Sada je: 29 ožu 2024, 15:41.

Generacija 2013. - 11. dio

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la latica » 25 svi 2016, 09:24

Generacija 2013. :srca

Ema (Diami)
Ivan (jopica) (15.1.)
Karlo (Diana) (4.3.)

Ana Marija (tinica) (8.4.)
Leonardo (Nataša) (14.4.)
Pavlo (pčelica_maja_23)

Marta (latica) (2.5.)
Dino (cici) (2.5.)
Luka (sunčeko) (13.5.)

Dragi Vodja (Teona) ( 3.7.)
Svilenka (walter) (11.6.)
carica (ŠokNaŠok) (19.6.)
Borna (gaga0305) (22.6.)

Ana (biljkas) (1.10.)
Erin (Azzul) (16.10.)
Ivan Pavao (Mariachi) (24.10.)

izvolte :luv
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la latica » 25 svi 2016, 09:31

pa da krenem...

prvo ću kopirat s bracinog o bratsko-sestrinskim odnosima:
kod nas više seka podbada. jučer su se oblačili nakon tuširanja i M joj slučajno stane na prstiće i ona meni: mama m mi je stao na ruku, on govori - pa nisam namjerno, a ona njemu: ne volim te više, volim samo ovu svoju malu seku - i zagrli mene oko trbuha :shock :ajme a on jadan pune oči suza :ajme kaže: jel ti onda ne voliš da tebe bato škaklja i da se zezamo - a meni srce u grlu, i odmah ona kad je vidjela da je on tužan, okrene se i zagrli ga pa ga ljubi - oprosti, ajmo se pomirit, ja bi se pomirila, ja kažem da nije lijepo reći nekome da ga ne volimo samo zato što smo se naljutili, oni se grle, ali kako ta mala osa na brzinu spusti i podbode, strašno!

inače, moja cura postaje prava cura. presvlači se svako malo i onda dođe do oramrića i kaže meni: pa tu mi je sve nabacano :lol ma jel :lol jučer smo presložile cijelu ljetnu robicu i odvojile zimsko što je malo, sad samo poslije prebacimo u novi ormar, a u ormarić stavljamo bebine stvari. sva je bila bitna kad smo odvajali što joj je malo, jer to će sve ić maloj seki!

sutra idemo na selo do nedjelje, pa ćemo ina izlet na jankovac i tako, idemo malo uživat s obitelji. jedino nam tatice naravno nema jer on ima neka snimanja, ali šta da radimo.
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la gaga0305 » 25 svi 2016, 13:06

latice bravo za veliku seku. Moj se neki dan tako razmazio kad je vidio malog susjeda,tako je bio njezan prema njemu, da je mm komentirao da on izgleda hoce bracu :roll
ovih dana sam pravila sokove pa me sad Borna oponasa, nakupi se flasa i ko fol pravi i on sokove, tako da sad imam soka za izvoz.
Uziva u jagodama, ove godine su nam pravo rodile na balkonu, malo malo izlazi i vrati se musav :mrgreen
Jos je pod dojmom izleta, i stalno spominje tramvaje i voznju kompom, morat cemo cesce ici u skitnju :dada
Cak je i zaspo na povratku, cak 10 min je odspavao, nije imao vremena za vise :lol
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la sunceko29 » 25 svi 2016, 13:32

latice haha kak je velika nasa M! Vjerujem da ti je srce bilo u grlu. Glavno da je ona njega smirila i pomirila se :)
gaga i L uziva u domaćim jagodama ;) Super za skitanje!

Mi se pakiramo za more, idemo u subotu. Ajme koliko stvari. Sestricna mi ide busom pa ce ona u busu nam voziti jedan ogroman kofer. L se jako veseli moru. Svako malo donese neku igracku ili slikovnicu da bi i to nosio na more. Brblja ko navijen, puno smo vani, maza je i dalje velika. Seku obozava, stalno je ljubi. Ispada ima puno puno manje no sram je i dalje tu. Cim je netko nepoznat i/ili mu netko poznat ne odgovara se zalijepi za mene i ne mrda. Proci ce i ta faza valjda uskoro...

