštinama ;)
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la Tinica » 17 pro 2015, 10:12

:joy :joy :joy :joy :joy :joy :joy :joy :joy
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la latica » 17 pro 2015, 10:13

ooo dobrodošao Olaf ;) vidim veseo kao i uvijek :lol to je blagdanski duh!!!
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la Tinica » 17 pro 2015, 10:15

Ja sam Olaf i volim tople zagrljaje :srca :srca :srca :srca :srca :srca :srca :srca
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la Tinica » 17 pro 2015, 10:23

I kak sad stvari stoje ostat će mi do njezinog polaska u prvi razred :hahaha :hahaha :hahaha
Bili smo jučer kod logopedice, ispunili su već 6 stranica A4 bilježnice, he he velim ja da mislim da će joj ta bilježnica biti do škole a ona meni veli da će je popuniti do početka ljetnih praznika :lol
Jučer je ostala sama punih sat vremena kod nje i ustvari ona je njoj ko igračka :luv Sve je izvadila van iz kutije i onda morala imenovati svaku stvar i ponavljati za njom. Ali rekla je logopedica da jako puno nominativa koristi u stilu... "Ja piti vodicu"..."Ja sušiti kosicu" "Ja igrati se..." Ma žena nje fantastična :luv
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la Diana001 » 17 pro 2015, 10:39

Samo da se prijavim!
K je bolje, nema mononukleozu, jos malo kaslje. Ja i mm smo jos u banani, oboje na sumamedu, prehlada mi nikako ne prolazi al nadam se da smouskoro svi zdravi i da mozemo napokon poceti uzivati u Adventu i setati po gradu i malo do Zadra, nismo sugo bili.

I svima naravno zelim ovaj topic sa sto manje bolesti i viroza
slika slika
Avatar
Diana001
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 798
Pridružen/a: 09 ruj 2012, 08:32

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la latica » 17 pro 2015, 10:41

ma super će to ići kod logopeda!

moja M stalno nosi neke bilježnice i pravi popise tko je u vrtiću :ajme i onda kao piše imena i iksove i tak.
joj jedva čekam par dana pauze oko Božića, jako sam umorna i pospana, baš mi treba malo odmora.

nema nam puno cura, možda nam se oko blagdana jave kad uhvate malo vremena!!

ja neću uzimat ništa posebno slobodno ovih dana, osim badnjak i staru godinu. onda poslije nove godine idemo kod mojih tjedan dana u zg, odnosno mm i ja ćemo taj tjedan otići par dana do Beča u špancirung, malo da se maknemo od svega. trebali smo naime ići u Afriku s jednim prijateljima, ali nemamo ni vremena ni love, tako da idemo par dana predahnut. malo šetat i jest okolo, bili smo sto puta u Beču, ne moramo ništa posebno razgledavat, a imamo i priajtelje tamo ;)

diana baš mi je drago da si se javila, super da je K bolje, i vi ćete vjerujem uskoro bit ko novi :luv :luv :luv
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la pčelica_maja_23 » 17 pro 2015, 10:59

Evo i nas!!!
Curka se prejela. Spava. Jos je u modusu praaavog novorođenčeta. Sto mi daje puno vremena za sebe.
Jucersmo isle na maticu s tatom a ona solo na mup dm i muller.
Nisam puno kupila al daleko sam parkalai nahodala se i malo teglila.em jeona bila ucaboo marami em te vrečice.
Dosle doma i samo sam spavala.
Iscrpljuju babinje i trebam oporavak. Sad skupljam snagu. Djeca stizu u utorak. Jedvacekam.predugo ih nema

Kako zavidim latice. Ja si vec godinama obecavam advent u budimpesti jermi je bilo divno prihe par godina.
08.09.2011. jesenska šefica mekog srca
14.04.2013. blaženi nestaško među ženama
05.12.2015 adventska princeza
Avatar
pčelica_maja_23
Kvočka zvana pčela
 
Postovi: 8579
Pridružen/a: 12 sij 2011, 10:43
Lokacija: dječji vrtić

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la Teona » 17 pro 2015, 11:30

