Sada je: 29 ožu 2024, 07:09.

Generacija 2015.

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Generacija 2015.

PostPostao/la latica » 26 vel 2016, 11:02

Drage mame i draga dječice (niste više bebe), dobro došli među malo veće :luv :rodj
Vi nam stižete kao prva grupa, a s vremenom će vam se pridružiti i ostale mame i bebe rođene 2015. godine, tako da očekuje pojačanje ;)

Nadam se da ćete puno pisati, družiti se, dijeliti dobro i ono manje dobro i zajedno prevladavati sve razvojne faze koje slijede. Mi vas ne puštamo sve do škole ;)

Još jednom dobro došle:

Azaleja cura 30.12
leptir422 Damjan 30.12.
mama njonji dečko 05.02.
crna ofca Adam 14.02.
zauvijekmama Lovro 26.02.

A sad raspali po tipkovnici :joy

Vrijeme leti, ljeto je pred vratima pa je kucnuo čas da se generaciji pridruže i proljetnice 2015:

zeezee curica 01.04.
AdrianovaMamica dečko 11.05.
biljkas dečko 25.05.
carmina dečko 28.05.
Iva15 dečko 28.05.
mamma4 dečko 31.05.

Želimo vam ugodno druženje, brzo upoznavanje i puno zajedničkih tema :luv
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la leptir422 » 26 vel 2016, 11:10

Već smo veliki :joy :rodj
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la azaleja » 26 vel 2016, 14:11

Evo nas među toddlerima :joy

Sretan rođendan Lovro :rodj
Avatar
azaleja
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 476
Pridružen/a: 03 tra 2005, 21:10
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la Bubidea » 26 vel 2016, 16:12

mom Lovri, sretan, najsretniji :buket :joy :joy
:lebdi
Avatar
Bubidea
Bogom mi je dano
 
Postovi: 4688
Pridružen/a: 04 stu 2004, 11:41
Lokacija: ajd pogodi

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la mama njonji » 26 vel 2016, 19:46

Lovro, sretan ti 1. :rodj :rodj :rodj
Da i dalje fino napreduje, bude zdrav i ovako lijepo nastavi spavat ;)
M 2005
D 2009
B 2015
mama njonji
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1329
Pridružen/a: 15 svi 2007, 12:16
Lokacija: zagreb

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la zauvijekmama » 26 vel 2016, 23:14

hvala svima na cestitkama
:kiss
R. - 2008.:cool
L. - 2015.
:mali
L. -2017. :mala
Avatar
zauvijekmama
Najljepše je biti mama!
 
Postovi: 4082
Pridružen/a: 11 pro 2006, 10:00
Lokacija: Zg

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la crna ofca » 27 vel 2016, 01:05

Sretan rođendan Lovro :rodj :rodj :rodj
Expresička 2012 slika zimski mirišljavko 2015 slika
Avatar
crna ofca
hobitska stopala
 
Postovi: 722
Pridružen/a: 17 tra 2012, 13:24
Lokacija: zagrebačke spavaonice

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la leptir422 » 29 vel 2016, 09:50

Curke - prijavljujem da zvanično hodamo na veliko. Znači dečko sam odšeta 500m.
Najbolje od svega je to što mu je dosadilo da kad padne traži neko mjesto za se opet stati na noge pa je u subotu teško vježbao dizanje s poda......
Tako da se sad bez pardona dižemo s poda i to brzinom munje.
Ukratko..... počeo je i trčati.... i najdraža igra trenutno mu je lovice :joy
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la mama njonji » 01 ožu 2016, 13:07

Leptir, jurnjava je znači krenula :srca
Super za D. ;)

Kod B. jos nista od samostalnog hodanja, osim sto je frajer otkrio da moze hodat (osim uz namjestaj) i pomocu stolice i sad je gura po kuci ispred sebe i tako osvaja prostor :dada Naravno da se svaku malo zabije u nesto, al dobro...

