Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.
26 srp 2013, 13:22
kod mog 13-ogodišnjaka su se na bedru pojavile crvene strije

nije debeo, nije se naglo razdebljao, ali one su tu i ne znam što sada da radim
26 srp 2013, 13:25
Ništa ne možeš Nadice

eventualno mazati nečim ali koža je već pukla. To je pubertet, hormoni, to se ne može spriječiti.
26 srp 2013, 13:26
Mozda je naglo izrastao u visinu
Mozes mazati kremama koje mogu ali i ne moraju pomoci da se ne stvori jos koja nova. A ove ce s vremenom izblijediti i biti manje uocljive.
26 srp 2013, 13:29
Hajdi je napisao/la:Ništa ne možeš Nadice

eventualno mazati nečim ali koža je već pukla. To je pubertet, hormoni, to se ne može spriječiti.
ne može se spriječiti

aaaaaa
26 srp 2013, 13:32
MM ih ima, isto je naglo izrastao. ništa strašno
26 srp 2013, 14:41
u moje doba su rekli da strije imaju samo žene koje se naglo razdebljaju
26 srp 2013, 14:43
ma kakvi. ja ih imam na bedrima jer sam u tri mjeseca izrasla 14 cm.
i od onda više niš
26 srp 2013, 15:08
ja ih imam na bedrima jer sam u tri mjeseca izrasla 14 cm.
Isto tako, u 13. godini preko ljeta sam narasla kao žirafa i od tada imam strije na bokovima. U trudnoći nisam dobila niti jednu.
26 srp 2013, 15:14
i ja sam fenomen, sve strije su mi iz puberteta, niti jedna iz trudnoće
26 srp 2013, 15:25
Hajdi je napisao/la:i ja sam fenomen, sve strije su mi iz puberteta, niti jedna iz trudnoće

X
On je bar decko pa mu mozda nece to toliko smetat
26 srp 2013, 21:22
i moja ih ima. strsasno nesto kakve su joj noge. kako smo ovo proljece po doktorima stalno svaki se zapikne i pita da sta joj je to , valjda misle da ju tucem sibom
znala sam da su strije jer sam identicne ja dobila od naglog rasta

poblijede s vremneom
26 srp 2013, 21:23
a znas kakve su moje cure nadice
26 srp 2013, 21:28
One su u pocetku tamne, kasnije posvijetle skroz. Vide se, al ako ih nema more nista strasno.
27 srp 2013, 20:50
Barbi je napisao/la: ja ih imam na bedrima jer sam u tri mjeseca izrasla 14 cm.
Isto tako, u 13. godini preko ljeta sam narasla kao žirafa i od tada imam strije na bokovima. U trudnoći nisam dobila niti jednu.

Identicno. U trudnoci nista a mislila sam da ce ih biti milion novih.
Moje se vide prilicno i bas mi smetaju
27 srp 2013, 23:39
I moje se vide dosta ali sam se ja sa njima odavno saživjela.
28 srp 2013, 16:36
Ja bome nikako da ih prihvatim

i uvijek imam badice na foru mini hot pants, kako li bi se to nazvalo
29 srp 2013, 20:47
meni moje ne smetaju
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.