06 ruj 2013, 12:05
Ove godine u 6. mjesecu sam skoro završila s dijagnozom zbog iscrpljenosti i bojim se da ću ako nastavim ovim tempom koji mi slijedi opet krahirati.
06 ruj 2013, 12:08
06 ruj 2013, 12:11
06 ruj 2013, 12:12
06 ruj 2013, 12:15
06 ruj 2013, 12:36
06 ruj 2013, 12:54
Prva mjera je limit aktivnosti na broj koji je nama kao obitelji prihvatljiv, plus da prednost imaju aktivnosti locirane u školi.
06 ruj 2013, 13:02
Mislim aktivnost, ne dijete. 
06 ruj 2013, 13:04
F ima sve oko 16h pa do 17:30h i to 4x tjedno. E ima sve oko 17:30-19:00h, 3x tjedno. 
06 ruj 2013, 13:15
06 ruj 2013, 13:22

06 ruj 2013, 13:40
06 ruj 2013, 13:51
, vidjet ćemo kako će se to uskladiti s petim razredom za koji će vjerojatno trebati ipak više vremena potrošiti na školu.
06 ruj 2013, 14:09
kad stignu ,kad krenu doma
to je za glazbenu, a za plesnu skolu cu ih ja vodit jer je u 19 navecer i to je vec noc. svoje sve aktoivnosti sam izbacila jer sam skuzila da me to uzrujava jer tesko sve uskladim jos i s njima. tako da sam samo njihova.( sama sam u svemu ). xako imaš dvoje klinaca koji idu na različite aktivnosti moraš nešto i žrtvovati, a da to nisam ja i moji živci, bolje žrtvovati neku aktivnost![]()
06 ruj 2013, 14:42
06 ruj 2013, 14:45
Barbi je napisao/la:Ajme kruno.![]()
Hoćemo danas na pivo pa ćemo pretresti priču? Isto vrijeme isto mjesto.
06 ruj 2013, 14:52
06 ruj 2013, 16:42
06 ruj 2013, 20:40
07 ruj 2013, 09:26