ZM, jeste profestali?
M 2005
D 2009
B 2015
mama njonji
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1329
Pridružen/a: 15 svi 2007, 12:16
Lokacija: zagreb

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la snowwhite » 04 ožu 2016, 15:13

pozdrav mamama i od druge moderatorice :mah
Dobro nam došle :buket
družimo se do škole :kiss
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
Avatar
snowwhite
Nije unikat!
 
Postovi: 6318
Pridružen/a: 20 svi 2008, 10:18
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la leptir422 » 04 ožu 2016, 15:41

Hvala :)
Mi smo malo usporene - družimo se sa dječicom doma..... valjda ćemo malo živnuti kad nam još mama dođe.... :hug

Curke.... samo da se pohvalim..... Damjan je evo (pljuc pljuc) izdržao mjesec dana u jaslicama bez bolesti..... :gata
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la leptir422 » 17 ožu 2016, 12:01

Curke nema vas :(

Kako dječica?
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la mama njonji » 18 ožu 2016, 10:39

da, dugo se ne čusmo ;)
pretpostavljam da su zimskići sve aktivniji :dada

mi smo vise u poslu sa starijom mu sestrom, predskolarkom, sad ko kufer hoda s njom u pripremama za Grad mladih, testiranjima za skolu i sl.

B. je sad ok, odradio svoju prvi bolešćinu (taman sad na kraju zime) al srećom nije dugo trajalo ... Grlo, nos i to.

Jos ne hoda, i dalje se drzi uz nesto i ne cini mi se da ce se tako skoro pustiti (al za sad me to jos ne brine, i stariji su prohodali tek sa 13,5-14 mj., do tad su šibali uokolo puzeci).
No zato se sve vise trpa gdje mu nije mjesto, sve vise zeli igru sa starijima, naročito njihovim stvarima, otkrio flomastere, odnosno činjenicu da ostavljaju trag :mrgreen Sve vise voli i slikovnice, sad se moze dulje zadrzati dok citamo... To mi je super kad se treba malo umiriti...
I tako... Sad mi je super da je konacno lijepo vrijeme, krenule setnje i osvajanje parkova... Voli vrtuljak i mali tobogan :srca

Kako ste ostali?
M 2005
D 2009
B 2015
mama njonji
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1329
Pridružen/a: 15 svi 2007, 12:16
Lokacija: zagreb

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la azaleja » 27 ožu 2016, 19:59

Sretan Uskrs drage moje zimskice :luv :luv

Kako ste? Kako su dečki? Baš smo utihnuli. Nama je kaotičan period dosta bio pa nikako se javiti...stalno neke peripetije sa starijim curama...viroze, gripa pa komplikacije :ajme E je uspjela se othrvati i ne dobiti gripu.Inače postala je haharica koja se ljuti čim nije po njenom, juri, trči, svojeglava je nevjerovatno. Voli ići van...ljuljati se i šetati iznad svega, a omiljena kućns aktivnost je razbacivanje ispeglanog veša :ajme
S hranom izluđuje i dalje, želi jesti sama i nema vremena za duge obroke. Omiljenu hranu nismo otkrili, ali vizualno skeniranje je glavno...samo na pogled odlučuje što će probati :ajme Zubića brojimo 5.
Avatar
azaleja
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 476
Pridružen/a: 03 tra 2005, 21:10
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la leptir422 » 27 ožu 2016, 21:59

Sretan Uskrs drage moje......
Mi već trčemo okolo, protestiramo i ljutimo se na sve što nije po njegovu..... baca stvari, razbacuje, flomići su svaki dan u rukama... ali mu je draže bacati ih u rupe između namještaja :lebdi
U šetnju ne idemo s kolicima jer - tko je vidio da se sjedi u kolicima - za umorne momente vozim patkicu/biciklu i u nju želi uskočiti kad se umori.......
Hrana - jede više manje sve kao terminator... čudi me što se još nije nadebljao... valjda se troši na trčanja okolo :yess

Zubića brojimo 10 komada - zadnja dva - gornje četvorke izašle proši tjedan usred viroze i kurenja na +40
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la zauvijekmama » 27 ožu 2016, 23:04