Jučer smo bili u vrtiču na božičnoj radionici, u subotu smo išli na predstavi u igraonici u udruzi Vestigium, ove subote idemo na lego radionici..Stalno smo okolo, konačno otišli skupa i do Trga i uživao je kako je sve okićeno, ali kako smo išli u subotu popodne bila je velika gužva.
Osim što je birao jedan period šta će obući, sada je počeo birati i koje pelene da mu stavim, ima platnene pelene, a ja sam sve kupovala sa različitim uzorcima i likovima i sada ujutro traži Tom i Jery ili Buba maru ili sa avionima :ajme
Preko paraznika službeno ne radimo, ali imam neke zaostatke pa ću neke dane dolaziti na par sati do ureda a nešto ću i od doma. Ne idemo nigdje na put, imamo dogovreno već hrpu druženja i igranja), moj tata je bio prošli vikend, pa je J. uživao sa dedom.Nije ga vidio od ljetos, ali kako se čujemo skoro svaki dan preko skype, bio je ko da su svaki dan skupa ( a inaće moj je jako nesklon druženju sa nepoznatim ljudima)
Teona
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 231
Pridružen/a: 27 sij 2013, 13:31

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la latica » 18 pro 2015, 10:32

pčelice, odmaraj se dok možeš :luv
teona, super za planirana druženja ;)

mi danas moramo malu nekako prevarit da ode kod bake jer braco i ja idemo na Orašara, držite fige ;)

jučer smo išli na gimnastiku, ona ne zatvra usta od Else i Ane, ja to ne mogu shvatit, JEDNOM je gledala crtić i stalno o tome priča. i tako spomene Elsinog tatu i kaže njoj bratac da ona nema tatu jer je "umrio" :ajme i ona se jadna toliko rastužila, da kako ona nema tatu, da zašto, onda smo joj objašnjavali da eto neka djeca nemaju mamu ili tatu, ali da ih vole drugi ljud, nikako nije jadna imala mira i na kraju ispali:
a kad umres, onda ideš u nebo kod dragog Boga. i kod tate. :shock malo su me trnci prošli kad je to rekla. ona ima 2 i pol godine i ona meni tako lijepo kaže šta bude kad umreš. sigurno je nešto čula kad smo neki dan braco i ja pričali šta znače dijelovi Anđele čuvaru kad smo se molili prije spavanja, ali ipak, baš me šokirala s tom izjavom.
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la pčelica_maja_23 » 18 pro 2015, 17:27

Mogu oni puno toga metafizičkoga pojmiti u toj dobi i puno prirodnije nego mi odrasli
08.09.2011. jesenska šefica mekog srca
14.04.2013. blaženi nestaško među ženama
05.12.2015 adventska princeza
Avatar
pčelica_maja_23
Kvočka zvana pčela
 
Postovi: 8579
Pridružen/a: 12 sij 2011, 10:43
Lokacija: dječji vrtić

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la sunceko29 » 18 pro 2015, 23:14

Evo i nas!
diana glavno da je K bolje, nadam se da ste svi uskoro ko novi da mozete uzivati u blagdanima :hug :kiss
tinice ja ti kazem da kad Ancica krene mljeti neces se ni snaći!
latice uzivajte u Orasaru tvoj micek i ti! Bistrici su oni, kako je ona to dječje i lijepo povezala :luv
teona vidim da uzivate, tak treba!
L bas jako voli vodene bojice, aktivni smo jako! Inače mu mašta radi 100 na sat, tako se lijepo i kreativno igra da me iznenađuje iz dana u dan. Mm je svako malo u soku koliko puno prica, povezuje i koliko ima širok vokabular. Moje brbljanje uradja plodom :lol
Sutra ujutro idemo s mojim bratom do grada malo i do Algoritma pogledati bozicnu sobu s Djedom Mrazom. U nedjelju malena od kumova slavi rockas u igraonici pa L svima prica kak ce se igrati u igraonici, puhati svjećice i jesti puno krokija :lol
Ja sam polizala cijeli stan, puknulo me vec gniježđenje. Ubila se od posla no sve mi je tako lijepo cisto. Trenutno smo L i ja napravili 4 kolača, jos cemo toliko do Bozica. Veselim se jer mi stize i moja kuma iz Munchena za blagdane.
Nasa božićna čestitka je ispala savrseno, sutra je saljemo postom najbližima.
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la cici » 19 pro 2015, 10:00

Pozdrav svima

Tražim,tražim,a nisam skužila da smo prešli na novi dio :ajme

sunceko29 je napisao/la:diana glavno da je K bolje, nadam se da ste svi uskoro ko novi da mozete uzivati u blagdanima
tinice ja ti kazem da kad Ancica krene mljeti neces se ni snaći!
latice uzivajte u Orasaru tvoj micek i ti! Bistrici su oni, kako je ona to dječje i lijepo povezala
teona vidim da uzivate, tak treba!

