Switch to full style
Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.
Odgovori

strije

26 srp 2013, 13:22

kod mog 13-ogodišnjaka su se na bedru pojavile crvene strije :nesvist :ajme nije debeo, nije se naglo razdebljao, ali one su tu i ne znam što sada da radim

Re: strije

26 srp 2013, 13:25

Ništa ne možeš Nadice :dunno eventualno mazati nečim ali koža je već pukla. To je pubertet, hormoni, to se ne može spriječiti.

Re: strije

26 srp 2013, 13:26

Mozda je naglo izrastao u visinu :dunno
Mozes mazati kremama koje mogu ali i ne moraju pomoci da se ne stvori jos koja nova. A ove ce s vremenom izblijediti i biti manje uocljive.

Re: strije

26 srp 2013, 13:29

Hajdi je napisao/la:Ništa ne možeš Nadice :dunno eventualno mazati nečim ali koža je već pukla. To je pubertet, hormoni, to se ne može spriječiti.

ne može se spriječiti :strah aaaaaa :gaah

Re: strije

26 srp 2013, 13:32

MM ih ima, isto je naglo izrastao. ništa strašno :)

Re: strije

26 srp 2013, 14:41

u moje doba su rekli da strije imaju samo žene koje se naglo razdebljaju

Re: strije

26 srp 2013, 14:43

ma kakvi. ja ih imam na bedrima jer sam u tri mjeseca izrasla 14 cm.
i od onda više niš :hahaha

Re: strije

26 srp 2013, 15:08

ja ih imam na bedrima jer sam u tri mjeseca izrasla 14 cm.

Isto tako, u 13. godini preko ljeta sam narasla kao žirafa i od tada imam strije na bokovima. U trudnoći nisam dobila niti jednu. :dunno

Re: strije

26 srp 2013, 15:14

i ja sam fenomen, sve strije su mi iz puberteta, niti jedna iz trudnoće :ajme

Re: strije

26 srp 2013, 15:25

Hajdi je napisao/la:i ja sam fenomen, sve strije su mi iz puberteta, niti jedna iz trudnoće :ajme

X

On je bar decko pa mu mozda nece to toliko smetat

Re: strije

26 srp 2013, 21:22

i moja ih ima. strsasno nesto kakve su joj noge. kako smo ovo proljece po doktorima stalno svaki se zapikne i pita da sta joj je to , valjda misle da ju tucem sibom :ajme :ajme
znala sam da su strije jer sam identicne ja dobila od naglog rasta ;) poblijede s vremneom :whew

Re: strije

26 srp 2013, 21:23

a znas kakve su moje cure nadice ;)

Re: strije

26 srp 2013, 21:28

One su u pocetku tamne, kasnije posvijetle skroz. Vide se, al ako ih nema more nista strasno.

Re: strije

27 srp 2013, 20:50

Barbi je napisao/la:
ja ih imam na bedrima jer sam u tri mjeseca izrasla 14 cm.

Isto tako, u 13. godini preko ljeta sam narasla kao žirafa i od tada imam strije na bokovima. U trudnoći nisam dobila niti jednu. :dunno


Identicno. U trudnoci nista a mislila sam da ce ih biti milion novih.
Moje se vide prilicno i bas mi smetaju :/

Re: strije

27 srp 2013, 23:39

I moje se vide dosta ali sam se ja sa njima odavno saživjela.:)

Re: strije

28 srp 2013, 16:36

Ja bome nikako da ih prihvatim :nesvist i uvijek imam badice na foru mini hot pants, kako li bi se to nazvalo :faca

Re: strije

29 srp 2013, 20:47

meni moje ne smetaju :whew
Odgovori