06 sij 2008, 21:41
06 sij 2008, 22:12
06 sij 2008, 22:17
06 sij 2008, 22:25
06 sij 2008, 23:46
07 sij 2008, 00:29
07 sij 2008, 00:38
07 sij 2008, 22:55
08 sij 2008, 01:26
08 sij 2008, 06:17
08 sij 2008, 07:37
a roditeljima veliki zagrljaj podrske da sve izdrze.
08 sij 2008, 13:06
08 sij 2008, 14:25
08 sij 2008, 15:38
08 sij 2008, 15:51
08 sij 2008, 17:09
08 sij 2008, 17:59
pogotovo kad je bolesna, onda ne vrijedi nikakvo uvjeravanje da proguta . Zato smo jos na cepicima.
08 sij 2008, 19:18
09 sij 2008, 11:40
09 sij 2008, 13:41
09 sij 2008, 14:22
17 sij 2008, 15:08
17 sij 2008, 18:58
17 sij 2008, 20:28
17 sij 2008, 20:50
17 sij 2008, 23:07
18 sij 2008, 19:37
19 sij 2008, 12:09
nadicab je napisao/la:soma
Denisovi napadi izgledaju ovako: miga očima, cokće jezikom i trza rukom (ne znam da li i nogom). Čuje nas i svjestan je što mu se dešava. Predzadnji napad je trajao preko pola sata i bila sam poluluda od brige što se desilo s njegovim mozgom za to vrijeme; naime, mi smo bili na moru i dok smo shvatili što se dešava, dok smo dojurili iz Premanture u Pulu, dok su mu dali terapiju ... prošlo je preko pola sata.
Da, i kako nije mogao gutati slinu, ona je bila pjenušava, pa su napisali da je imao pjenu u ustima - a ja sam si uvijek to tumačila kao da mu zbilja izlazi prava pjena (kao od sapunice).
Soma, kako to kod vas izgleda - kao zastoji koncentracije ili ...
24 sij 2008, 22:46
Margarita nema napadaje , ali stalno strahujem od njih. Do sad sam se tješila s tim da je eeg uvijek normalan, ali nakon tvoje priče se još više bojim. Stalno je gledam i tražim znakove, ali zasad čak i visoku temperaturu dobro podnosi i uspijem joj sniziti Ibuprofen sirupom. Želim vam puno sreće u Americi! Javljaj nam se i dalje!
25 sij 2008, 22:25