Sada je: 16 tra 2024, 22:46.

Generacija 2009. - 8. dio

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la latica » 27 lip 2016, 08:48

Nastavljamo generacijo, u proljetnom, vedrom, veselom tonu, a naravno još uvijek vrijedi i ovo:

Prijavite sebe i svoje klince, ukratko se predstavite i čavrljanje može početi :zivili

Ljepotice i zvijeri (zima 2008./2009.)
proljeće 2009
Ljetni Etiketići (ljeto 2009.)
SMJEHULJCI (jesen 2009)
Oštrozubići (zima 2009./2010
______________________________________________________________________________________________

2009.

Tin (nevenera)
Leon (tanjabb)
Ivona (Sreca najveca)
Dalibor (gaga0305)
Jakov (Liv Tyler)
Mato (latica)
Roko (enabacko)
Jelena (ana2010)
Toma (MaminMacak)
Filip (Kolberg)
djevojčica K (kalea)
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la latica » 27 lip 2016, 08:51

ana super za kupanje i nadam se da je proljević gotov!
a tebi neve, još jednom svaka čast. drugi put kad tm bude tamo ti lijepo otplivaj krug pa nek se on snalazi dok ti malo uživaš :lol

ja sutra idem grlit svoje piliće :srca
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la Sreca najveca » 27 lip 2016, 17:45

Samo kratki pozdrav jer sam ful radno, nadoknađujem prošlotjedno plandovanje :baja
Ekipica uživa i dalje, ja ću ići za vikend i onda još slj tj radim pa opet go, ovaj put dva tjedna.

Latice, uživaj u Zg sa svojima :luv
P 07.02.2007. :luv
I 27.11.2009. :luv
Avatar
Sreca najveca
je sada precool
 
Postovi: 4484
Pridružen/a: 23 vel 2006, 17:34
Lokacija: Zg

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la MarizaTina » 27 lip 2016, 19:05

Evo da se i mi pridruzimo Robert (MarizaTina)
MarizaTina
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 27 lip 2016, 16:14

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la nevenera » 27 lip 2016, 20:58

Dobrodošla :zivili

Danas je došla torta od kartona. Napunili je. Spremna za dječji vrtićki roćkas
Ja sutra radim tortu
Bude lchf

Latice uživaj

Srećo ja brojim dane do godišnjeg 8.7. Jedva Čekam
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la latica » 28 lip 2016, 09:16

MariziaTina dobro nam došla :buket daj nam malo svog dečka predstavi da se upoznamo!

moj sinko je sinoć čak pričao samnom na telefon i to da mi kaže da ne može pričat jer ima jako puno posla jer mi priprema iznenađenje za danas :lol :lol i još me uspio samo pitat da je u slastičarni vidio rodu koja nosi bebu figuricu i da jel nam to možda treba za sekinu tortu kad se seka rodi :lol jedva čekam da ga vidim danas!!

mi nakon sinoćnje oluje i dalje nemamo struje u pola kuće jer je susjedu breza pukla i pala na žice od struje. sinoć su micali tu brezu, ali tko zna kad će HEP stići riješit struju jer je susjedu sa suprotne strane kad je breza pala povuklo štender i dio krova, tako da to sve moraju sredit. a kakav je to oluja bila, ja to nisam u životu vidjela :ajme na ginekologiji i pedijatriji u KBC-u je vjetar odnio krov, mislim da je tamo totalni kaos danas. nama je voda curila na spoju stare i nove kuće niz zid, to je zapravo nevjerojatno jer to je dozidano prije 25 godina i nitko ni ne kuži da su to dva dijela uvjetno rečeno, ali pod tim vjetrom i kišurinom voda je očito našla neki svoj put. ali to je bilo malo, ništa zabrinjavajuće.
a ja sinoć taman tri mašine veša jer sam neke prekrivače prala i dječju posteljinu i još sam našla jednu zaboravljenu vrećicu baby odjeće i dvije se mašine osušile, a ta baby roba je bila zadnja i ne radi sušilica. onda sam iz druge sobe dovukla produžni i upalila je. ne radi mi štednjak i rerna, ali srećom hladnjak radi, to je najbitnije. i tak. idem popit kavu pa se polako spremat za put!

neve, meni su te torte zakon, ja se više neću ni premišljat, naručiš, napuniš i bok. M je imao Star wars, kakvu ste vi sad uzeli?
sreco, još malo pa ćeš i ti opet za njima :luv
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la nevenera » 28 lip 2016, 13:18

uzela sam minecraft. šibnem slike na FB da vidiš
torta je gotova, čudo od čokolade, lchf
sutra probam ukrasiti u minecraft stilu
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la Sreca najveca » 28 lip 2016, 17:52

Ja opet duže na poslu. Em ga ima, em mi je ok odraditi kad se nigdje ne žurim. Sinoć sam otišla na kavu koja se pretvorila u cugu do 11 :ajme
Danas opet idem, rekla mi kolegica na poslu da živim kao tinejđerica :lol

Latice, jesi stigla u Zg?