T je super, raste ko gljivica, smije se stalno, guguce i prima igracke puno vise od L u toj dobi. Maza je velika. Po noci se budi u prosjeku 3-4 puta sto mi je ful ok nakon 33 budjenja od L :lol
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la Tinica » 27 svi 2016, 12:23

Curke uživajte sa dječicom u produženom vikendu :luv
Mi nismo ništa spajali i kak sad stvari stoje mora neću vidjeti do 18.06. a onda tradicionalno u Umag :luv
Kod nas sve po starom, krenuli smo na plivanje, gimnastika je gotova, engleski završili dobili poklon i diplomu i uživamo u lijepom vremenu ;)
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la Teona » 27 svi 2016, 13:09

nismo ni mi spajali, prva 3 dana sam bila van Zg i sada moram pozavršavati neke stvari.
a na put smo išli početkom mjeseca, išli mojima na desetak dana, pa se J opet oduševio avionima i sada "skupljamo" novce za nove avionske karte :)
jedva dočekali ovo lijepo vrijeme
Teona
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 231
Pridružen/a: 27 sij 2013, 13:31

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la latica » 31 svi 2016, 09:13

hello cure,
evo da se malo javim. bilo nam je super na selu, mala fura like-a bike ko velika, digne noge na nizbrdici i spušta se bez pol frke! bili smo ina planinarenju n aJankovcu, sve u svemu super je bilo. jučer su bili s tatom jer sam ja išla u zg poslom cijeli dan, dočekala me navečer, otvorila mi vrata i krenula prepričavat šta je sve radila taj da, kako je bilo u vrtiću i tako dalje. usta ne zatvrara :lol

kako ste ostali? kad će godišnji?
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la latica » 02 lip 2016, 11:44

kod nas se jučer dogodilo malo čudo i seka je zaspala u svom velikom krevetu u bracinoj sobi :luv ako je bila ponosna jutros kad se probudila jer je sinoć stalno ponavljala da ona ne može zaspat tu i da bi išla u bebin krevet :joy
sutra je priredba vrtićka, oni vježbaju svoju točku, ali ja nisam sigurna da će ona na kraju pristat sudjelovat, vidjet ćemo!
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la latica » 06 lip 2016, 10:52

ja očito sama pišem, ali šta da radim kad vas nema.

dakle u petak je bila priredba, to je bio cijeli show https://www.youtube.com/watch?v=qoix3lDoevw&feature=share, seka je bila toliko koncentrirana i zainteresirana i toliko puna samopouzdanja, ona je svoje otplesala ko velika. taj dan je na probi rekla teti: mi ćemo bit najbolji :joy brat joj s tri godine nije ni blizu bio takav. mala je zmaj, bez ikakvog straha, u prepunoj dvorani, ma stvarno me šokirala jer sam ja stalno mislila da će ona na kraju odustat. braco je isto bio super, oni su plesali zumbu. uz to, evo svaki dan zaspe u svom krevetu, nevjerojatno ali istinito. nekad ja mlao legnem kraj nje, a nekad sama legne i priča dok ne zaspe. ja sam za sad prezadovoljna!!

javite seeee
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la walter » 06 lip 2016, 22:58

Masem vam i ja...i slavim zaspivanje u bratovoj sobi.Brat vise dramatizira od nje..evo drugi tjedan vec i dobro nam ide. planiram rodjos i proslavu u subotu. Curks se vec odavno raduje...
slika


Švrćo 2010.
Avatar
walter
sve ja to mogu
 
Postovi: 683
Pridružen/a: 03 pro 2009, 18:23

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la latica » 08 lip 2016, 09:30

walter želim vam dobar provod za ročkas :joy

ja sam jučer ostala doma pa sam sredila puno toga za malu seku, velika je bila osuševljena razvrstavanjem robice i babygymom i svime, totalno je ufurana u to da seka ubrzo stiže.
a kako smo jučer bili solo i bez auta, ujutro smo šetali do vrtića, a popodne sam došla po njih pa smo išli tramvajem, što je sekina žarka želja, na drugi kraj gada do omiljenog mjesta za čevape. super im je bilo. seka je cijelim putem pjevala: tramvaj juri ulicom, dedek puši lulicom.... ljudi su se smijali samo tako, ali ona ne odustaje :hahaha
jutros u autu kaže: pa ja cu morat s vama poludit! :lol nema milosti, svi smo pod kontrolom ;)
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la sunceko29 » 08 lip 2016, 13:43

