01 ruj 2015, 12:37
01 ruj 2015, 13:51
- neposredni povod je bio da je prijestupnik iščupao wc dasku u školi i zviznuo ju kroz prozor. Tome je prethodio incident u kojem ga je nastavnik fizički obuzdavao - korijeni cijele priče su bili u razorenoj obitelji i alkoholizmu doma. Juul pozvan kao stručnjak je dao savjet radi kojeg je skoro i on sam (kao i klinac) bio izbačen iz zbornice
03 ruj 2015, 21:59
svasta.
04 ruj 2015, 11:30
- mislim jedno je fizičko nasilje, drugo je krađa/ prevara
- hoću reći: nijedno nije poželjno ponašanje
08 ruj 2015, 20:43
08 ruj 2015, 20:45
09 ruj 2015, 09:28
09 ruj 2015, 10:00
09 ruj 2015, 10:30
nisam sigurna, ali ono sto cu sada reci prenosim sto su djeca zapisala prvi dan. mozda su nesto krivo razumjeli, danas cu znati sigurno, imam oba roditeljskaA pravilo tri dana vrijedi i dalje.
09 ruj 2015, 10:46
Neopravdanim izostankom ne smatra se izostanak s nastave za koji je roditelj unaprijed tražio i dobio odobrenje i to:
– u hitnim slučajevima usmeno od učitelja/nastavnika za izostanak s njegova sata;
– pisano od razrednika za izostanak do 3 radna dana, ravnatelja za izostanak do 7 radnih dana i učiteljskog/nastavničkog vijeća za izostanak do 15 radnih dana.
(4) Tijekom školske godine roditelj može osobno ili pisanim putem opravdati izostanak svog djeteta za koji nije dostavljena ispričnica iz stavka 2. ovoga članka u trajanju od najviše tri radna dana, koji ne mogu biti uzastopni.
(5) Načini opravdavanja izostanaka učenika, rokovi za dostavu ispričnica, kao i primjereni rok javljanja o razlogu izostanka uređuju se statutom škole.
09 ruj 2015, 11:01

09 ruj 2015, 11:16
. Mi smo znali Benediktovoj raski poslati SMS ili ju kratko nazvati i reći kad je zakurio i da ćemo vidjeti jel' ga neće biti dan-dva pa ćemo mi napisati ispričnicu, ako bude duže ide kod doktora i dobiti će liječničku i bilo je sve OK. 09 ruj 2015, 11:20
ovisi o lijecnikuPa, nije problem dobiti ispričnicu od liječnika opće prakse. Nazoveš i veliš da je dijete imalo temperaturu (virozu) da si ga ostavila doma dan-dva i da ti napiše ispričnicu koju samo pokupiš kod sestre
09 ruj 2015, 13:32
jer, kako ces unaprijed ispricati za tri dana

09 ruj 2015, 15:54
i onda fino sa tumačenjem ravnatelju koji bit trebal po tom radit, a ne po svom internom pravilniku, valda se zna kae čemu nadređeno
pa bu razrednik imal pokriven taj dio. oriđiđi puj pečat. moram to probat. nemrem ju svaki mjesec ak se strefi usred tjedna gonjat giniću po ispričnicu
09 ruj 2015, 22:26
10 ruj 2015, 10:09
(makar imam neobičan status dr. opće prakse, prošla je penzionirana i novu jedva da znam 10 ruj 2015, 10:19
10 ruj 2015, 10:23
10 ruj 2015, 10:25
10 ruj 2015, 10:30
10 ruj 2015, 23:10
11 ruj 2015, 09:04
11 ruj 2015, 10:04
)
11 ruj 2015, 19:49
11 ruj 2015, 20:04
11 ruj 2015, 20:40
11 ruj 2015, 21:42

11 ruj 2015, 21:54

11 ruj 2015, 22:25
mislim da će se za mjesec, dva svi ohladiti od pravilnika