Neve, sutra veliki sedmi, ajmeeee :luv

Mariza, pozdrav :buket
P 07.02.2007. :luv
I 27.11.2009. :luv
Avatar
Sreca najveca
je sada precool
 
Postovi: 4484
Pridružen/a: 23 vel 2006, 17:34
Lokacija: Zg

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la nevenera » 29 lip 2016, 13:59

ja sam jutros odvela tina u vrtić i uzela sve što je tamo imao
jer mu je danas zadnji dan
zove me teta oko 11 da se smočio od glave do pete a nigdje presvlake :ajme
zadnji dan! :hahaha
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la Sreca najveca » 29 lip 2016, 23:55

Tinu sretan rođendan :rodj
P 07.02.2007. :luv
I 27.11.2009. :luv
Avatar
Sreca najveca
je sada precool
 
Postovi: 4484
Pridružen/a: 23 vel 2006, 17:34
Lokacija: Zg

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la Ana2010 » 30 lip 2016, 08:27

Sreca najveca je napisao/la:Tinu sretan rođendan :rodj
zelimo i mi!
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la MarizaTina » 30 lip 2016, 13:28

Curke evo i nas...ispricavam se sto ste malo cekale da vam predstavim sincica ali imala sam malih tegoba na hitnoj radi trudnode pa nisam ulovila vremena. Robert je roden 6.6.2009. navrsio je punih 7 godina...jako napreduje. Svaki dan imamo vjezbe sa pisanjem i pomalo sa citanjem jer se na veliko pripremamo za 1 razred. Pa nam je to sve novo iskustvo. Dosta je zaigran pa ga tesko pridobijem da ga zainteresiram sa biljeznicom ali nekako ipak uspijemo nakon 1 sat nagovaranja.
MarizaTina
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 27 lip 2016, 16:14

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la nevenera » 30 lip 2016, 13:59

Ako nema poteškoća poput npr grafomotorike pusti ga da se igra
Ne treba im neka velika priprema za 1r. Osim naravno one psihičke
Velika je to promjena za njih
Jel s trudnoćom sve ok? Koji si tjedan

Mi smo jučer proslavili roćkas
Tin je dobio bicikl ali nema pomoćne
Male legiće
Pušku na vodu
Minecraft figure
Sretan je jako
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la gaga0305 » 30 lip 2016, 15:08

Evo i nas nazad u kolotecinu. Jucer se vratili s mora i bome mam vec svima fali :(
Tinu sretan veliki sedmi :party
Dobrodoslica marizi i sineku :kiss
Ja svoga nista ne forsiram, al zato ga dida gnjavi sa slovkanjem. Cak i kad su se culi dok smo bili na moru je napadao, pa dali vise nije htjeo pricati s njim :ajme
Odoh dalje prati ves i vratiti sve na svoje mjesto :mah
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la MarizaTina » 30 lip 2016, 16:25

Pa iskreno i ima malo problema sa grafomotorikom sto se pisanja tice. Bas se vidi da mu se neda i izvoljeva i strasno gubi koncentraciju dok prepisuje slova. Pruza dosta veliki otpor cak se nekad zna i svadit da on to nece i da ce podrapat biljeznicu. Pa nadam se da je sve u redu s trudnocom na samom sam pocetku pa moram vadit ponovo betu da se vidi da li se normalno dupla. Izvadila sam maloprije krv i sad cekam nalaze da usporedim s onima prije dva dana. Navodno je dosta rana trudnoca pa se na uzv jos bas nista ne vidi.
MarizaTina
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 27 lip 2016, 16:14

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la latica » 01 srp 2016, 08:54

odakle da krenem...
MariziaTina, nadam se da će sve biti ok s trudnoćom :hug a za velikog dečka, ja ga isto ne bi forsirala puno ako nema potrebe. moj ništa ne zna osim slova i nemam ga volje tjerat da sad preko ljeta nešto radi na silu, valjda će naučit kad krene u školu :lebdi
neve, sretan rođendan i ovdje velikom dječaku :luv super poklone je dobio, a za bicikl mu pomoćni ni ne trebaju. ako trebaš brzu metodu učenja vožnje, javi, ja sam svog za 10 minuta naučila ;)
gaga, drago mi je da vam je bilo lijepo na moru, a povratak nikad nije lagan...
srećo, ti uživaj. meni je to super bilo prošle godine - malo ostaneš duže na poslu ako treba pa si završiš u miru, pa odeš na ručak ili na cugu pa kud te život odnese :lol pusti spremanje, to će te dočekat i kasnije, španciraj okolo i uživaj!

