Switch to full style
Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.
Odgovori

Peti i šesti razred 2015/ 2016

02 ruj 2015, 10:00

Radi lašeg snalaženja i forumskog druženja odlučile smo spojiti po dvije generacije - imate li pitanja, puno toga ćete naći kod godišta ispred.

Petaši hrabro naprijed, šestaši će vam potvrditi da se sve da preživjeti ;)

Svima lijep školski početak :dada

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

02 ruj 2015, 10:35

N je peti.
Škola im je krenula jučer, ali ona zbog viroze propušta ova prva dva dana. Tako da je nervoza na vrhuncu jer nema pojma šta je sutra čeka, a svi drugi već znaju :lol

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

02 ruj 2015, 10:36

Mi smo peti razred devetoljetke. Škola počela jučer kao i kod Olje. Dobili dva nova učenika i to je to zasada.

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

02 ruj 2015, 10:38

L. 6.razred.
Sve mu je jasno, ocekuje laksu sk. godinu nego lani :mrgreen .

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

02 ruj 2015, 10:47

Fran - šestaš :liza i uvjeren je da ne može razred biti teži od petog :hahaha

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

02 ruj 2015, 10:58

A.- sestasica.
Svi ocekujemo laksu godinu :lol

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

02 ruj 2015, 11:23

L. šestaš - nema posebnih očekivanja ;)

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

02 ruj 2015, 11:46

Paulina, 6.r. :mah

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

02 ruj 2015, 12:54

malko sam šokirana rasporedom u petom!! :shock
pon i uto po 7;
sri, čet i pet po pet sati.
7. sat se završava u 20h.
trening počinje u 19:30 :ajme

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

02 ruj 2015, 14:22

Mrzim to slaganje rasporeda na pocetku godine, to mi je totalni stres. Sestasica nista ne ocekuje osim eventualno da je ispisemo iz skole ako moze :lol

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

02 ruj 2015, 14:41

Blago nama, cijela škola radi samo ujutro i u 14h je već sve gotovo :luv

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

02 ruj 2015, 15:00

E. kreće u 5., krenula je nešto ranije zbog seljenja itd., rođ. u 5 mjesecu 2005.

Škola počinje u pon. i mene sve strah tog petog i dodatnih predmeta gdje se nemože više izvlačiti pamćenjem na satu i učenjem pola sata prije.
I nama je škola samo ujutro, ima ih 7 u razredu :lol
Vidjet ćemo kako će biti od ponedjeljka. ;)

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

02 ruj 2015, 15:23

Mi smo peti razred devetoljetke. Škola počela jučer, cijelu godinu je samo ujutro.

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

03 ruj 2015, 15:11

Viktor kreće u 6. razred, on ne misli niš o tome :lol

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

03 ruj 2015, 15:19

V. kreće u peti, zgrožena je povećanjem satnice i konceptom učenja koje misli da će biti potrebno.

jučer me pitala - jel geografija izborna, jesi sigurna da to moram? :bis

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

03 ruj 2015, 19:28

S. sesti razred, jedva je docekao da pocne.

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

03 ruj 2015, 20:37

Iris :lol kome treba geografija

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

03 ruj 2015, 22:41

K. je peti. Startamo u pon. Ona jedva ceka. Imamo jos informatiku kao izborni. 13 predmeta. 9 novih nastavnika. Jedan tjedan ujutro drugi popodne (zavidim vama koji ste stalno ujutro).

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

05 ruj 2015, 14:57

Sestasica se pripremila za skolu tako da je znacajno skratila kosu i probusila usi. Kaze da krece u skolu sasvim drugacija :lol O ucenju jos ne prica.

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

05 ruj 2015, 18:43

nama u sestom dolazi do cijepanja razreda
puno je nove djece doslo ovih par godina i stvara se jos jedan razred pretumbacijom svih razreda
mi smo to prosli sa starijim ali sa roditeljskim prije svih dogadjanja, a sada nista, informacije su bile po osnovi rekla-kazala :roll
djeca tuzna
nije lose sto ce biti puno manji razredi, lakse se radi, a oni se medjusobno ionako vec poznaju

pocetku sk.godine se, vec standardno, ne veseli

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

07 ruj 2015, 09:49

Curke sretno svim našim školarcima :srca :srca :srca :srca :srca a nama punooo čeličnih živaca da izguramo svi zajedno još jednu školsku godinu :kiss :kiss :kiss :kiss :kiss

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

07 ruj 2015, 12:44

Nismo dobili knjige i necemo ovaj tjedan, neka zbrka je nastala. Barem ce torba biti lagana ovaj tjedan.

