Sada je: 13 svi 2024, 16:16.

ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la alexandra » 18 stu 2011, 22:11

amo curice, ajmo dječaci....... :kavica
ako treba, pišam crveno
Avatar
alexandra
idealni svjedok
 
Postovi: 12085
Pridružen/a: 26 srp 2002, 10:59

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la fancy » 18 stu 2011, 22:33

Nemam vremena za kafu ili caj :angry
Zadnjih dana stalno neke sjednice, pa sam skoro po cijeli dan na poslu. Nisam trazila skraceno RV, jer radim 3 sata dnevno, tako da nemam potrebe za sad, a tek sam pocela raditi i jos sam na odredjeno vrijeme, pa se bojim da mi ne produze ugovor ako krenem da zanovjetam. Za sad se dobro kombinujemo, D. je sa tetom cuvalicom, placam je jako puno, ali sam i jako, jako zadovoljna, vidim da mi je dijete zadovoljno, da nikad nije ni gladna, ni mokra kad dodjem po nju, tako da je ne bih mijenjala. Idem opet naredne sedmice da /pokusam/ predati papire za vrtic, jer se jako, jako dugo ceka, pa se nadam da ce doci na red za koju godinu :hahaha
Puzamo, malo setkamo uz namjestaj, zubi nas ubise jer raste 4-5 istovremeno, prvo sam kukala sto ih nema, sad kukam sto ih ima toliko odjednom :ajme
Moram se pohvaliti da sam si prosli vikend poklonila /tj. nisam ja sama sebi, drugi su / :mrgreen remont od glave do pete. Imam nove pramenove :plavusa :nokti Jos samo da nadjem vremena da ih prosetam gradom. Sada je jekao hladno, pa smo stalno kuci, defektologica mi nesto nije preporucila igraonice, rekla jednom u 15-ak dana, a nemam kud da je vodim kad je maglustina i hlaaaadnoooo.
Trebala sam za vikend do Zg skoknuti, ali nista od toga dok se vrijeme ne popravi...
:kiss svima...
I won't put my hands up and surrender...
There will be no white flag above my door...
Avatar
fancy
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 997
Pridružen/a: 03 pro 2010, 00:05

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nora28 » 19 stu 2011, 00:54

Imam nove pramenove

fanci, blago ti se. ja imam izrast ko indijanac,ima li netko ideju kako da se ofarbam kod kuce dok sam na mirovanju, mislim, ovi u bolnici ce pobjeci glavom bez obzira kad dodjem roditi. :ajme dakle, kako da se polulezeci ofarbam, je li netko isprobao slucajno :conf
E. 2001.
L. 2012.
nora28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1017
Pridružen/a: 16 srp 2006, 00:31

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la IRENA » 19 stu 2011, 08:42

I ja jučer popodne bila kod frizera ( 2. put ove godine - ajme što sam se razbahatila :hahaha ) - veli mi moj Vito da mi je frizura kao kod Malcolmove mame - valjda kao na ovoj slici
slika
Jan 1999. i Vito 2003. i Gita 2008.
IRENA
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1015
Pridružen/a: 13 lip 2001, 09:42

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la Plava » 19 stu 2011, 11:30

:hahaha irena...vjerujem da svi izgledamo tako našoj djeci... :hahaha
plavi filozof.....
vrti mi se u glavi
"Ništa nije poput razgovora s nekim tko je u istom položaju!"
Rođendani moje djece- dani anđela
Avatar
Plava
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1017
Pridružen/a: 21 sij 2008, 15:02

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nora28 » 19 stu 2011, 13:11

( 2. put ove godine - ajme što sam se razbahatila

:hahaha
E. 2001.
L. 2012.
nora28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1017
Pridružen/a: 16 srp 2006, 00:31

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la fancy » 19 stu 2011, 17:01

Nora, ja se cijelu trudnocu nisam farbala, a tada sam bila skoro plava, rekli da ne valja i ja slusala :hahaha :mrgreen Sad mi je jasno zasto su me tako cudno gledali kad sam se poradjala :ajme I onda se jos 6 mjeseci nisam farbala, jer sam dojila :mrgreen
I jos se cudim sto me muzek ostavio :dunno :rolf :rolf :rolf
I won't put my hands up and surrender...
There will be no white flag above my door...
Avatar
fancy
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 997
Pridružen/a: 03 pro 2010, 00:05

