28 ruj 2015, 12:22
28 ruj 2015, 12:34
28 ruj 2015, 12:37
Izostavljena opcija dijete br. 3
28 ruj 2015, 12:38

28 ruj 2015, 12:40
Barbi je napisao/la:Rad učitelja i profesora je obezvrijeđen i podržavam poboljšanje njihovih uvjeta rada u svakom smislu, povećanje plaća nam svima naravno najviše znači u uvjetima rada jer ne živimo od ugodne glazbe na poslu.
Štajk ne podržavam jer je neorganiziran, bez reda i smisla, njime kao i dosad sindikati i sindikalisti žele opravdati svoje postojanje i dizati buru pred izbore.
Djeca su u školi, naša škola ne štrajka.
28 ruj 2015, 12:44
Barbi je napisao/la:Rad učitelja i profesora je obezvrijeđen i podržavam poboljšanje njihovih uvjeta rada u svakom smislu, povećanje plaća nam svima naravno najviše znači u uvjetima rada jer ne živimo od ugodne glazbe na poslu.
Štajk ne podržavam jer je neorganiziran, bez reda i smisla, njime kao i dosad sindikati i sindikalisti žele opravdati svoje postojanje i dizati buru pred izbore.
, u školi su rekli da ne šaljemo djecu jer nema profesora tako da je na kraju ostao doma.
28 ruj 2015, 12:50
28 ruj 2015, 12:52
Barbi je napisao/la:Rad učitelja i profesora je obezvrijeđen i podržavam poboljšanje njihovih uvjeta rada u svakom smislu, povećanje plaća nam svima naravno najviše znači u uvjetima rada jer ne živimo od ugodne glazbe na poslu.
Štajk ne podržavam jer je neorganiziran, bez reda i smisla, njime kao i dosad sindikati i sindikalisti žele opravdati svoje postojanje i dizati buru pred izbore.
Djeca su u školi, naša škola ne štrajka.
28 ruj 2015, 12:53
medo14 je napisao/la:Dakle, već je drugi dan štrajk u osnovnoj i srednjoj školi. Zanima me da li podržavate štrajk ili ne pordržavate?
također sam složila anketu vezano na odlazak u školu u vrijeme štrajka. Čini mi se da je veliko šarenilo po pitanju odlaska u školu i održavanja nastave u vrijeme štrajka.
Moguće je za više opcija glasati, za svako dijete pojedinačno.
Nadam se da sam sve opcije pokrila
28 ruj 2015, 12:54
28 ruj 2015, 13:11
28 ruj 2015, 13:16
sandram je napisao/la:Mmar, prvo se trebaju oni izmedju sebe dogovoriti i medjusobno se podrzati i prikladniji tajming izabrati. Organizacija im je nikakva jer prebacuju teret odluke o tome hoce li dijete doci u skolu ili ne na roditeljeva ledja. Sto im vrijedi strajk kada se sabor raspustio, a tehnicka vlada ne moze donositi nikakve odluke koje bi mogle utjecati na njihov strajk. Znaci, ispolitizirano je.
28 ruj 2015, 13:19
Pravo na štrajk je još jedno beskorisno pravo
kojim se može guza obrisati. Baš me zanima kako bi to pravo iskoristio itko tko ne radi u državnoj službi ili u firmi koja je već otišla u klinac i mjesecima ne isplaćuje plaće da ionako nemaju što izgubiti.
28 ruj 2015, 13:20
Koji je to štrajk dobro organiziran i da nekom ne ide na živce?
28 ruj 2015, 13:24
28 ruj 2015, 13:42
28 ruj 2015, 13:59
Barbi po tome meni ispada ako radiš u firmi u kojoj riječju štrajk možeš guzu obrisat da nitko drugi ne treba također imati drugu mogućnost.
28 ruj 2015, 14:21
već sam u matičnoj zgradi mijenjala kolege koji štrajkaju. danas sam predavala glazbeni i vjeronauk. bilo je odlično
28 ruj 2015, 14:33
sandram je napisao/la:Sto im vrijedi strajk kada se sabor raspustio, a tehnicka vlada ne moze donositi nikakve odluke koje bi mogle utjecati na njihov strajk. Znaci, ispolitizirano je.
28 ruj 2015, 15:08
28 ruj 2015, 15:12
oš "..."od ponedjeljka 28. rujna 2015., nastaviti rad sa učenicima produženog boravka, razredne i predmetne nastave prema uobičajenom tjednom rasporedu.
28 ruj 2015, 15:16
28 ruj 2015, 15:16
i slazem se uglavnom sa svim recenim prije.
totalni kaos i nebuloza. nit imaju skolu, nit nemaju, nit imaju zamjenu...
). eh, ali tko nije dosao, neopravdani sat. fiziku isto tako nisu imali, ali nitko nije niti bio, morali su sami sjediti u razredu i biti tiho.
mislim, ok, ne strajkaju djeca, strajkaju profesori, ali sve se ipak lomi preko djece.
28 ruj 2015, 15:34
28 ruj 2015, 15:56
28 ruj 2015, 17:08
28 ruj 2015, 17:24
i ne dolaze sva djeca 28 ruj 2015, 17:40
28 ruj 2015, 17:53
28 ruj 2015, 19:28