Sretan Uskrs cure moje!
:srca

mi se borimo s upalom uha, pijemo prvi antibiotik
bili smo na hitnoj u cetvrtak i sve bilo ok, samo mala virusna upala nosa
pa opet u subotu, preslo na uho
tako da se jos borimo, danas je malo bolje
naravno, nis ne jede, samo cica
:roll

u utorak imamo sistematski, trebao se cijepiti, ali sada to otpada

zubici komada 5, 6. na izlasku

u vrtic krecemo u 9.mj, ja sam do tada doma

kaj ima kod vas ostalih?
sad ce ljepsi dani, pa se nadam nekoj kavici uskoro
:zivili
R. - 2008.:cool
L. - 2015.
:mali
L. -2017. :mala
Avatar
zauvijekmama
Najljepše je biti mama!
 
Postovi: 4082
Pridružen/a: 11 pro 2006, 10:00
Lokacija: Zg

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la leptir422 » 28 ožu 2016, 19:10

Bundek kavica - :zivili

da ih lovimo okolo kad se rastrče svatko u svom smjeru.... jer ne znam kako vaši.... ali ovaj moj kad uhvati špur - jedva ga sustigneš....danas smo bili gledati transformerse radi starijeg i bio je oduševljen - samo je hodao od jednog do drugog, s prstom u zraku prema njima i vikao aaaaaaaaaa
i svađao se i nešto pričao - ljudi oko mene su urlali od smijeha i fotkali ga :ajme jer im je bio sladak takav

a čim mu dosadi šetati se s ručicom u mojoj ruci - istrgne je i frajer krene sam...... ni ne okreće se :luv
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la azaleja » 28 ožu 2016, 20:48

zm kako je mišu ? Upale uha su baš bolne kad ih ulove :hug

Mi smo za meeting na Bundeku :) mada mislim da nećemo uspjeti sjesti ;)
Moja haharica vani isto voli u svom smjeru :)
Inače doma je postala...hm..hm...deranje iz svega glasa za svaku sitnicu plus bacanje stvari. Mama izgovori sto puta u sat vremena :ajme
Igračke služe samo za razbacivanje iz košare,,no zato joj daj prazne boce i čepove i zabavlja se nevjerojatno. Voli slikovnice i Baby Einsteina...ali samo ako je u nečijem krilu.
Spavanje...koma...jednom dnevno oko 90 minuta. Noću zaspi oko 20 sati ( pola sata gore- dolje) i budi se redovno noću i mora doći nama i ne zaspi odmah.
Sitna je, ali je dinamitna...svojeglava...baš na majku :ajme
Avatar
azaleja
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 476
Pridružen/a: 03 tra 2005, 21:10
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la zauvijekmama » 28 ožu 2016, 22:51

malo je bolje danas...ali i dalje nije to to
jel moguce da antibiotik nije dobar?
sutra sam u 14 sati kod pedijatrice, pa cu vidjeti sto i kako dalje

moj jos ne hoda....tako da je u kolicima, ja bar necu trcati za njime
jel jedini tu koji ne hoda?
:p
R. - 2008.:cool
L. - 2015.
:mali
L. -2017. :mala
Avatar
zauvijekmama
Najljepše je biti mama!
 
Postovi: 4082
Pridružen/a: 11 pro 2006, 10:00
Lokacija: Zg

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la leptir422 » 29 ožu 2016, 13:30

Koji antibiotik si dobila?
Neka mu vade krv i napadnu ciljano. Kažem ti to jer je nama starijem bila liječila uho sa pogrešnim antibiotikom pa je izgledalo kao da se povuklo i tri tjedna poslije je dobio reumatsku groznicu.
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la zauvijekmama » 30 ožu 2016, 23:26

dobili smo amoxicilin
bili smo jucer na zaraznoj, vadili mu krv, kaze doktor da je upala uha i nesto virusno
danas opet na zaraznoj, vadili mu krv iz vene, misli da je mononukleoza ili neki atipicni herpes, ne kuzim o cemu pricaju bas
uglavnom, za 10 dana cemo znati jel mononukleoza ili nije
:roll
ako i je...ona se ne lijeci nicime kod male djece

on je sada bolje, nema temp, ne cendra
kazu danas nema upale uha, zasto je na antibiotiku?