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nora28 » 20 stu 2011, 00:24

fancy, ajme koji crni humor :hahaha
tko zna sto mene ceka :mrgreen
najprije se nisam htjela farbati prva tri mjeseca namjerno (kao tad je najrizicnije) sad kad bi htjela ne mogu.......tjesi me jedino sto me mm stalno nagovara da pustim svoju kosu (misje smedju :roll ) pa mozda imam jos sanse :faca
E. 2001.
L. 2012.
nora28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1017
Pridružen/a: 16 srp 2006, 00:31

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la martina mama » 20 stu 2011, 14:22

Ovo je ko predbozicna akcija. I ja u petak uspjela do frizera nakon pola godine. Zato sam u zg pobrala sve komplimente na svoj novi look. Sebi izgledam ko iz banke. Da se slucajno ne uvrijedi koja radnica u banci, al nakon pramenova obicno moja prirodno kovrcava kosa izgleda ko grm pa mi je peglanje rjesenje. Moji u kuci popadaju od smijeha kad me vide, a ja sebi izgledam kako sam vec opisala. Da se malo nasminkam, mogla bih proci za prodavacicu u ducanu neke markirane odjece ili obuce. To je u st ducanima must look za taj profil. :-)
Osim gluparija, upoznala sam flipper:-) i njenog malog junaka.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nora28 » 20 stu 2011, 20:03

To je u st ducanima must look za taj profil. :-)

gle, u fensi smensi ducanima moras imati i one ful ravne siske (nemam kvacice!), bez toga nema sanse da ces radit u skupim buticima :mrgreen
izgleda da frizeri slabo na nama profitiraju. zato ce meni moja zapapriti za sve sto nisam bila. dobijem tahikardije svaki put kad izadjem iz frizerskog salona. i jos izadjem kronicno nezadovoljna. ona me tjesi da ne moze drugacije jer imam crveni pigment i tako u krug. :whew
E. 2001.
L. 2012.
nora28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1017
Pridružen/a: 16 srp 2006, 00:31

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la martina mama » 20 stu 2011, 23:58

Iskreno receno, najveca prepreka za rad u butiku su mi godine.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nora28 » 21 stu 2011, 09:52

ma nema sanse da ce te netko provalit, jos s novom frizurom :plavusa
E. 2001.
L. 2012.
nora28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1017
Pridružen/a: 16 srp 2006, 00:31

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nadicab » 21 stu 2011, 09:56

nora, pa farbarenja, pogotovo s onom musso kremom nije uopće težak posao, čak ni za trudnicu kojoj je propisano mirovanje - sjedneš ispred ogledala i utrljavaš (a možeš i u poluležećem stavu, a tm utrljava). Ta musso boja uopće ne smrdi.
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17717
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nora28 » 21 stu 2011, 15:14

nadice, imas li iskustva s tom mousse pjenom? trazila sam po netu i ne mogu nista naci osim reklama.
E. 2001.
L. 2012.
nora28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1017
Pridružen/a: 16 srp 2006, 00:31

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la MAJA Skopje » 21 stu 2011, 23:48

Mene moj mm farba i bas me sad u nedelju farbao Loreal farbom. Jako sam zadovoljna sa Recital Preferance , a sad sam probala onu bez amonjaka. Ja kod frizera idem 2 puta godisnje jer stvarno imam prirodnu kosu koja se kako odrzava. Martinamama mogu te zamislit kako izgledas. :lol Ja sam se jednom fino ispeglala i nisu me mogli prepoznat na ulici. A sad se sjecam da sam jednom dosla i u Zagreb u ordinaciju kod doktora opeglana i covjek je mislio da je mm dosao sa novom zenom. :dada
Potrebna je jedna minuta da donesete odluku koja moze da vam promeni ostatak zivota, ali potreban je celi zivot da otkrijete dali je ta odluka bila pravi izbor.
Avatar
MAJA Skopje
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 730
Pridružen/a: 09 sij 2003, 16:26
Lokacija: Skopje, Macedonia

