19 ruj 2009, 16:47
- vidi se da još nemamo pravih problema. 19 ruj 2009, 16:51
19 ruj 2009, 16:58
19 ruj 2009, 17:00
pisala sam "postovana" na pocetku i "srdacan pozdrav" na kraju. U sredini - jasna poruka u sto manje rijeci .
19 ruj 2009, 17:00
19 ruj 2009, 17:16
Ciara je napisao/la:a zašto komunicirate preko informativke?
nemate otvoreni sat?
ili pitati prije i poslije nastave
19 ruj 2009, 17:27
pa ja napišem "vidjela" i potpišem se.
19 ruj 2009, 18:58
19 ruj 2009, 19:40
19 ruj 2009, 20:34
ivanaibruno je napisao/la:pa ja napišem "vidjela" i potpišem se.
e potica, ja bih umrla od smijeha da pročitam u učenikovoj bilježnici "vidjela", hahahahaha
nekako mi se podrazumijeva da je, ako se roditelj potpisao pod obavijest, i pročitao istu. hahahahaha

19 ruj 2009, 22:33
19 ruj 2009, 22:41
i srdacan pozdrav jer isto tak i uciteljica meni pise
19 ruj 2009, 22:51
19 ruj 2009, 23:24
20 ruj 2009, 10:15
20 ruj 2009, 21:53
20 ruj 2009, 22:30
Nana1971 je napisao/la:dok smo to imali (kad smo bili malipisala sam "postovana" na pocetku i "srdacan pozdrav" na kraju. U sredini - jasna poruka u sto manje rijeci .
20 ruj 2009, 22:37
. Isto tako se i ona potpise ispod poruka koje mi njoj upucujemo
20 ruj 2009, 22:40
21 ruj 2009, 08:52
silki je napisao/la:Nana1971 je napisao/la:dok smo to imali (kad smo bili malipisala sam "postovana" na pocetku i "srdacan pozdrav" na kraju. U sredini - jasna poruka u sto manje rijeci .
evo ovako.
21 ruj 2009, 09:02
21 ruj 2009, 09:12
21 ruj 2009, 09:16
21 ruj 2009, 09:19
. sad ste mi dali misliti... nadjem, procitam, napravim. i to je to.
, to se sjecam, ali detalja bas i ne.
. ticalo se medjuucenickih razmirica u kojima je moj sinak vrlo aktivno sudjelovao. no, kaj bum to potpisivala kad sam joj takitak dosla na razgovor.
21 ruj 2009, 09:21
21 ruj 2009, 09:24
eli je napisao/la:krumpi, gdje bi učiteljica završila da tako komunicira sa roditeljima?
ako je nešto hitno i bitno, popričat će tih par minuta sa tobom, no ona ima posao, svoje radno vrijeme u koje spadaju informacije dva puta mjesečno.
naučit ćemo do škole
21 ruj 2009, 09:31
Krumpirić je napisao/la:sad upadam malo padobranski, jesam za to da se učiteljice ne gnjavi previše
al di je nestala dobra stara ljudska-normalna komunikacija??
dodješ-pitaš?predaš dijete-pitaš?...ne znam, to mi je sve postalo-neprirodno
(to pita netko s 10000 postova)
sorry na upadu
21 ruj 2009, 09:35
21 ruj 2009, 09:38
21 ruj 2009, 09:41
palunkica je napisao/la:Da li je u redu da preko informativke pitam učiteljicu da li da nosi npr. opremu za tjelesni, kad im nije niti jednom trebala, ili da li treba nositi tri knjige iz matematike, a rade samo po radnoj bilježnici, i da li trebam slati knjige za likovni i glazbeni kada ih niti ne izvade iz torbe???