Evo i nas! Na moru smo i uzivamo! L je presretan, kupa se, pliva s leptiricima i stalno govori da ce "ostati na moju uvijek" :lol Vrijeme je savrseno, toplo, sunce, nema guzve. Predsezona je zakon! Velika je moja maza, bistar je i ne gasi se. Nasmijava nas stalno sa svojim izjavama :lol
Pelene smo napokon skinuli :joy Islo je brzo, njemu je trebao ocito taj klik u glavi! I da, upao je u vrtic ;)

T raste ko gljivica. Mislim da imamo malu seficu. Voznja u kolicima samo ako joj se prica, nece dudu ni pod razno, sarmira sve oko sebe smijehom, voli se nosati, brblja stalno. Brat je centar svemira. Na nepoznate ljude se rasplace. I da, puno vise place od brata koji nije skoro nikad plakao. Dojim posvuda sa svojom maramom i bas je narasla ful. Na pregled idemo 28.6. kad se vratimo na par dana u Zg, to obavimo i vracamo se. Ona super spava po noci, po danu je borba.
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la latica » 08 lip 2016, 13:49

e sunči, ko da si našu šeficu opisala kad je bila mala, samo što ona u toj fazi nije tak brzo rasla :lol ali neka, to je super, vidjet ćeš koliko je s njom nešto teže, toliko će neke druge stvari bit daleko lakše :luv uživajte u moru i super za pelenice!!!! i za vrtić!
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la gaga0305 » 08 lip 2016, 18:56

Evo i nas. Citam redovno ali sam totalno bez inspiracije.
Sunceko kakvo je more? Bravo za pelenu, kod nas stoji jos nocna koju cu poslje mora ukloniti. Mi idemo 20.06. decki vec jedva cekaju, pogotovo Borna, tako da cemo rockas slaviti kuci subotu prije i na dan rockasa na moru sa strikanom i strinom.
Danas ga je pcelica ubola. On i brat postali ovisnici o njima, stalno ih gledaju. Ali i dalje mora u bascu da gleda :). Nema nikada mira, stalno je u pokretu.
Walter uzivajte na proslavi
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la latica » 11 lip 2016, 21:08

Evo sa i vama drage moje javim da sam od sinoc u bolnici. Nije panika, sve je za sad ok, samo me stezalo malo zadnjih dana pa me uhvatila panika predvecer, otisla na kraju do svoje dr, ctg ne pokazuje trudove ali pokazuje neku aktivnost, prst otvorena, kaze ona da nek se ja javim bolje u bolnicu da dobijem injekciju za pluca bebina jer kaze da ne bi nesto krenulo za 10 dana a da se nije reagiralo. I tak, u bolnici sve isto, nema trudova, mene prestalo i stezat, ali eto prst otvorena, a kako je moja dr prethodno zvala, ostavili me na pretragama. Dobila sam tu injekciju i neke tablete protiv kontrakcija i te injekcije tri dobivam dana. laboratorijske pretrage, tlak i ctg sve kak treba. Beba isto, a to je najbitnije!
Nadam se u ponedjeljak doma. Moji pilici su to dobro podnjeli i veseli su sto se tata taman vratio. Ali meni jaaaako fale..