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nadicab » 22 stu 2011, 10:23

ja sam sada zadnje koristila L'Oreal Musso pjenu i :up
a upravo sam saznala za produkt koji ima 20-godišnju tradiciju - nije boja nego repigmentacija http://www.renature.schwarzkopf.com/index.php?id=59
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17717
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la MIRNA LUKA » 22 stu 2011, 13:00

a mene svi pitaju dal se farbam ili ne..prirodna plavuša odmalena.. s gustom kosom i prvi put je pustila da malo poraste i muku mučim sa pranjem i feniranjem (jer nisam naviknuta dugo držati fen u ruci, kad cijeli život imala kratku kosu) a evo konačno našla lufta u novčaniku da si priuštim šišanje al nećete vjerovati čak je moja mama išla s menom (kao ide onda da i njoj skrati šiške) samo da se NE OŠIŠAM na kratko.. jer kak ona veli: "svaka bi bila sretna da ima takvu prirodnu gustu kosu ko ti" a ja bi KRATKO!!!! :) lp
We worry about what a child will become tomorrow, yet we forget that he is someone today. ~Stacia Tauscher
Avatar
MIRNA LUKA
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 16
Pridružen/a: 14 stu 2011, 08:44
Lokacija: Čakovec

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nora28 » 22 stu 2011, 13:23

Majo, tebe nikako ne mogu zamisliti s ravnom kosom, nije ni cudo da si ljolju zbunila :dada
nadice, saljem mm po mousse, samo jos kad bi znao odabrati pravu boju. morat ce uzeti najsvjetliju da bi ispala kako tako plava. :plavusa
nikad do sad nisam cula za ovo sredstvo za repigmentaciju.
E. 2001.
L. 2012.
nora28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1017
Pridružen/a: 16 srp 2006, 00:31

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nadicab » 22 stu 2011, 13:41

ni ja do danas, a eto ispada da taj proizvod postoji već preko 20 godina, ali se nije mogao nabaviti kod nas u CRO.
Sada se može
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17717
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la martina mama » 23 stu 2011, 02:07

Majo, za doca mi nije cudno da pobuca loncice, al ti je od muza napravio frajera i po. :-)
Nadice, osim sto si savjetnica za pravilnike, baby handling, sad jos i analiza farbi na trzistu.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nadicab » 23 stu 2011, 11:31

i nora, kako je ispalo??? jesi li :plavusa
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17717
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nora28 » 23 stu 2011, 15:20

Majo, za doca mi nije cudno da pobuca loncice, al ti je od muza napravio frajera i po. :-)

:rolf
Nadice, osim sto si savjetnica za pravilnike, baby handling, sad jos i analiza farbi na trzistu

Nadica je zena za sve :klanja

i nora, kako je ispalo??? jesi li

u pon. mm ide na godisnji, nista do tad. sve mi se cini da cu bit ko mrkvica :lol
E. 2001.
L. 2012.
nora28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1017
Pridružen/a: 16 srp 2006, 00:31

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la Dory » 08 pro 2011, 11:50

Nadam se da je farbanje uspjelo i da nitko nije mrkvičast...
Kod nas su konačno krenule prve riječi sa značenjem...svaki dan naučimo nešto novo...danas je to bilo -glava...doduše to zvuči kao gava, ali ono što mi je važno da on zna o čemu priča...savladao je - mama daj, mama gle, mama ide, zna imena svih prijatelja iz vrtića...Pelene ne uspijevamo nikako skinuti ali jučer je školjka uspjela uhvatiti par kapi..no, konačno je svjestan da se nekaj događa u njegovom organizmu pa kad je - smrdi, smrdi...užasno smrdi...on viče - fujjjj, bljak...tak da vjerujem..uspjet ćemo...
Idemo na radnu terapiju, logoterapiju..redovno u vrtić...zapravo čak dva vrtića - jer sam ja odlučila da je vrijeme da počnem ponovno učiti :hahaha i upisala sam se u program prekvalifikacije...sad lomim jezik na učenju latiskih naziva...svaki dan imam predavanja popodne i ne moram vam reći da mi je jako, jako gužvasto, ali me i ispunjava i veseli da radim nešto i za sebe...U vrtiću su mi izašli susret pa moju srećicu vodim oko 10 ovdje u vrtić gdje živimo, pa onda ga nakon 4 sata pokupim(u to vrijeme odradim s ostalom djecom zadaće) i onda ga vodim u grad u vrtić - srećom da vlasnica vrtića ima vrtić i ovdje i u gradu...inače mi sve ovo bi bila nemoguća misija..
Eto..napredujemo..i ja se nadam i vjerujem da ćemo do škole kroz dvije godine trebati čepiće za uši koliko će pričati...
Avatar
Dory
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 901
Pridružen/a: 30 stu 2009, 10:49