Potpis na ovo (da se ne ponavljam ;) )

Sunčeko samo uživajte!!!

Mi smo bolesni.( a baš sam neki dan spomenula kako dugo nije bio bolestan :lebdi ) D u srijedu dobio temp. I mi kod dr,kad ono upala uha i grla. On je veseo,igra se,samo što mi još uvijek ima temp. Jutros je bila neka mala,ali ako bude i danas tijekom dana,morati ću s njim do pedijatrije,pa da mu izvade krv....
Ne možemo mi nijedne blagdane proći bez atb i liječnika :gaah

A ja još danas moram na božićni domjenak od firme,ne mogu ga izbjeći,a da li vam moram reći kako mi se NE IDE!!!! :ajme

:kiss svima
slika slika
Avatar
cici
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 lis 2012, 11:31

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la sunceko29 » 20 pro 2015, 22:14

Imali smo bas lijepi vikend! U subotu ujutro bili na Sljemenu. Cijeli Zg u magli i hladno, a gore sunce i 10 stupnjeva. Prosetali, popili kavu, pojeli strukle i sira vrhnja. L vidio malo snijega i odusevljen. Nadam se da ce skoro zapasti malo pa da uziva u zimskim radostima. Popodne bili u kinu i gledali Snoopya. Pojeo tonu kokica i uzivao! Danas ujutro bili na Salati na nekoj predstavi Djeda Mraza iako je kasnio pa smo bili kratko jer smo zurili doma na spavanac i popodne na djecji rockas. Uglavnom rockas je bio u igraonici i moj L je prvi put ostao sam. Pitam ja njega jel mama moze ici popiti kavu, a da se on igra s djecom. Rekao da moze i odmah uletio u bazen pun loptica. Moj maleni decko je vec veliki :srca
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la Tinica » 21 pro 2015, 09:02

Jutreko! Vidim Sunčeko uživali ste punim plućima :luv
Nadam se da su se bolesni rekuperali do danas i da će blagdani proći u miru i veselju bez tih dosadnih beštija. :hug
Mi smo isto vikend proveli u španciranju, u petak smo bili pozvani na jednu večeru ali se nismo dugo zadražli do jedno 10 sati, ja sam u usbotu ujutro već bila u gradu, odradila nokte i frizuru, malu sam ostavila kod mojih, a Fran je sam došao u grad kad se naspavao, pa smo išli kupiti slamicu, mahovinu za jaslice, poklone, joj za sve sam kupila poklone osim za njih dva :lol Pojma nemam što da im kupim... :dunno
Popodne smo i mi pekli kolače, a navečer smo opet išli na jednu večeru...jučer ujutro sam nastavila sa bečkim čajnim kolačićima, a onda odradili još jedan ručak :ajme joj to su ti dani u godini kad se samo jede... popodne otišli na turnir, a poslije po bor.
Planirala sam ja i kititi bor navečer ali sam bila totalno mortus tako da smo to odgodili za danas.
Popodne imamo gimnastiku i tako još par dana do Božića.
idem sad javiti dragome da ne zaboravi otići do ribarnice rezervirati šarana za Badnjak ;)
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la latica » 21 pro 2015, 10:31

jutro i od nas :luv

mi smo isto imali lijepi vikend :lol u petak navečer su spavali kod bake pa su ujutro došli doma na doručak, a mamica im je ispekla vafle, sreći nije bilo kraja :joy onda smo kuhali ručak i pekli kesiće i poslije ručka išli po bor! lijepo ga doma namontirali, ajme veselja, a onda smo lijepo poslijepodne imali male goste na radionici pa smo svi mijesili ukrase od tijesta i ukrašavali ih i sušili i tako. naigrali su se svi i na kraju sva djeca sjela na garnituru ispred TV-a, a mi mame fino za malim stolićem mijesimo ukrase, pijemo kavu i ćakulamo :lol :ajme