nisam se bila javila od pregleda u utorak, pa ću kopirat sa trudničkog:
sve je u redu. uistinu kad me oni tamo premjere i pregledaju ne mogu vam opisat koliko sam mirnija. ne traje pregled kod njih bezveze toliko dugo. ctg je bio dobar, bila je jedna b-h kontrakcija i baš sam je osjetila i pitala se što će ctg pokazat. mjere su sve kak treba, protoci, srce, mozak, pupčana, posteljica sve 5. napravio mi je neko mjerenje pluća bebinih i kaže da je i to super i da ima više aveola nego neke bebe u terminu. uglavnom ona je spremna i procjena je na skoro 3 kg :shock :shock ali što je najbitnije, kaže da je iako glavom dolje i nisko, licem je prema naprijed, dakle nije u položaju za porod i ne stišće previše dolje dakle ne potiče otvaranje. i nisam se ništa otvorila više, radio mi je neko mjerenje, cerviks je kako treba i ništa se ne događa, tako da se mogu opustit.
uglavnom, kaže da je s obzirom na njezinu veličinu i zrelost što se vidi, ona spremna i da bi sve bilo kak treba i da se sad rodi, ali da zapravo nema razloga mislit da će to bit tako brzo ;) tako da ja sad mirnija čekam dalje :joy

i fakat je za sad tako, evo ne mogu reći da tu mirujem ko ono doma, ali ni ne hodam kilometre, malo tu s njima nešto crtam, malo se mazimo, čitamo, šetamo pomalo i tako. jučer smo bili na vikendici, ja sam sjedila i čitala, njih dvoje su se pokraj mene igrali satima da ne znaš za njih. M je tata, a seka ide u vrtić jer je njegovo dijete, ma to je cijeeeeela priča, nisam zapravo puno ni čitala nego sam ih gledala i slušala i uživala u njima :srca
drugi vikend bi klinci trebali na more sa svekijima, živo me zanima kak će to ispast ...
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la nevenera » 02 srp 2016, 11:51

aj ti latice miruj ipak još tjedan, čisto radi mene :lol
još malo i stiže nova curica.
čovječe!
molim da upregneš mobitel il muža i čim više slika
ja sam junky na slike :lol

damjan sad ide do pola prsa da mu je voda. pa pliva nazad. s rukavicama.
:joy
tina pustim samog na mul. udaljen je 150m od nas.

jučer sam bila u sinju
sveki ih čuvala
raspad sistema je bio :ajme
ali eto
neka se probala bar nekako s njima
mm je radio 7-19 a ja se nisam htjela odreć izleta s kolegama u sinj.
ispalo je da su šogiji upisali malu u vrtić koji ne radi ljeti pa od 1.7.-1.9. moraju svekiji čuvat malu. :ajme
pa je jučer sveki čuvala svih. 4 djece.
reče tin da su visili po laptopu, kockici, jeli junk food
a mm kaže da ga je dočekalo troje junkija.
da su bili poluludi
nisu mu mogli zaspati nikako
damjan pogotovo
eto što se desi kad djeca nemaju granica :hahaha

ja sam došla tek u 22. jako se odužilo na kraju
ali je bilo odlično
tko nije bio, alkarski muzej je stvarno za vidjet
još smo dobili vodiča i bilo je odlično!
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la latica » 02 srp 2016, 18:33

jao neve, mogu mislit koji je to tamo cirkus bio :ajme :lol ali nek si ti bila na izletu, bravo za tebe!

što se tiče sekice, meni se ništa ne žuri :mrgreen a nekako se nadam da ni njoj. lijepo mi je sad tu, s klincima sam, a ne moram kuhat i tako, malo pazim na klince, a oni se uglavnom fino igraju, čitam pokraj njih, prošetamo po vani, odemo na sladoled i tako.
osim uspavljivanja sekinog navečer, sve je kak treba ;)
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la Ana2010 » 03 srp 2016, 09:52

