15 pro 2014, 09:11
15 pro 2014, 10:06
(3. raz.). Provučen kroz više predmeta (najviše kroz SR); imaju fascikle u školi u koje slažu sve materijale.
(nije isključeno da nisam pozorno slušala na prvom roditeljskom 15 pro 2014, 14:28
15 pro 2014, 15:53
15 pro 2014, 15:58
15 pro 2014, 16:39
vise uopce nemaju normalan sro, uvijek se nesto radi na tu temu
15 pro 2014, 16:52
15 pro 2014, 17:56
. Kao da je nešto spomenuto na prvom roditeljskom u stilu da će to biti inkorporirano u ostale predmete + SRO, ali dalje od toga ne znam da je otišlo.
15 pro 2014, 17:59
15 pro 2014, 18:16
15 pro 2014, 18:23
15 pro 2014, 19:55
16 pro 2014, 01:18
16 pro 2014, 09:23
Liv Tyler je napisao/la:Dugo daj primjer što su radili, moja to ništa ne spominje. Pa da zna što ću je pitati.
.
17 pro 2014, 10:02
isto takoMoja je 5. razred, ali nemam dojam da se kod njih ikako provodi, ni na SRO niti na drugim predmetima. Kao da je nešto spomenuto na prvom roditeljskom u stilu da će to biti inkorporirano u ostale predmete + SRO, ali dalje od toga ne znam da je otišlo.
i oni imaju posebnu bilježnicu u koju zapisuju, crtaju, lijepe sličice, teme su razne, a rade to na satu razrednika.17 pro 2014, 12:20
18 pro 2014, 07:52
18 pro 2014, 08:03
Sanika je napisao/la:Slijedeće godine građanski će odgoj biti sastavni dio nastave, dva sata tjedno, a predavati će ga profesor/ica koji ima premalu satnicu
Njega/nju će poslati na obuku i tako osposobiti za predavanje građanskog odgoja.
Ne znam dal da na to plačem ili vrištim![]()
Ne na građanski, to mi je sasvim ok, nego na ozbiljnost pristupa pri odabiru nastavnika..
18 pro 2014, 12:13
- s jedne strane pokušava se spasiti satnica i radno mjesto ljudima i ne vidim nešto loše u tome. Trend je inače smanjenje a za smanjenje nisu "krivi" (kao ni za povećanje "zaslužni") nastavnici osobno, nego promjene kurikuluma (svi se slažemo da je ukupno sati djeci previše) i manji broj djece školaraca.
. Jako ovisi o osobi kao i u svemu ostalom. Propitujemo li na isti način nastavnike dosad uobičajenih predmeta
19 pro 2014, 00:23
kalea je napisao/la:Moja je 5. razred, ali nemam dojam da se kod njih ikako provodi, ni na SRO niti na drugim predmetima. Kao da je nešto spomenuto na prvom roditeljskom u stilu da će to biti inkorporirano u ostale predmete + SRO, ali dalje od toga ne znam da je otišlo.
. Nisu dobili nikakve materijale niti su išta pisali.
.
19 pro 2014, 09:10
21 pro 2014, 15:58
kalea je napisao/la: idući dan im je bila doktorica na SRO i održala predavanje o pubertetu
21 pro 2014, 23:21
Ina66 je napisao/la:raspored im je vjerojatno prenakrcan ako imaju po dvije-tri izborne i još kakve izvannastavne aktivnosti. moja šestašica ima tri puta tjedno po pet sati (ide na informatiku i talijanski, ne ide na vjeronauk), a oni iz njenog razreda koji ne idu ni na kavu izbornu, imaju još bolji raspored