mislim ne znam tko tu koga
:conf
luda sam bila danas, sada sam se tek smirila

pao mi je na kilazi, izgubio je 400g za 6 dana
uzas, opet smo na 7,5kg
:roll
R. - 2008.:cool
L. - 2015.
:mali
L. -2017. :mala
Avatar
zauvijekmama
Najljepše je biti mama!
 
Postovi: 4082
Pridružen/a: 11 pro 2006, 10:00
Lokacija: Zg

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la leptir422 » 31 ožu 2016, 09:48

Vratit će se to polako. Mi smo vraćali kila dojenjem svaki put do sad kad je bio bolestan jer je visio na cici cijelo vrijeme....
Sad ne može zaspati bez da je mazi :hahaha
Što se tiče mono - od ovog momenta prestanite jesti iza njega, ljubiti ga i slično..... meni je Damjan izgleda ono za Božić imao i Mono kad smo završili u bolnici i dragi je to pokupio od njega - pa ga evo sad već 7i tjedan na bolovanju :ajme
Djeca ne osjete ništa - ali odraslima pakao. A dragi mi ni kozice nije prebolio pa će i tu biti problema :ajme
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la azaleja » 31 ožu 2016, 17:08

zm drzi se :hug

Antibiotike daju za neke virusne infekcije.Meni je srednja sada prebolila gripu na koju se naselila virusna upala pluca i tek kad su nam uveli antibiotik počela je dolaziti k sebi.

Za hranjenje te posve razumijem...L je uistinu mrva...za utjehu i mi u svakom infektu ideno dolje s kilažom pa se dugo vraćamo nazad...a ja više ne važem. Što da ti kažem...veličina 68 nam je i dalje taman...u 74 pliva.
leptir kako je u jaslicama?
Ja se sada dvoumin oko prelaska u nama nešto bliže :dunno
Avatar
azaleja
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 476
Pridružen/a: 03 tra 2005, 21:10
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la crna ofca » 07 tra 2016, 00:26

Ajme, koliko me nije bilo.
Pozdrav mojim dragim zimskicama :zivili

ZM nadam se da je miš bolje.

A je napokon ok. Sestra je iz vrtića dovukljala kozice pa ih je velikodušno podijelila s bratom. Već mjesec dana ne radim (nije da mi to fali ;) ) budući da je prvo ona dobila tri i po kozice, a nakon dva tjedna i on njih milion. Nema gdje se nije osuo. :znoj Plus temperatura od 39,7 pet dana. Nikako mi nije bilo dosadno. :lebdi Sad su u fazi sušenja, ali je i dalje na fenistilu, jer ga užasno svrbi, a ne može si pomoć.

Još uvijek ne hoda (mamin ljenguz), ali zato ga ima posvida po stanu. Najdraža igračka produžni i usisavač. Dječje igračke služe razbacivanju iz kutije i to je to. Otkrio je da je papir vrhunska poslastica i čim skuži seku da nešto kreće crtati, tog trena je kod njezinog stolića i trga papir kako bi ga degustirao :mrgreen Flomasteri su super i služe kao lizalice, pa možete zamisliti mog užasa kad sam jedan dan skužila da ima crni jezik :strah Štetočina je ogromnih razmjera koja jako voli negodovat. Samo pokazuje prstićem i dere se kad istog trena ne dobije ono kaj je on zamislio. Najčešće je to nešto poput noža, škara i sličnih svjetlucajućih predmeta. Tvrd karakter,, bit će na mamu :nokti jadna ja sa samom sobom. Moja mama se samo značajno smješka i negdje si misli "E sad vidiš kak je meni bilo". Nije joj bilo ni najmanje lako. Dignut ću joj spomenik, a onda bi mogla i sebi jedan :p
O jelu neću puno. I pod temperaturom frajer zahtjeva svojih pet obroka dnevno. Sad je negdje na 11 kila.
Expresička 2012 slika zimski mirišljavko 2015 slika
Avatar
crna ofca
hobitska stopala
 
