07 stu 2013, 13:36


07 stu 2013, 14:25
07 stu 2013, 14:34
ali ovo mi izgleda korektnije od samo općeg uspjeha.
npr. "Tako, primjerice, kaže Jokić, u matematici, fizici i hrvatskom jeziku na nacionalnoj razini podjednak broj učenika ima zaključenu dvojku, trojku, četvorku ili peticu." - mislim, Gauss bi tu svašta imao za reći 07 stu 2013, 14:37
patkica je napisao/la:Pa bome zvuči zanimljivo, moglo bi biti baš dobro. Al to je ako sam dobro shvatila tek razmišljanje o mogućnosti, niej baš blizu neke odluke još jel?
07 stu 2013, 14:53
07 stu 2013, 15:19
07 stu 2013, 16:19
za sada, ali kao ideju razmisljam da li bi bilo bolje.
07 stu 2013, 16:22
Adorabla je napisao/la:Krpanje zakona nam je valjda omiljena razbibriga.
07 stu 2013, 16:54
ivana7997 je napisao/la:Adorabla je napisao/la:Krpanje zakona nam je valjda omiljena razbibriga.
slazem se. ili cak nekrpanje, samo donosenje zakona i propisa koji su medjusobno u koliziji. ono, kao da bacis kost medju pse pa gledas kako se glodju. tako bace zakon u primjenu kao da uzivaju u gledaju kako ne ide
07 stu 2013, 17:13
14 stu 2013, 22:39
27 stu 2013, 21:11
al sad više nemrem jer mi je dete doneslo doma fotokopirani papir sa predmetima i satnicom u gimnazijama - opće, jezična, prir-mat, klasična i gola prirodoslovna. sljedeći tjedan stižu useri i pasovi od carneta.
) il neznam još kaj bumo štrihale. sportska bi nam najviše pasala, ima samo jednu smjenu. i opća je, mala veli da bi ona to, nije neš ambiciozna glede škole, samo zna da oće bit trenerica
. vidićemo još...
28 stu 2013, 10:42
28 stu 2013, 10:49
moje mišljenje je zabetonirano godinama. smatram da je totalna glupost upisivat se bez prijemnog. točka. to mi je jedini pokazatelj trenutne razine znanja iz pojedinog predmeta. kae falilo nama nekad?! ocjena prečesto uopće nije odraz znanja, nego mnoštva faktora, da sad ne drvim po tome...
ovo dok su se brojale ocjene 7. i 8. razreda. sad bi ih valjda trebalo ispisat odmah nakon 4.
ako OPET nesto ne promijene...
, kao mi uvijek nadjemo neku rupu i izmigoljimo, ovako su oni uvijek korak ispred
28 stu 2013, 12:42
28 stu 2013, 12:45
folne je napisao/la:ti to o našoj?![]()
![]()
![]()
i o npr. jos jednoj kvartovskoj, kraljevskoj
28 stu 2013, 15:48
28 stu 2013, 16:25
28 stu 2013, 16:45
. hoo daje kategorizaciju, has daje bodove i rang listu za kadete i kadetkinje posebno. kategorizaciju pokreneš u klubu, oni to moraju za tebe odradit. ak su ta dva treća na pojedinačnom državnom, a jesu, stigneš još pokrenut priču. nakon kaj ti izdaju rješenje o kategorizaciji, to ti traje točno godinu dana od datuma rješenja.
28 stu 2013, 17:08
28 stu 2013, 17:23
onda mislim da se vjerojatno i znaju
na halsevima se ionak družila
sa ekipom iz dinama, doduše više sa motkašima i visašima.. trenerica joj je veteranka dinamovka, motkašica 
28 stu 2013, 20:34
je28 stu 2013, 21:02
saću aploudat još i grozomorne slike skokova
mayketi bake su je samo jednom došle gledat i
nikad više. nemreju one podnit da dete leti 3 metra u zrak.
02 sij 2014, 11:57

14 sij 2014, 10:36
Inace npr u MIOC-u 1/3 ucenika navodno odustane do prvog polugodista jer ne moze pratiti program,
14 sij 2014, 10:41
moja trenira u agramu, trci uglavnom na 60 i 200m. sad tek ulazi u mladje kadete pa me zanima da li se za bodove kod upisa u srednju gledaju i mladji kadeti ili tek kad udju u kadete?
14 sij 2014, 11:08
14 sij 2014, 11:13
14 sij 2014, 15:18
14 sij 2014, 16:11