jučer smo bili kod bake na ručku, a ujutro su spavali do 10, pa smo poslije ručka išli prošetat po gradu i vidjet jaslice u katedralu, a popodne smo opet pekli kekse - dvije vrste i imali opet malo goste. sve u svemu, svi smo se danas jedva digli za radni tjedan :lol

ja sam seki kupila krpene Elsu i Anu, baš su zgodne, iako sam prije kupila Mašinu kućicu, ali ona se predomislila i rekla da nek joj kućicu Isus donese ua Uskrs :faca mustra jedna! zapravo sam sve skoro kupila - većinu sam on line naručila jer nisam imala vremena hodat okolo. ostalim klincima sam svima uzela po slikovnicu i neki slatkiš i to je to.

cici nadam se da ste sad već ko novi i da je uho bolje :hug
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la Tinica » 21 pro 2015, 10:56

Ma ja sam isto svim njezinim frendovima uzela one knjigice sa stickersima ;) http://www.amazon.com/Sticker-Activitie ... Q7CA4RAEKA
Ajme meni ona već barata sa pojmovima Uskrsa i zeca???? O bože moj :luv
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la pčelica_maja_23 » 21 pro 2015, 19:45

Aaa tinice i latice zavidim na provodima kavicama vecerama i spanciranju!
Sutra mi dolaze djeca izv zegea! Jedva cekam jako sam uzbudjena
08.09.2011. jesenska šefica mekog srca
14.04.2013. blaženi nestaško među ženama
05.12.2015 adventska princeza
Avatar
pčelica_maja_23
Kvočka zvana pčela
 
Postovi: 8579
Pridružen/a: 12 sij 2011, 10:43
Lokacija: dječji vrtić

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la Tinica » 22 pro 2015, 09:42

Pčelica danas je znači Dan D :joy :joy
A možeš misliti da su se i oni zeželili tebe i bebice :luv :luv
Mi sad idemo u 11 sati u Suvag. Javim se kasnije ;)
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la latica » 22 pro 2015, 10:10

joj pčelice danas je dakle reunion :srca uživajte! nemojte se odmah počet svađat ;)

nama je jučer na engleskom bio Santa :joy seka je sva važna pjevala pjesmicu o Didi, uzela poklon i sve, ali nije se htjela slikat, to je ipak bila frka :lol
danas imamo predstavu u vrtiću navečer!

prijatelji su nam vratili neke stvari što smo im bili dali za bebu, stoje u hodniku već par dana i seka nema mira, kaže mi jutros da će onda ona rodit bebu - ne može ona dočekat da se mi smislimo, mora ona to preuzet u svoje ruke :lol

ja sam napokon jučer popeglala dok su se oni igrali pokraj mene u sobi, sad je veš napokon sav sređen, sve sam oprala i jastučniće za kauče i deke, sve ;) danas nam je dođšla teta koja sprema pa će i kuća bit čista i neće nas bit baš doma da ne uneredimo odmah. sutra idem obavit zadnji shopping za klopu i onda u četvrtak kuhamo, igramo se, moramo završit kićenje bora i popodne u 17 na dječju ponoćku. jeeeedva čekam!
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la sunceko29 » 22 pro 2015, 23:42

Mi smo jucer okitili bor, L je aktivno sudjelovao I sav je ponosan, svima prica kak imamo lijepi bor, kak je bio dobar i kak ce mu Deda Mraz skoro donijeti poklone :lol
Ujutro do 8:30 sam danas skuhala rucak tak da smo bili puuuuno vani, krcat parkic klincima i L je bas uzivao. Popodne sam napravila vanilin kiflice, kuglice od cokolade i zvjezdice punjene pekmezom. Sutra jos planiram raspuknute keksice i oblatne od cokolade. Za Badnjak cu ujutro napraviti brownie s komadicima bijele cokolade i brusnicama.
Mi smo za Badnjak kod mm-ovih. Kao i svake godine ja donesem salatu od hobotnice i pastete od tune i lososa. Svekrva radi dimljenog sarana - to sam prvi put jela kod nje i jako je fino obzirom da nisam nimalo fan sarana.
Za Bozic smo kod mojih, a Stefanje doma
latica je napisao/la:Prijatelji su nam vratili neke stvari što smo im bili dali za bebu, stoje u hodniku već par dana i seka nema mira, kaže mi jutros da će onda ona rodit bebu - ne može ona dočekat da se mi smislimo, mora ona to preuzet u svoje ruke :lol