Postovi: 722
Pridružen/a: 17 tra 2012, 13:24
Lokacija: zagrebačke spavaonice

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la zauvijekmama » 07 tra 2016, 09:09

L.je bolje, poceo je jesti, cica i dalje nemilo
dobio je 250g u tjedan dana, pa pretpostavljam da ide sve u pravom smjeru
nalaze jos nismo dobili, tako da jos nista ne znam

ja sam imala kao cura mononukleozu, ne sjecam se da mi je bilo nesto tesko
bila sam u bolnici 10 dana, toga se sjecam
uglavnom, vidjet cemo, ne mozemo pobjeci od svega sto je u kontaktu s njegovim ustima...a gotovo sve je
jos i ja i on spavamo zajedno

mi jos nismo u vrticu, pa nema opasnosti od kozica
nismo ni nest u kontaktu s drugom djecom, a brat ih je imao kad sam bila trudna-tako da ih zasada nemamo gdje pokupiti
ofco...samo ti uzivaj bez posla, naradit ces se jos u zivotu
a kozice...cim se se pocele susiti to je super..ide kraju
11 kg?? :shock
mogu ih ocekivati tamo negdje s 3 godine...

azi...jel tvoja mrva dobila na kilazi? ili je u katogoriji mog L.?
mi smo na velicini 9-12 mj...mislim da cemo to jos dugo nositi :mrgreen

leptir...mono se nikako ne lijeci, koliko sam googlala...nisam znala da je Damjan imao :(
R. - 2008.:cool
L. - 2015.
:mali
L. -2017. :mala
Avatar
zauvijekmama
Najljepše je biti mama!
 
Postovi: 4082
Pridružen/a: 11 pro 2006, 10:00
Lokacija: Zg

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la azaleja » 11 tra 2016, 13:57

Drage moje...opet zatišje ;) ..pretpostavljam da imamo jurilice svi.

azi...jel tvoja mrva dobila na kilazi? ili je u katogoriji mog L.?
mi smo na velicini 9-12 mj...mislim da cemo to jos dugo nositi :mrgreen


zm trenutno smo na 8200 g ...na jedvite jade :ajme Pristajem da jede sve, samo da pojede...omiljene kombinacije nema, odsnons ono što je prošlo jučer ne znači da će proći ponovno i želi sve sama jesti :ajme

Moram li napomenuti da se vrlo teško nosim s neredom i njenom samostalnošću :lebdi

ofco kako kozice?

leptir, njonji što ima kod vas?

Inače cure parkić nam je postao omiljena destinacija...obožava tobogan i ljulačku i bezglavo trčanje :) Nepresušno je vrelo energije, koje se ne umara :lol :lol :lol
Avatar
azaleja
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 476
Pridružen/a: 03 tra 2005, 21:10
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la leptir422 » 11 tra 2016, 15:19

Azi.... meni ti je s njim u jaslicama mrak... prvih tjedan dana je plakao, a sad već svako jutro kad ga dovedem - maše prijateljima i grli se s njima, trči tetama u naručje (izdajica jedna - ja svaki put poludim od ljubomore kad to vidim), frajer čak zna di je njegova vješalica i ode sjesti pod nju da mu tamo obučem papuče......
Mi smo doma napravili pješčanik, parkić, šetamo po Brezovici... i cijeli je sretan dok je vani. Ali kad se umori, nogice pod sebe - i on se sjedne....
A sad kad je bilo par loših dana, stajao je uz vrata od balkona i gledao pola dana čeznutljivo vani :(

Hrana - i dalje smo na dojenju i mlijeku u raznim oblicima.... totalni bojkot normalne hrane.... meso ne dolazi u obzir ako ga ne samlijem, zapravo - sve moram samliti jer ga valjda 4orke još uvijek bole. Pomfrit i slatkiši - to ipak ide :ajme
Imamo i dalje 10 zuba.
Nosimo broj 80. A kila negdje oko 9.5-10 - ovisi kako kad..... pojedine dane ništa ne jede.... i onda padne, pa navali na cicu i vrati......

