Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.
06 ruj 2012, 21:41
pretpostavljam da na podforum s knjigama ionako više nitko ne ide pa mislim možda da ovdje organiziramo neku razmjenu knjiga za glazbenu za početak godine? što mislite?
konkretno, mi tražimo knjigu Solfeggio 2 - Ivan Golčić
a prodajemo Solfeggio 1 - Ivan Golčić, 25 kn
06 ruj 2012, 21:47
imam ja solfeggio 2
a trazim 3
07 ruj 2012, 06:53
berta - a posuđivanje u školskoj nototeci?
otkupila bih 1, a tražim i ja 3
07 ruj 2012, 09:17
ako u našoj glazbenoj postoji nototeka ne znam ništa o tome
07 ruj 2012, 09:22
mi još nismo bili na satu, no ako Berta traži Solfeggio 2 - Ivan Golčić, onda ga i mi trebamo
07 ruj 2012, 14:33
mi dobijemo besplatno knjige i vracamo ih na kraju godine.
22 vel 2013, 17:54
Berta je napisao/la:pretpostavljam da na podforum s knjigama ionako više nitko ne ide pa mislim možda da ovdje organiziramo neku razmjenu knjiga za glazbenu za početak godine? što mislite?
konkretno, mi tražimo knjigu Solfeggio 2 - Ivan Golčić
a prodajemo Solfeggio 1 - Ivan Golčić, 25 kn
Ako niste prodali knjigu solfeggio1, ja bi je rado kupila
22 vel 2013, 22:00
odavno je otkupljena
22 vel 2013, 22:51
kupujem knjigu za solfeggio (solfeggio1 Ivan Golčić)
04 ruj 2013, 13:03
prodajem Solfeggio 2 - Ivan Golčić 25 kn
i tražim solfeggio 3 istog autora
04 ruj 2013, 13:47
ja ove godine tražim solfeggio 4, također od Golčića
04 ruj 2013, 14:52
a ne prodaješ trojku?
04 ruj 2013, 17:44
mogu ti je posuditi, mlađe dijete je također krenulo u glazbenu pa čuvam za nju
16 ruj 2013, 13:33
kupujem Solfeggio 3, Golčić
16 ruj 2013, 13:55
lasto, mislim da imam jos jednu, provjerim pa javim.
10 lip 2014, 12:18
ako tko ima Solfeggio 5 od Golčića, bilježim se
10 lip 2014, 12:18
ako tko ima Solfeggio 5 od Golčića, bilježim se
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.