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

08 ruj 2015, 12:03

H. je šestašica. Informatika i talijanski kao izborni, naravno u drugom turnusu :roll tak da sutra mora na talijanski ujutro, pa onda opet kući uzeti stvari za popodne (cca 40 min joj treba u jednom smjeru, tam možda malo manje jer ide vremenski ciljano na bus) pa opet na popodnevnu šihtu. Isto tak i u petak za informatiku s tim da ima još manje vremena, čak razmišljam da joj dam za pizzu pa da ode u pizzeriu koja je blizu škole i da odmah uzme sve za popodne... jučer su im dali gotovo sve knjige, pol rabljeno, pol novo. Informatika - programiranje... e tu joj niš neću moći pomoći... Isto računa da će šesti biti lakši :nata U četvrtak imamo roditeljski. Brojčano stanje - jedna djevojčica otišla, druga došla (ima slično ime kao moja pa joj je odmah postala simpatična :hug i rekla je da je uvijek neko za nove bio zadužen za dobrodošlicu pa da će pitati može li ona biti welcoming committee ;)

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

08 ruj 2015, 12:29

Jučer prvi roditeljski. Razrednicu poznamo, ovo joj je već treće naše dijete kojem je razrednica. Slijedeći tjedan već idu u petodnevnu školu u prirodi i jako se vesele :dada

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

08 ruj 2015, 22:41

Olja, grozan vam je raspored! Pa mi u sestom nemamo po 7 sati, bas cudno

Informatika i talijanski su i nama u drugoj smjeni ( jos i tjelesni), bas nezgodno, ali dosta djece ide, kako sam cula i radi boljeg prosjeka na kraju godine

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

09 ruj 2015, 14:45

E. ima za sad 3 dana 6 i 2 dana po pet sati.
To je sa izbornim predmetima, inf. i talijanskim. jos ce imati izvannastanu i to literarnu.
Jos 3x tjedno nogomet i vec vidim kako ce umorna biti svaki dan ;)

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

11 ruj 2015, 08:07

mi smo isto odradili roditeljski, kod nas petaši uvijek imaju zajednički prvo svi peti razredi gdje nam se predstave svi predmetni nastavnici i ukratko kažu nešto o sebi i predmetu i traženjima, to mi je super :zivili

poslije smo imali samo s novom razrednicom, prvi dojam je odličan, a što je još bitnije i djeci je isto.

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

11 ruj 2015, 08:55

Mi smo već doma bolesni s virozom i temperaturom, a u ponedjeljak se ide - sad treba ozdraviti preko vikenda!

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

12 ruj 2015, 19:08

Pozdrav generaciji! :mah
Sinko je šestaš i drugog dana škole sam primijetila malo uzbuđenja zbog početka školske godine kad je sparivao bilježnice s predmetima :lol, kaže da mu je malo drago što je počela škola, a malo mu nije drago :lol .

Kod nas su izborni predmeti također u kontra smjeni, ali srećom živimo odmah pored škole pa nije frka.
Uzeo je još dodatno matematiku i geografiju, kao i prošle godine.
Školski raspored nam nije problem, ali nam je problem kombinacija izvanškolskih aktivnosti :ajme

Re: Peti i šesti razred 2015/ 2016

13 ruj 2015, 18:22

iris bas mi je super ovo za upoznavanje nastavnika, prvi put cujem :up

nama se tjelesni npr, poklapa sa izvanskolskom aktivnosti ali nam je dopusten izostanak kada se zaista vremenski poklapa. Donosimo ispricnicu nastavniku na pocetku godine, tako cemo i ove jer nam se poklapa ujutro, kada bude popodne moze ici
meni je zao sto neke izvannastavne aktivnosti isto budu u suprotnoj smjeni, toga ranije nije bilo

uzimate li casopise u skoli, tipa prvi izbor, modra lasta?
Odgovori