Ja ti kazem da nikad ne reci nikad :hahaha
Danas sam se bas malo isforsirala. Prvo dugo s L vani pa kolaci popodne plus jedna tura peglanja vesa. Napokon krevet.
Lijepo spavajte! :kiss
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la pčelica_maja_23 » 22 pro 2015, 23:51

Reunion!!!
Preslastki su!
Pavlo je narastao 3 cm!
Zbucio se!
Bas mi je falio
A lidia je zakon tako je odusevljhena sa sekom
To mi je bas cudno, ja nemam brace ni sestara i ne poznajem tu ljubav
Ona je sva u tome!
I toliko je puna dojmova iz zagrebsa,nijhe stala pricati
08.09.2011. jesenska šefica mekog srca
14.04.2013. blaženi nestaško među ženama
05.12.2015 adventska princeza
Avatar
pčelica_maja_23
Kvočka zvana pčela
 
Postovi: 8579
Pridružen/a: 12 sij 2011, 10:43
Lokacija: dječji vrtić

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la latica » 23 pro 2015, 10:07

joj pčelice baš te gušt pročitat, uživajte :srca

sunčeko, baš vam zavidim što budete skupa vani, i mi ćemo ovih dana nadoknadit, a i vrijeme će koliko čujem bit super toplo!!

mi smo jučer odradili priredbu u vrtiću i poslije toga su nam došli neki vrtićki prijatleji doma na druženje - braco i seka koji idu s mojima u grupu - dečki gore, cure dolje :lol rasturili su dječju sobu :ajme ostali su dugo, ja nisam uspjela sarmu zamotat ni ništa što sam mislila napravit, ali zaboli me za sve jer su djeca bila presretna :lol ali doslovno presretna! to se vrištalo od sreće!!!

odnjela sam tetama u vrtiću jutros poklončiće, sutra i tako ne idemo jer kuhamo doma i eto, let the games begin! još moram danas na tržnicu otić kupit što mi sve treba i to je to. i moram im napisat pismo od malog Isusa za pod bor, e to će bit iznenađenje na kvadrat kad čuju ;)
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la gaga0305 » 24 pro 2015, 08:20

Drage moje, zelim vama i vasoj obitelji sretne i ugodne blagdane, i da ih provedete u miru i veselju
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la Tinica » 24 pro 2015, 10:25

Ja sam danas isto na poslu ali doma je sve zgotovljeno. Ujutro sam išla još na misu, već bila na frizuri, dečki su odveli maličku u vrtić, kupili ribice, mami sam zadala zadatak da napravi krumpir salatu i to je u principu to.
Danas radimo skraćeno, jučer smo zgotovili bor, ančica je stalno ponvaljala "Vau..., jepo, jako jepo...vau"... :hahaha
Franči je na praznicima, ima sve petice, žao mi je što nemaju ocjene na polugodištu :lol
Popodne moram zapakirati poklone, moram priznati da sam se totalno pogubila u njima :ajme
Imam ih mali milion i sad više ne znam šta kome ide :lol Ali sretna sam da ću si konačno osloboditi ormare od tih paketa i vrećica :lebdi
Želim vam sve najbolje u predstojećim blagdanima...puno fine klopice, ne brojite kalorije uskoro će 1.1. :kiss
:xmasatmosfera :xmasfamily
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la sunceko29 » 24 pro 2015, 13:56

Salata od hobotnice i pastete su gotove. Napravila ipak kolac od mrkve s frostingom od Philadelphia sira, izgleda super, nadam se da je i super ispao. Brownie cu sutra ujutro pa ga nosim s ostatkom kolaca mojima.
Bakama i dedama sam dala napraviti kalendare s L plus napokon sam razvila mali milijun fotki.
L spava, a ja idem zamotati poklone. Isto tak ko tinica sva sam se pogubila u tome koji ide kome (znam samo za L i njegovog malog bratica)...budem se snasla nekak :lol
Svima takodjer zelimo predivne i vesele predstojece blagdane, da ih provedete u drustvu voljenih, puno papajte, smijte se, ljubite djecicu i uzivajte!!! :kiss :xmasatmosfera :xmasfamily :xmassanta
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la latica » 24 pro 2015, 23:39

drage moje, evo i mene, solo ovu badnju večer, ili ipak ne - kak se uzme ;)

prepisat ću vam pismo što sutra stiže mojoj ekipici od malog Isusa, upravo sam ga zgotovila:

Dragi M i M,
rekli su mi vaši mama i tata, a i pogledao sam u vaša srca pa znam da ste vi dobra djeca, koja pomažete svojim roditeljima, dobri ste prijatelji i rado pomažete svima kojima je pomoć potrebna.
M, jako je lijepo što pomažeš mami složiti čarape iz sušilice i što postaviš stol. Čuo sam i da spremaš svoju sobu, da jako lijepo crtaš i slažeš legiće i da se trudiš naučiti sva slova.
M, ponosan sam što se trudiš toliko toga napraviti sama, kao prava velika cura, a čujem i da jako lijepo pjevaš i da pomažeš tetama u vrtiću!
Zato što ste bili dobri i nastavit ćete tako, poslao sam vam ove poklone pod borom. Ali odlučio sam vam ispuniti još jednu želju pa vam ovim putem javljam da ćete ovog ljeta dobiti bracu ili seku! Volite novu bebu kao što se vi volite i uvijek ćete biti bogati i sretni!
Vaš mali Isus :lol

inače, mi smo danas imali totalno ispunjen proljetni dan :lol ja sam napravila cheescake, mađaricu, bakalar za ručak, gravy umak za sutra, išli smo šetat dva sata po vani, obavili kratki Shopping, završili kićenje kuće i bora, išli na dječju ponoćku, a sad se još krčka purica koju sutra završavam za ručak ... padam s nogu, dok ekipa spava snom pravednika. pokloni su pod borom, pismo isto, baš me zanima šta će reć sutra kad pročitamo ;)

božićne puse svima :luv :luv :luv
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la Diana001 » 25 pro 2015, 00:04

Latice pa ti to tako nama usput objavi sretnu vijest!? Pa čestitam od srca draga, bas mi je drago. Joj to ce im biti najljepsi poklon za Bozic ikad!
Kako si ti? Kad je termin?

Mi smo super, bili u guzvi ovih dana, pokusavala stici sve napraviti i srediti, ispeci kolacice, ocistiti kucu i srediti, okititi sve. Uglavnom, sve gotovo i danas stigli kod sveki, tu smo do nedjelje, dugo nismo bili i veselimo se druzenju s obitelji i prijateljima.
Sad se idem spremati pa ja i mm idemo na ponocku.
Sve najbolje vam zelim zene moje drage vama i djecici, prvenstveno da ste svi zdravi i sretni i da nam bude jos puno podgeneracijskih bebaca.
slika slika
Avatar
Diana001
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 798
Pridružen/a: 09 ruj 2012, 08:32

Re: Generacija 2013. - 9. dio

PostPostao/la latica » 25 pro 2015, 00:14

pa diana kad ni ja još ne vjerujem :lol mm taman počeo nedavno pričat kako bi on ipak još jedno, kako su ovi prebrzo narasli i šta da kaže, posrećilo se van svih očekivanja, IZ PRVE :lol bila sam jučer na drugom pregledu, ono beba od 2 cm, a mlati rukama i nogama na sve strane, ja ne vjerujem :lol ali super sam, evo pičim po cijele dane, samo me nekad umor uhvati da bi stojećki zaspala. termin je 27.7. moj stariji je rođen 22.7., a seka je poranila 6 dana, tako da kontam da bi moglo i na bracin rođendan past. joj jedva čekam da im sutra kažem, nikome nismo rekli, mislim da će se babe i dede šokirat samo tako :lol ali klinci će bit veseli jer oni stalno pričaju o braci i seki. ja kažem ovom starijem danas - pa jel bi to stvarno htio još jednu ovakvu malu? a on sjedi pokraj nje, zagrljeni gledaju crtić, kaže: da, htio još jednu ovakvu :srca
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Sljedeća

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.