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nadicab » 08 pro 2011, 13:55

kinder, pitaj na drugim podforumima, tipa mame u akciji
Nego, naručila sam se na pregled (+ obavezni EEG) kod sabola - jel zante kolko to košta???
1100 kn :shock :strah naravski, ne kartice (ili bar na rate)
Ima da mu nađe lijeka za tu lovu inače :baba
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17717
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nora28 » 08 pro 2011, 15:14

Dory, super za napredovanje, trud se svakako isplati :dada
nadice, sigurno ste preko socijalnog trebali cekati preko nekoliko mjeseci?!
nas su preko soc. za MR narucili za otprilike 4 mj. i to nam je bilo previse cekati, kad sam im rekla da cemo privatno, narucili nas za dva dana (platili oko 1900 kn)
inace, posteljica se podigla za jos jedan cm tako da sam otisla u salon na farbanje (bila u polulezecem polozaju) i sad sam mirna mjesec dana :plavusa
E. 2001.
L. 2012.
nora28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1017
Pridružen/a: 16 srp 2006, 00:31

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la martina mama » 09 pro 2011, 22:25

Bravo za posteljicu i novu boju!!!
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nora28 » 10 pro 2011, 21:13

hvala martinamama, nego sad razmisljam o onome sto si napisala u drugom topicu, o onim kapima, mislim da bi mi tebalo oko pola litre, sto je termin blize mene hvata veca panika, stalno mi je u glavi sto AKO, u prosloj trudnoci sam bila totalno smirena, sada, nakon svega sto smo prosli tisuce scenarija mi se mota po glavi :ajme (samo u jedno sam sigurna a to je da nema povratka :bidan )
E. 2001.
L. 2012.
nora28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1017
Pridružen/a: 16 srp 2006, 00:31

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la martina mama » 11 pro 2011, 14:12

Ja sam se cijelu trudnocu dobro drzala. Kako se kraj primicao, pomagala sam se bachovim kapima i aconiteom. Onaj dan kad sam usla u rodiliste i skuzila da je dogovoreni carski upitan, vise mi nije bilo pomoci. Polovina mi je u zg bio vec dogovorio carski, a ja spakirala stvari i cekam svoje poapire, kad je moja prijateljica uspjela doci do sefa rodilista i molila ga da me ne guraju u prirodni porod. Tad se sve poslozilo i dobila sam carski sutra dan. Izabrala sam ginekologa i anesteziologa i sve je proslo super. Carski u spinalnoj anesteziji i sve pet u dvadeset minuta. Dalje su me svi neonatolozi vec znali i imale smo puni tretman. Sve skupa je rezultiralo dolaskom doma sa djetetom u rukama. Neprocjenjivo!!!!
Ti zbog placente p. svakako moras dogovoriti carski. Pobrini se na vrijeme da se sve zna.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nadicab » 11 pro 2011, 18:41

ako nije placenta previa totalis, onda može ići i na prirodni porod, o tome odlučuje liječnik koji vodi trudnoću i porodničar
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17717
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: ZIMSKA ČAVRLJANA UZ KAVU I ČAJ, KAKO SMO, ŠTO RADIMO......

PostPostao/la nora28 » 11 pro 2011, 19:09

Ti zbog placente p. svakako moras dogovoriti carski. Pobrini se na vrijeme da se sve zna.

nadica je vec dala odgovor, najprije je placenta bila preko usca i dr je rekao da me ceka siguran carski, sad se mirovanjem podigla 4 cm i sad sam tocno onako kako sam pretpostavljala, ni za carski ni za vaginalni. najsigurnije bi bilo da je placenta 8 cm iznad usca ali kod nas idu na vaginalni ako je i iznad 5. meni dovoljno za nesigurnost i laganu paniku. vidjet cemo kako ce biti do kraja, mozda bi najbolje bilo da je ostala onako kao na pocetku, preko usca. tada bi imala siguran carski.
E. 2001.
L. 2012.
nora28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1017
Pridružen/a: 16 srp 2006, 00:31

Sljedeća

Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.