Danas su bili popodne kod mene, mislila sam da ce me to slomit a kad sam ih vidjela kak su raspolozeni jako su me jako jako osnazili. Seka je morala vidjet i moju sobu, natjerala me da legnem, pokrila me, dala mi knjigu i rekla: sad citaj pricu :luv
pitala me par tako ozbiljnih pitanja tipa da di su tete koje me lijece, predivna je. I eto kako je super da se taman naucila spavat u velikom krevetu ;)
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la cici » 12 lip 2016, 08:38

Jutro svima,

Latice :hug sve će biti ok. Neka si ti otišla u bolnicu. Tu je sve pod kontrolom. Moraš malo usporiti :hug
Super da su klinci to prihvatili dobro. Marta je prava velika curica. Ne sumnjam da će biti brižna seka, kao i braco. :kiss

Sunčeko super za pelenice i drago mi je da uživate. :kiss

Walter sretan rođendan maloj princezi- nadam se da ste ga lijepo proveli :rodj :rodj

Mi smo ok. Klinci živahni kao i uvijek. D je pravi mafijaš. Sve mora biti po njegovom. Počeo je ljubiti cure :lol ( jao meni!!!!) i tako....
Meni na poslu gužva, a kad dođem kući svašta me dočeka..... Sutra sam uzela slobodno, da malo dođem k sebi, jer ne znam kad ću na GO-moram se uskladiti sa šefom, a on je neodlučan....
Ali dobro, tako mora biti...

:kiss svima
slika slika
Avatar
cici
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 lis 2012, 11:31

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la Tinica » 13 lip 2016, 09:34

Ajme Latice ti si već u bolnici...pa zbilja ti je blizu termin...neka su tebe tamo ostavili jer doma si bila pravi tsunami nigdje mira :hug
Vidiš kako se sve to kod tebe lijepo posložilo, malac kreće u školu, malena u svom krevetu, bebica dolazi :luv
Sve baš školski :kiss
Mi smo završili sa engleskim i gimnastikom za ovu godinu, sad smo na plivanju tri puta tjedno i dva puta tjedno na tenisu.
Daaaaa... ženska je počela trenirati :luv i bome joj jako dobro ide :luv
U subotu idemo u Umag i tamo ostajemo 10 dana, Fran ide u Francusku na utakmicu i poslije dolazi kod nas.
Zaredali su mu se turniri svaki vikend je u drugom gradu...srećom ovaj vikend je bilo prvenstvo Zagreba i evo ga upravo na Šalati igra finale singlova i poslije toga finale parova. Ja nemam živaca više biti gore... cijeli vikend smo bili na terenima :lebdi
Škola mu je završila, prošao je sa 5,0, još ovaj tjedan ima privatne satove sa tičericom jer mora položiti 6. stupanj engleskog u privatnoj školi i onda je to to za ovu školsku godinu.
Čeka nas dugoooo toploooo ljeto i jako se veselimo moru...
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la sunceko29 » 14 lip 2016, 12:43

latice vidim da ides domeka :joy Neka si ti otisla ipak u bolnicu i da si mirna. Bit ces i nalaz super! Sad uspori. Kad ce klinci biti u Zg-u odmaraj, čitaj knjige, pogledaj koji dobar film. I sama znas da kad se bebica rodi neko podulje vrijeme to neces moci :lol . Najbitnije da je sve ok s bebicom i tobom! Mene je druga trudnoca zadnja 2 mjeseca bas posteno rasklimala. Znas da sam stalno imala kontrakcije, sve me bolilo, zatezalo. Bila 2 puta u bolnici za svaki slucaj pogledati jel sve ok. Sve da budes mirna i imas happy end trudnoce. Znas da ce sve biti super :hug Vjerujem da su ti pilići falili!

cici, gaga, tinice pusa klincima i vama!

Mi skroz uzivamo! Klinci vole moje malo mjesto ko i ja ;) Vrijeme je odlicno, puno secemo, fino klopamo, igramo se. Danas mm ide za Zg pa ce nam faliti. Moja mama dolazi u petak.
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la latica » 16 lip 2016, 12:20

hej cure, šta ima novog?

ja sam doma, odmaram, ali stvarno odmaram, sad sam nekako umornija nego dok sam letila okolo, valjda od tog ležanja...
bigulica je hvala bogu isto dobro i diiiivna je. još danas i sutra su u vrtiću i gotovo do jeseni! oplaće nekad, to mi je prihvatljivo, kao i inače, ali je vrlo pažljiva i tako velika i ozbiljna, ona stalno nešto komentira, svima stalno tumači nešto, igra se s bebama ko mama, sve ima pod kontrolom, još je više samostalna nego prije, ako je to i bilo moguće i što je najljepše od svega stalno pjeva i pleše, rekla sam joj da od sljedeće godine ide na balet, jako se veseli :luv
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la sunceko29 » 20 lip 2016, 13:01

hej curke!

