28 ožu 2010, 21:50
koliko mi vas se javilo i ponudilo sasvim konkretnu pomoć na tom polju,ja sam u šoku
28 ožu 2010, 21:53
28 ožu 2010, 22:00
, logopedicu koja je zeljela raditi s mladjim od tri, i psihologinju u privat klinici za kontrole. 28 ožu 2010, 22:02
jel sam onda krivo informirana da sad prakticiraju Sonrise metodu?
28 ožu 2010, 22:02
28 ožu 2010, 22:04
28 ožu 2010, 22:26
28 ožu 2010, 22:57
28 ožu 2010, 23:09
28 ožu 2010, 23:15
28 ožu 2010, 23:24
28 ožu 2010, 23:30
28 ožu 2010, 23:31
29 ožu 2010, 03:17
29 ožu 2010, 05:41
, tu smo ako što treba. Još jedan "glas" za erf, puno znači kada ti se obraćaju kao prema čovjeku i barem će te savjetovati kamo dalje.
29 ožu 2010, 07:13
....ako bilo kako mogu pomoci, tu sam29 ožu 2010, 08:07
29 ožu 2010, 10:12

I nije problem saao u tome koliko si ti spremna dati za svoje dijete (novaca, vremena, rada) nego da nađeš adekvatnu metodu koja je svjetski priznata i koja će zbog toga izvući maximum iz djeteta.
29 ožu 2010, 10:16
ronin je napisao/la:na stranicama ERF-a sam pročitala da mi kao roditelji troje djece ne plaćamo
ma nije bitno
Glori divne i inspirativne riječi

29 ožu 2010, 11:04
29 ožu 2010, 11:10
29 ožu 2010, 11:17
obavezno probaj porazgovarati s prof.Jasminom Škrinjar. Žena o autizmu zna jako puno, a uz to je topla i komunikativna, ne robuje predrasudama kao mnogi.
29 ožu 2010, 11:24
29 ožu 2010, 11:47
elizabeta je napisao/la:
Vidjela sam da ti curica voli Baby TV. Samo naprijed, ovaj kanal je jako utjecao na kreativnost moje A. I dandanas (sa 7 god.) ga jako voli, prati, crta te likove, pjeva pjesmice, naučila je dosta engleskog, brojeve ...svašta
29 ožu 2010, 12:21
ma prava cura...29 ožu 2010, 14:32
naša djeca imaju jednak(tj,manje)pravo na logopeda od djece koja nemogu izgovorit slovo "LJ"...pola sat tjedno jednima i drugima...
erf je dobar za obradu, timsku obradu - od kabineta za poremecaje autisticnog spektra, psihologa, logopeda... i dobri su za uputiti te kamo dalje. osim toga, to je, nazalost, jedina ustanova u kojoj su s nama razgovarali kao s ljudima i nisu nas tretirali kao brojeve i kao da smo na traci. to je jedino mjesto koje meni i mom djetetu ne izaziva nelagodu i danas kada odlazimo tamo smrdo kaze da ide u igraonicu. i prostor i osoblje su topli. oni ne nude terapiju, osim sporadicnu, ali strucnjaci su im izvrsni i upute odlicne.
dozvoljavam da se iskustva razlikuju, dozvoljavam da je ponekad nemoguce odrediti dijagnozu na osnovu jednog dolaska u kabinet, kao i da dijagnoza moze biti kriva, ali to i nije toliko vazno, a jos manje presudno, jer erf je, ionako, tek prva stanica u nizu i s djetetom ce se baviti jos niz strucnjaka.
Oni koje bih zaobilazila u sirokom luku je Suvag.
29 ožu 2010, 15:03
29 ožu 2010, 15:23
29 ožu 2010, 15:34

29 ožu 2010, 15:41