Sada je: 24 lip 2026, 23:14.
Moderator/ica: medo14








dazd je napisao/la:Škola ne smije pustiti dijete doma prije kraja nastave , nikako.
Zove se roditelj , ako roditelj ne može dijete je izdvojeno pod nadzorom do kraja nastave ( pedagog , knjižničar pa i čistačica...)


Adorabla je napisao/la:kod nas se zvalo samo u prvom ili drugom razredu. Nakon toga su djeca, ako su izrazila želju ili ako je profa procijenio da su to u stanju, išla doma ali pod pratnjom 2 prijatelja. Naravno da su tada svi željeli biti najbolji prijatelji bolesniku![]()
Ako me nazovu onda pretpostavljam da bi se i dogovorila preko telefona što želim (da ostane u hodniku ili ide doma).

dazd je napisao/la:Škola ne smije pustiti dijete doma prije kraja nastave , nikako.
Zove se roditelj , ako roditelj ne može dijete je izdvojeno pod nadzorom do kraja nastave ( pedagog , knjižničar pa i čistačica...)
najcesce ga puste ranije, i to nikad ne znamo koliko, a i kasnije od rasporeda, ali to je malo kad


Možda bi trebala porazgovarati o tome s učiteljicom.


mao je napisao/la:A joj HopeMožda bi trebala porazgovarati o tome s učiteljicom.




MaminMacak je napisao/la:Pa ako mi imamo na poslu osobu koja je prosla prvu pomoc i ima onaj sanducic sa ljekovima, valjda imaju tako nesto i u skoli. Ocekujem da se pojavi takva uciteljica ili pedagog, koja ti izmjeri temperaturu, pita dijete ili roditelja telefonom da li je alergicno na nesto i da ti lupocet za spustanje temperature npr. Ili previse ocekujem?



Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 29 gostiju.