Meni je mama s nama pa bas uzivamo. Rucali, klinci spavaju, i ja legla malo ispruziti ledja. Popodne cemo na kupanac. E da vidite kako se T veseli kad je blizu mora, prava mamina curka :srca L pliva s rukavicama i medeni je! Presretan je ovdje, prica kak ce on biti na moru uvijek :lol Tu smo do subote pa se vratimo obaviti pregled/cijepljenje, ja moram frizeru i na depilaciju plus imam roditeljski u vrticu. Vracamo se na more 1.7.

latice drago mi je da si usporila malo. Bit ce akcije kad princeza dodje! Imate ime :) ?
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la Diana001 » 22 lip 2016, 13:42

Da se i ja napokon malo javim...2 puta pisala i izbrisalo mi cijeli post pa nimako da pocnem opet.

Latice drago mi je da si ok, al bolje da si otisla u bolnicu za svaki slucaj, i sad lijepo odmaraj i uzivaj.
Marta je vidim super, prava je cura, bit ce ti oni oboje od velike pomoci kad dodje seka.
Sunceko vidim vi uzivate naveliko u Primostenu, tako mi je zao sto se jos nismo vidjele, ali nikako stici, tj. malo mi je ludnica na poslu, imam puno toga za zavrsiti, plus je dosla nova kolegica koju moram nauciti. I onda dodjem doma tako umorna da jedva skuham rucak i pospremim malo. Polako mi zadnjih dana prestaje taj umor konstantni pa je vec lakse. Nismo uspjeli sad do vas, ali racunam obavezno iza 1.7.

Poceo je Djecji festival tako da smo sad skoro svaku vecer vani, po gradu ili na predstavama, K je odusevljen svime. Voli taj šušur i zbivanja, na mamu.
Inace smo ok, sljedeci tjedan idem na pregled pa cemo vjerojatno saznati jel nam stize braco ili seka. K stalno prica da bi on seku. Njezan je i pazljiv jako, iznenađuje me stalno. Mazi bebu, ljubi trbuh, prica s njom i svaki dan me podsjeca jesam li popila vitamine za bebu.

Danas cemo otvoriti sezonu kupanja napokon. Bas se veselim. Sunceko jel toplo more?

Svim curama saljem puse, naravno da sam pola zaboravila dok sam sve procitala.
slika slika
Avatar
Diana001
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 798
Pridružen/a: 09 ruj 2012, 08:32

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la latica » 22 lip 2016, 19:13

cure baš vas je lijepo čitati :luv

sunčeko ti uživaj maksimalno, i ljubi nam malog mornara :luv
diana, nadam se da ste otvorili sezonu kupanja ;)

mi smo ovaj tjedan trebali bit na moru, ali smo na kraju morali otkazat zbog mog stanja. ali nek je to najgore. meni je sad skroz Ok, pilići su od nedjelje kod bake u zagrebu i uživaju. meni jako fale pa se svako malo rascmoljim kad ih se sjetim, ali kad onda vidim kak su veseli i kak uživaju, nije mi ništa krivo. a meni je ipak ovako lakše mirovat i od kad tako više mirujem srećom nema nikakvih kontrakcija. obavim si što trebam, odem se malo prošetat ili s nekim na kavu, ili mm i ja odemo na ručak, malo po kući nešto napravim i onda odmaram. i baš mi paše odmarat. sutra je 35. tjedan, a u utorak idem i ja za zg na kontrolu u rodilište i ostajem s klincima u zg.
svekiji će ih vodit na more nekad u 7. mjesecu, to je još neodređeno, ali eto, ja sam odustala od planiranja u ovoj fazi. ovisno kad se seka rodi i kak sve bude, možda odemo malo skupa kasnije, ali ne možemo kao inače ostat recimo u 9. mj. jer nam braco ove godine kreće u školu.

