Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.
15 kol 2014, 21:18
Koje su vam velike-a4 format biljeznice se pokazale kvalitatnim?
Ja sam lani se jako iznenadila losom kvalitetom velikih biljeznica, sve su se raspadale, narocito ove debelih korica, onih skroz tvrdih.
Dobre su bile jedino neke s nekim lutkicama gorjiss santoro,sve druge nis..
16 kol 2014, 07:20
moja je prošle godine izabrala sama te gorjuss i nakon mjesec dana su se raspale
mlađa je izabrala ove i pokazale su se izdržljivima
http://www.mar-mar.hr/hr/proizvodi-deta ... indruck-10za ovu godinu je izabrala Educa bilježnice, i tvrdi i meki uvez
16 kol 2014, 09:11
Nama se nije nista raspalo. Naravno vidi se da je koristeno.. Iz hj i mat su trazili velike. Imala je s mekim koricama, jedna je bila s tom lutkicom, druge ne znam. Morala bi pogledati. Uglavnom ako se posebno ne trazi ja kupujem sve male, tanke i sa sto manje listova ne bi li joj olaksala torbu. A koliko vidim samo je mat, hrv, en i nj trebala jos jednu. Za ostale predmete da ima kupila bi jos tanje
Zadnja izmjena:
lastavica; 16 kol 2014, 09:14; ukupno mijenjano 1 put/a.
16 kol 2014, 09:13
Mi smo ih imali prošle godine i bile su ok, ništa se nije raspalo.
Uzela sam ih i ove godine.
16 kol 2014, 09:25
Moji biraju po ljepoti

, nisam primjetila neke razlike u kvaliteti.
16 kol 2014, 09:57
ja pazim da je 80gramski papir. to je neki minimum kvalitete.
16 kol 2014, 10:55
1D se pokazao kao dobar
16 kol 2014, 12:38
folne je napisao/la:ja pazim da je 80gramski papir. to je neki minimum kvalitete.
i gorjuss i ove druge, životinjske, su od 80 gramskog papira. kod gorjuss su otpale korice, kako na velikima, tako i na malima
16 kol 2014, 12:38
Kak znas kakav je papir folne?
16 kol 2014, 12:41
DA, na svakoj bilježnici ti to piše, obično na zadnjoj stranici, na gornjem linku možeš isto pročitati
FORMAT: A4 (210x297)
BROJ LISTOVA: 40 Lista
OMOT/KORICA: GC karton 250 g/m²
TISAK: 4/0 + mat palstifikacija + uv lak + slijepi tisak
PREDLIST/ZALIST: BEZDRVNI BIJELI OFFSET PAPIR 100 g/m²
TISAK: 1/0
BLOK: Bezdrvni bijeli offset papir 80 g/m²
16 kol 2014, 15:51
Dobri andjeo je napisao/la:Kak znas kakav je papir folne?
baš sam ja to htjela pitati. Danas sam u knjižari proučavala bilježnice, čak sam i skinula naočale

da nađem težinu papira. Nisam nigdje našla da to piše.
16 kol 2014, 18:55
Kupili smo danas jos par biljeznica, samo na jednoj pise gramaza papira. Ali i po opipunse lako skuzi kad je pretanko

