Eh, ovaj video bih dala svakom djetetu koje izvodi kerefeke oko glazbene, da pogleda i da shvati koliko je sretan sto zivi u ovoj drzavi gdje se ipak neke stvari mogu.
http://www.magazin.ba/zabava/pogledajte-samo-prvu-minutu-ovog-videa-vjerujte-mi-isplati-se-36115.html