e da, seka će se zvati Magda, dakle bit će po mome, osim ako se ja u zadnji tren ne predomislim :lol
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la sunceko29 » 22 lip 2016, 22:02

diana Znam da ste se kupali, K je medeni kao uvijek! Bit ce on super stariji brat neovisno o spolu. Znas sto ti zelim :srca More je savrseno, barem meni. L se kupa vec barem 2 tjedna no meni je tek danas taman kak treba biti.
latice meni je tvoja trudnoca proletila. Vec pregled u bolnici! Vjerujem da ti pilici fale. No uzivaj jos malo u kavicama, ruckovima i setnjama bez klinaca. No lako meni trabunjati. Cim se nakratko odvojim od L (T ide kam ide cica :lol ) mi jako fali. Znam, luda mater :hahaha

U Zg cemo u petak jer, citiram mm, tekma je u subotu pa da se psihicki pripremi, a ne da vozi s mora :whew

U ponedjeljak imam frizera, u utorak pregled/cijepljenje T (plus L cijepimo protiv pneumokoka), u srijedu idem na depilaciju, cetvrtak nas opet pakiram i u petak se vracamo na more..
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la sunceko29 » 26 lip 2016, 12:56

Evo nas u Zg. Ajme koliko je ljepse na moru :p L svako malo govori da hoce na more. Ujutro obavili speceraj, popili kavu u kvartu i jos malo bili ispred kuce. Oboje spavaju, a na rucak cemo kod svekrve. Ja sam vec nervozna.

Povratak s mora, uf. Nadobudno smo krenuli u podne kad oboje spavaju. Kad smo isli T je spavala do Šibenika u komadu. A sad je isto spavala do Šibenika no nakon 10minuta od budjenja urlanje. Stajali no nismo mogli izaci jer nema hlada, a vani milijun stupnjeva. Pjevala, davala milijun igracaka. Nekak smo preživjeli do Male kapele od je zaspala. L je imao dudu i u autu uvijek bio super, zaspao cim smo krenuli, a i kad se probudio bio ok. Kad cemo opet putovati krenuti cemo u 5h ujutro - nadam se da ce oboje spavati, a ako i ona pocne plakati moci cu izaci s njom jer jos nece biti vruce.

Nista ne pisete. Nadam se da ste sve dobro, a dječica zdrava! :kiss
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la Diana001 » 26 lip 2016, 13:10

Sunceko drzin fige da put nazad na more prođe mirnije. Izdrzat cete tjedan u zg i brzo ste nazad i onda se vidimo.

Mi danas kod mojih na rucku pa popodne idemo do Murtera na kupanje. K je odusevljen, stalno bi bio u moru i plivao, bas uzivamo.
slika slika
Avatar
Diana001
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 798
Pridružen/a: 09 ruj 2012, 08:32

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la sunceko29 » 26 lip 2016, 14:28

diana hvala draga, i ja se nadam! Veselimo se vidjeti vas! Mogu misliti, i L je sav u moru i kupanju. Jucer mu napuhala bazencic. Udje unutra sav razocaran da ne moze plivati ko u moru :p Kad ti je pregled?
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la Diana001 » 26 lip 2016, 14:46

U srijedu mi je pregled, jedva cekam. Zadnjih dana osjecam pritisak i bol nisko dolje pa me zanima jel sve ok i dali bi trebala ipak malo usporiti. Vidit cemo sto kaze doktorica.
Mogu misliti kako je razocaran bazenom, nemoze se to mjeriti s morem. K cijeli dan pita kad cemo na kupanje, ali neidemo prije 5, prevruce je i jako je sunce.
slika slika
Avatar
Diana001
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 798
Pridružen/a: 09 ruj 2012, 08:32