Pozdrav svima!
Latice, uzivaj :srca.
Neve, super za Sinj. Nek su se malo snalazili bez tebe ;).
MarizaTina, dobrodosli :buket.
Ja tipkam u krevetu. Jucer popodne sam zakurila (malo pecka grlo, curi nos). Sinoc nije bilo muza, bas se potrefilo, ali mi je uskocila sestra (koja mi je i susjeda) i malo pricuvala dok sam decke jednog po jednog spremala u krevet. Jelena je sve sama, istusirala se i ostalo :luv. Danas sam bome na bolovanju.
Moji su od 1.7. doma. Prezivljavanje s njima dan po dan :lebdi. Stalno se nesto svadjaju. Jucer su mi cak bili relativno ok :).
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la nevenera » 03 srp 2016, 10:31

doći će na red i uspavljivanje latice. sve će se to lijepo složiti.
prije toga ćemo kolektivno još malo paničariti
meni je to bilo najgore. kako će damjan zaspati kad mm-a ne bude doma a ja budem s njima sama

mm je radio noćnu. do 5 ujutro.išao je spavati kod svojih jer ga doma dečki stalno bude.
pitao me tin gdje je i rekla sam mu da će doći
no to valjda nije bilo dovoljno jer ga je ovaj išao zvati i tako ga je i probudio
ja sam bila s nikšom za to vrijeme :zub

nikša mi je opalio čelom u stoper od vrata
ima čvorugu,
sjedio je na wc-u i dok sam išla po neku knjgiu da se zabavi nečim drugim osim bacanja wc papira u wc, on je pao
i to ravno čelom o pod tj taj stoper
:ajme
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la latica » 04 srp 2016, 10:08

ma moji su ovako OK kad smo sami, puj puj puj, neću se uopće žalit, ali kad je tu nećak koji sad ne ide u vrtić nego se isto maltene tu preselio, ja ne znam šta bi rekla. vjerujte mi da jedva čekam vikend da moji odu na more jer ovo je za poludit - jako je teško bit stalno s troje djece od kojih za jednog vrijede druga pravila jer on ne poznaje riječ NE, a ni njegovi roditelji ni baka kad je on u pitanju :lebdi a kad nije po njegovom, razina deranja je nezamisliva,čak i meni čija kćer ima stvarno dobre glasnice :ajme

inače, mi smo jučer bili cijeli dan na izletu, ali laganini onako, išli smo u krapinski muzej, na ručak pa malo u roses outlet i tak. pilići su bili super, pa smo uživali. još ih jedan dan mislim odvest na Medvedgrad. teta mi je tu isto na pomoći pa se mi spakiramo i ona nas vozi, lakše mi je tako, nego da ja vozim s ovim trbuhom, iako nije ni to problem ako baš nešto treba.
sutra idem opet na kontorlu, kako vrijeme ide, ali sad sam sretna jer danas je 36+4, tako da sam takoreći u 37. tjednu. zanimljivo da me hvala Bogu ništa ne steže više, tu i tamo koja b-h kontrkacija i to je to, ali nema onih duljih zatezanja. samo nek tako i ostane...
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la latica » 04 srp 2016, 10:11

ana, kako si danas?
neve, jao mala glava s kvrgom! kako mu je danas? odvikavanje vam super ide koliko mi se čini?
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la nevenera » 04 srp 2016, 10:17

Danas ko da nista bilo nije

Tin cijelo jutro sprema sobu i sortira igračke

A odvikavanje je isto od početka
Sve najavi ali neće da sjedne
Obavi sve po sebi 2-3x u danu
Noću i danju kad spava je suh
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la Ana2010 » 04 srp 2016, 13:44

Neve, super za Niksu. A Tin ti je bas vrijedan :luv.
Latice, mogu mislit koji kaos nastane u toj situaciji, a ne mozes djelovat ko da je tvoje dijete.
Super za izlet :)! A jos vise super sto si ti skoro u terminu, bit ce sve za 10 :joy!
Jutros nisam imala temp, a poslije ipak jesam malo. Nos mi stalno curi, ali sve u svemu puno bolje sam. J i D mi se danas bas lipo igraju skupa, za promjenu.
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la latica » 06 srp 2016, 09:29

jutro cure!
mi danas mislili na Medvedgrad, ali ono kiša od jutros. Zato idemo u Ikeu :mrgreen
pilići bi, ako bude istina trebali u petak sa svekijima na more. jaaako mi je teško i mislit da idu bez mene, ali mi je silno drago da suih pristali vodit. ide i moja teta s njima da pomogne, a i mm će im se pridružit koliko bude mogao.
mala seka i ja ostajemo tu do daljnjega. bila sam jučer na pregledu, sve kak treba, cervikometrija pokazuje da se ništa nisam otvarala, dakle nastavljamo u revijalnom tonu :lol neka, nek je nje još koji tjedan unutra, iako me tako izudara na mahove :znoj
i super mi je ta fora s cervikometrijom, ne znam zašto to inače ne rade, pa jel to nije bolje od onog pregledavanja rukama di ti uvijek nešto raščrčkaju ...
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la latica » 09 srp 2016, 20:50