.
16 kol 2014, 21:41
ja ih biram po visokoj ljepoti i niskoj cijeni

i ne kupujem s tvrdim koricama jer su teže, a ionako nose previše, radije tanje pa da mijenjaju. Oboje za sve predmete trebaju velike biljeznice, ona je i u cetvrtom imala skoro sve velike.
On je u 6. potrošio sigurno 4 ili 5 samo iz matematike, i to na kockice, bez geometrije. Uglavnom za početak godine smo pripremili 25 bilježnica za njih dvoje
17 kol 2014, 09:23
Nasla u mulleru target i pignot i te kupila. Nisam znala da postoje target za vise rzrede tj velike. Target su mi u nizim razredima bile najbolje,.
25 kol 2014, 21:50
Ovaj post kao da sam ja otvarala.
Vratili smo se s mora i odmah u potragu za torbom i malo sam poskicnula bilježnice no nisam nista kupovala jer neznam sto će određeni profesor tražiti.
I oduševila se da postoje i velike bilježnice od targeta jer sam od 1-4. razreda kupovala isključivo i samo njihove. Za curice ima tako lijepih dezena... Milina za oci a kvaliteta je zbilja neupitna. No bez obzira na izdrzljivost ja cu jos na svaku bilježnicu staviti omot.
26 kol 2014, 08:14
Mi isto moramo omatat sve biljeznice, prof to traze.
26 kol 2014, 09:12
Ne znam čije su ali i prošle i ove godine sam kupila neke nogometne, na Messija, Barcu i slično, dobre su i kvalitetne, nisu se raspale.
Pisanke kupujem Target, nekad davno sam kupovala Morning Glory, te su bile najnaj ali ih nema više nigdje.
26 kol 2014, 09:37
Meni su Target najbolje, ali se mojima ne sviđaju dezeni, pa sam curki ove godine kupila one na lutkice - nadam se da se neće raspasti, a njemu te na nogometaše, par od Lipa mill s nekim smiješnim likovima i neke s motorima, moj je jedini kriterij što čvršće korice i kvalitetan papir, za gotovo sve predmete im trebaju velike za sad ih imam 20-ak. kako smo se dosta kretali po gradu, kupila bih po koju kad bi našla ... jučer sam u Konzumu kupila svakom još 5, te na nogometaše ispd 9 kn mislim i na curice preko 12
26 kol 2014, 09:37
Meni su Target najbolje, ali se mojima ne sviđaju dezeni, pa sam curki ove godine kupila one na lutkice - nadam se da se neće raspasti, a njemu te na nogometaše, par od Lipa mill s nekim smiješnim likovima i neke s motorima, moj je jedini kriterij što čvršće korice i kvalitetan papir, za gotovo sve predmete im trebaju velike za sad ih imam 20-ak. kako smo se dosta kretali po gradu, kupila bih po koju kad bi našla ... jučer sam u Konzumu kupila svakom još 5, te na nogometaše ispd 9 kn mislim i na curice preko 12
26 kol 2014, 11:09
Muške target velike sam vidjela samo na bakugane

, pa to ne dolazi u obzir. Tako da i mi biramo noometne, Real Madrid, barcelona pa čak i neki Brazil ove godine. Uletio je i jedan star wars al on je mekši, i neke u obliku ipada

. A da, i jedna na hamburger, i još jedna na pomfri

, te su čvršće.
Omatamo svakako

!
26 kol 2014, 11:12
Bilježnice ne omatam i dobro se drže te čvršće.
Bakugan
Ja imam problem sa juniorkom i bilježnicama, ne smiju biti roza, šljokičaste, s curicama, lutkicama i slično, a opet neće ni bakugane, ninja kornjače i slično. Sredinu je teško naći. Rekla je da hoće na Tweetyja, mislim gdje da to nađem.
26 kol 2014, 11:30
Barbi je napisao/la:Rekla je da hoće na Tweetyja, mislim gdje da to nađem.

Budem ti ja skinula korice s naših iz nižih razreda, pa zaljepi na lutkice
26 kol 2014, 11:34
Nije valjda da ih čuvaš?

Gdje si tada te kupovala, možda još i nađem?
26 kol 2014, 11:36
Tweetyja je imao Target, imala E. lani i u vrituću takve. Kupljene su bile u Profilu u Bogovićevoj.
26 kol 2014, 11:41
dobro da je skorpi uletila
26 kol 2014, 13:16
U Mileru ima i na Miki i Mini Maus, mozda bi te prosle?
26 kol 2014, 14:45
U mileru ima i na beti bup bas su slatke, crne. A pigna su ti odlicne a nisu sljasaste
26 kol 2014, 14:48
- mi smo kupili Snoopyja u Mulleru, isto Target
26 kol 2014, 15:53
e sad nisu Targetove ali je jednaka kvaliteta, one talijanske kojima ne znam ime ali imaju crveni logo
Znam da je tih biljeznica u NN bilo sa starkama, pa gradovi svijeta i voće mislim i bile su baš nimalo curičaste a totalno fora.
26 kol 2014, 16:00
1D se pokazao kao dobar

ja ih biram po visokoj ljepoti i niskoj cijeni

i ne kupujem s tvrdim koricama jer su teže, a ionako nose previše, radije tanje pa da mijenjaju. Oboje za sve predmete trebaju velike biljeznice, ona je i u cetvrtom imala skoro sve velike.
evo isto ovako
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.