Molim prijavak za sve, u redovnim školama, posebnim školama, prvašiće i sve ostale.

Sada je: 24 lip 2026, 10:52.
Moderator/ica: nadicab





Ne znam kad prije, ali eto, on je OSMAŠ i to mu je strašno važno jer se s osmašima posebno oprašta cijela škola.




Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju
Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.