di ste ekipa?
ja opet soliram, pilići su od petka na moru i blago rečeno uživaju. ne izlaze iz mora, voze se barkom, ma super im je hvala Bogu. ja sam bila jako tužna kad su otišli, tako bih rado s njima, ali ne usudim se. sad je već 37 i pol tjedana, ako nešto krene, ne bi htjela zapet na naplatnim kućicama :lol danas im se i mm pridružio.
prije mora smo još išli na medvegrad, odnosno medvjedac kako seka kaže i eto, ja se nahodala i sve i ništa me nije stezalo, super mi je bilo. danas pak cijeli dan ležim, sve me boli :ajme još bi malo izgurala, dok mi se oni vrate s mora, da se onda seka rodi pa idemo svi skupa doma. čekam da prođe bracin rođendan, 22.7. da nam Magdica bude lavica :lol
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la nevenera » 09 srp 2016, 21:42

ja sam bila uvjerena da ideš na more
te da ćeš imati vječno besplatnu cestarinu :hahaha

ja sam s dečima
mm je dobio nova zaduženja i novi raspored. većinom radi popodne. ili 12h noć il dan.

ujutro se ustanemo, dečkima dozvolim crtiće dok ja usisam i sredim sitnice
doručak
tin prazni perilicu i skuplja/stavlja robu
onda se igraju
danas s kutijama od klime
napravili prozore i vrata pa se igrali
radili su i semafor od štapića za sladoled/grlo (ima u apoteci, cijena smiješna 17 kn za 100 štapića)
onda oko 12 nikša zaspe, dečki dobiju mobitel dok operem pod i tome slično
kuha se ručak
pa plaža, doma, spavanje a onda ja odvježbam i eto ti već 21.30
godišnji :nesvist :hahaha
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la Ana2010 » 10 srp 2016, 07:45

Pozdrav! Evo i mene :mah. Svi spavajj, a ja :kavica.
Latice, uzivaj u miru dok mozes ;).
Neve, ti su superzena, jos i usisavas i peres pod svaki dan.
Meni je to cisto prezivljavsnje kad sam sama s njih 3, s time da je prioritet da ja odvjezbam, a zatim skuham rucak. mada J vec pomalo moze pricuvat maleneg dok ja nesto napravim. I relativno su mi dobri. Mislim bude svega, ali nije da se svadjaju po cijeli dan.
U petak popodne su J, D i mm bili na gliseru i kupanju na nekoj osamljenoj plazi, s kumovima, uzivali su. Jucer smo bili doma, mm je popodne izvadio krumpir i kapulu iz vrta. Nisu to neke kolicine, ali zlata vrijede. Ima sada i blitve, tikvica, pokoji krastavac, zelena salata, uskoro ce pomidori... Sinoc smo isli kratko na seosku festu, vidjet nastup domaceg folklornog drustva i gostiju iz BIH.
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la latica » 11 srp 2016, 09:17

nevenera je napisao/la:ja sam bila uvjerena da ideš na more
te da ćeš imati vječno besplatnu cestarinu :hahaha

ne dovodi me u napast :hahaha jel vidiš kak sam se disciplinirala, kad nisam otišla :mrgreen
najviše me toga frka da negdje ne zapnem u prometu pa da me panika ne uhvati, jer navodno treći porod ide brže od ranijih, tak da ne bi ja ipak riskirala da rodim na Demerju ;)
malci se kupaju, voze se popodne barkom, uživaju i sretna sam. i dlaje mi jako fale i doslovno brojim dane, ali sad ću si neke stvari pomalo za posao riješit što mi je ostalo pa će mi brže vrijeme proletit...

neve, ti si stvarno nevjerojatna kad svaki dan i spremaš po kući, svaka ti čast :zivili jel tm neće imat godišnjeg preko ljeta?
ana, uživajte i vi u kupanju, i nadam se da će faza bez puno svađanja postat stalna :luv

di ste ostale cure?
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 8. dio

PostPostao/la nevenera » 11 srp 2016, 22:01

ja to samo onako, površno. :lol

tina sam pustila pred zgradu u 20. došao je doma u 21.20. mm mu je u 20.30 rekao da bude još malo pa da ide doma.
samo sam ga mrknula pogledom i išao je u sobu. :nesvist :lebdi
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Sljedeća

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.