06 vel 2018, 11:54
06 vel 2018, 16:44
06 vel 2018, 16:46
. A možda se i varam.
07 vel 2018, 11:04
07 vel 2018, 11:08
07 vel 2018, 11:13
07 vel 2018, 11:28
07 vel 2018, 12:34
Mogli bi ih Barbi zajedno poslati
07 vel 2018, 12:36
12 vel 2018, 09:35
13 vel 2018, 11:31
Buhtlica je napisao/la:Ima li netko već iskustva s tim Grazom?
I kako se prijavljuje stupanj? Imaju neko testiranje?
13 vel 2018, 11:32
13 vel 2018, 11:40
13 vel 2018, 11:41
13 vel 2018, 11:45
13 vel 2018, 11:48
13 vel 2018, 12:18
) ona je čini mi se osmi razred. nećak je bio sam. sobe su fakat super. ogromne, svatko ima svoj odvojeni dio za rad i spavanje...
onak kad nisu na nastavi. na nastavi i na zadanim aktivnostimaje strogo njemački.
a da ne spominjem da se prijavila na državno
naravno, nije se pripremala
13 vel 2018, 12:23
13 vel 2018, 12:26
13 vel 2018, 12:29
dva jezika izvan škole su malo preveč...mislim, naporno i nema potrebe. ovo za dva tjedna vani, pod praznicima... je skroz ok. s time da su oni fakat upoznali Graz u ta dva tjedna i samostalno se kretali po centru...malo u šoping malo u razgledavanje. i da, navečer su obično imali društvene igre i druženje. spavanac oko 22-23.
13 vel 2018, 23:19