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la latica » 26 lip 2016, 14:54

sunčeko, ja sad gledam i ne vjerujem da vam seka ima već 4 mjeseca?! kako vrijeme leti!
predahnite malo u zg, pa idete opet u svoju oazu, brzo će to! i želim vam puno sreće na putu nazad, odnosno da klinci spavaju - bit će to sve OK. naša seka je isto znala nekad plakat na putu, ali srećom samo na kraćim destinacijama, to su valjda ženske :lol

diana, stavi si ticker kad stigneš da ti brojimo tjedne trudnoće, jer ja nisam u stanju zapamtit kad ti je termin! i zavidim i vama na kupanju :luv

moji su dobro, uživaju kod bake, idu posvuda i uopće nemaju vremena pričat s mamom :basnecu

ja se isto držim, zadnjih dana se mala seka spustila niže i izudarala me pošteno pa su me opet hvatale bh kontrakcije i sve me bolilo što me naravno i prepalo, ali srećom smirilo se. još nekih 2 tjedna i onda što se mene tiče može i krenut, samo da se dočepamo tog 37. tjedna kad je zapravo već u terminu ;) s jedne strane ja bi da ostane unutra što duže, najbolje do samog termina, a s druge teško mi ovako ležat i stalno mislit šta se događa - osjećam se bespomoćno i zapravo čekam dakrenemo u novu fazu. dosta sam sama, klinci mi fale i onda sam sva jadna. ali stalno si govorim da je to sve za Magdicu :srca
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la cici » 27 lip 2016, 08:27

Jutro cure

da se i ja malo ujavim :p
Na poslu sam, ali šef mi je ovaj tjedan na GO, pa imam malo više "slobode"

Sve nešto slabo tipkamo, jedino nam je latica aktivna :luv
Kako si draga? Nadam se da miruješ. Još barem 10-ak dana, a onda nam Magda može kad hoće :luv Btw. ime mi je :luv . Nisam ga jako dugo čula.

Sunčeko nadam se da su cijepljenje i kontrola prošlli bez problema. :hug Drago mi je da uživate i brčkate se.
Mi, nažalost ni ove godine nećemo nigdje... Da budem iskrena ja baš i nisam ljubitelj mora i kupanja, a zbog mog vitiliga ni ne smijem na sunce, ali mi je zbog djece :( .

Diana :hug kako si? da li su mučnine popustile? Kad se samo sjetim, s L nisam imala mučnine uopće,ali zato s D sam dušu ispustila do 20tt.

Gdje su nam ostale cure?
Pčelice kako su tvoji pilići?
Mariachi, gaga, tinice... kako ste?

Mi smo svi ok... Klinci su prepuni energije (zeko duracellko bi im pozavidio na izdržljivosti :lol ). I samo su po vani, trče, skaču, igraju se... A navečer nikad otići na spavanje....
Sad su fazi konstantnog svađanja, često se i potuku i moram priznati, da L često izvuče deblji kraj. Ovaj mali je strašan... Ne boji se većih od sebe.... Prosto me strah kad krene u vrtić, već vidim da ćemo ići na razgovor svaki tjedan :znoj
slika slika
Avatar
cici
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 436
Pridružen/a: 15 lis 2012, 11:31

Re: Generacija 2013. - 11. dio

PostPostao/la latica » 27 lip 2016, 08:46

da, ja sam stalno tu :lol

cici, drago mi je da ste dobro, jedino mi je žao da se nismo vidjele, ali doći će i to, još malo dok ja izguram ;)

e žene sinoć me kćer nazvala napokon! ja se javim, mislim mama me zove, a ono mali glasić: bok! mi smo se tako napričale,toliko mi je lijepo ispričala di je taj dan bila i kako se igrala sa zecom i šta on jede i šta radi i sve, ja nisam mogla vjerovat da to dijete ima 3 godine, tako mi je još nekako djelovala starije - od naracije, do vokabulara i izgovora. rastopila sam se, rastopila :srca tjedan dana je nisam vidjela, imam dojam da je još narasla i sazrela :luv
ali sutra se grlimoooooo :srca
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Sljedeća

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.