29 ožu 2012, 08:49
), za koju je dob klinca i neki kratki opis knjige.
29 ožu 2012, 09:02
- teme - vragolasti vršnjaci u interakciji s roditeljima i braćom (a ovo sa zmajem je bila ideja za crtić, jako dobar)
29 ožu 2012, 09:04
29 ožu 2012, 09:14
29 ožu 2012, 09:17
.
29 ožu 2012, 09:28
Ok, Duricu je doslovce progutao ali na tome je ostalo...
ili enciklopedija o sportu.
Eh da...neki dan je dobio ovu knjigu http://metro-portal.hr/knjiga-dana-100- ... jiva/16619 pa onda ponekad izvali neku pametnu
A
29 ožu 2012, 09:32
29 ožu 2012, 09:37
enciklopedije i guinessove knjige ne racunam pod citanje
29 ožu 2012, 09:37
29 ožu 2012, 09:40
29 ožu 2012, 09:42
29 ožu 2012, 09:46
moj isto voli enciklopoedije čitati, listati i ja sam presretna kad i to uzme,
Tak i ja...nek čita ono što ga zanima... 
29 ožu 2012, 10:03

29 ožu 2012, 10:30
29 ožu 2012, 11:25
29 ožu 2012, 12:17
)
29 ožu 2012, 12:30
29 ožu 2012, 13:21
30 ožu 2012, 10:13
30 ožu 2012, 10:26
(za odnedavno voljnog čitača, hvala Lara
) - Beskrajna priča Endeova je meni nekad davno bila jako draga, dobro se podsjetiti, a i ovi "neki novi klinci" imaju što za reći, sjetila sam se još jako zgodne "Pingvini gospodina Poppera" Richard i Florence Atwater
? Edit - sad sam vidjela da je i Patkica to ubrojila u omiljene, dakle, i dječačka može 
30 ožu 2012, 15:38
Evo me još s pitanjem, što čitaju 14-godišnjaci?
30 ožu 2012, 19:11
30 ožu 2012, 19:19
30 ožu 2012, 20:03
Krumpirić je napisao/la:znači moram kupit guinessa, majkomoja, kakve gluposti, najmršavija baba i to
30 ožu 2012, 22:05
30 ožu 2012, 22:10
31 ožu 2012, 00:16
E.B.White - Šarlotina mreža
nisam ni pogledala što se sve nalazi i rekla joj da u njihovoj knjižnici izabere nešto sa spiska i ona se vratila s ovom knjigom (na engl.) i mic po mic pročitala. predivna priča, sjećam je se iz svog djetinjstva. onda smo pogledali i film. predivno.
31 ožu 2012, 00:33
31 ožu 2012, 00:40
31 ožu 2012, 08:34
) na nivou 1, 2 r... voli kratke knjige, sa velikim fontom i slikama
i to pročita za 5 minuta
pa ta mala samo mlati dečke