O neredu koji radi za sobom ne želim ni pričati... samo mislim da dvije spremačice ne bi bile dosta za njega.... a najviše je u trku kad napravi nešto jače u pelenu i ne želi se presvući.... onda ga sustići i natjerati na presvlačenje je :gaah - a s obzirom na toliku trku i valjanje i natezanje... pelena se pomakne i najčešće cijela priča završi pod tušom i onda u kadici - gdje obožava biti i prskati cijelu kupaonu (hm... možda zato to frajer i radi)?
Utičnice, usisavač, flomasteri... je sve u funkciji - trenutno svoju crtaonicu ima na vratima od sudopera dok ja perem suđe (srećom sam mu dala flomiće koji se lako peru tako da svaki put dok kuham imam mira) - jest da mi je pod nogama, ali barem ne jurca po cijeloj kući.... baka mu je neki dan dala permanentni flomić jer nije znala da je permanentni - i još je bio roza.... i dalje su fleke roze boje po njemu i po odjeći koju je imao taj dan :conf

Sve ću vam reći ako vam rečem da su ga tete u vrtiću prozvale da je mali kamikaza - jer se taj penje bez straha, ide na stepenice prema dolje bez straha... pada, diže se.... tu i tamo zaplače... a modar od šljiva.... bruka me u doktorice ga vodit....
Ponekad mi dođe svezati ga i držati svezanog u ogradici :lebdi
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la leptir422 » 16 tra 2016, 22:10

Drage moje,

evo moram prijaviti - imamo 12 zubića :)

Penjemo se na sve živo..... otkrili smo da ako odguramo stolicu da se možemo popeti do kud hoćemo i danas smo dobili pješčanik i igrali se u njemu te pokušali jesti pjesak....
Mama je u horor filmu od kad sam prohodao i mislim da će posjediti prije vremena gledajući me što radim :joy
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la zauvijekmama » 17 tra 2016, 06:55

zm trenutno smo na 8200 g ...na jedvite jade :ajme Pristajem da jede sve, samo da pojede...omiljene kombinacije nema, odsnons ono što je prošlo jučer ne znači da će proći ponovno i želi sve sama jesti :ajme


upravo ovako i ja, pocela sam mu dopustati da pojede bilo sto, samo da pojede
i opet su to nikakve kolicine
jedno vrijeme se davio u povrtnoj juhi...sada je ne zeli ni pogledati
nakon 5 zlica bilo kojeg obroka vrti glavom lijevo desno da mi pokaze da mu je dosta

cica, cica i samo cica...ne mogu vise, najsretnija bi bila da ga mogu odviknuti
postalo mi je mucenje
ok jos preko dana, ali nocu, svakih sat -dva
:roll

izasao nam je 7 zubic, dvojka dolje
sve to nekako bezbolno, ali zato kada pocnu cetvorke bit ce veselo
:zub

dobili smo nalaz sa zarazne, nema mononukleozu
:yess
nosic mu i dalje curi, ali ne ide na gore, nadam se da ce i to uskoro prestati

jos ne hoda samostalno, jedva cekam da prohoda, pa makar bio i kamikaza kao D.
R. - 2008.:cool
L. - 2015.
:mali
L. -2017. :mala
Avatar
zauvijekmama
Najljepše je biti mama!
 
Postovi: 4082
Pridružen/a: 11 pro 2006, 10:00
Lokacija: Zg

Re: Generacija 2015.

PostPostao/la leptir422 » 17 tra 2016, 22:17

Hura za nalaz :)

Ako smisliš način za odvikavanje od cice - javi.... i ja bi prestala :(
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37

Sljedeća

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.

cron