Sada je: 24 lip 2026, 23:14.
Moderator/ica: medo14
.

Nana1971 je napisao/la:joj, beam, pa divni su ti dečki![]()
![]()
stvar je jednostavna. ako imaš dobar razlog zašto mu ne želiš kupiti to što on želi - nemoj mu kupiti.
za oba komentara
Do sada nisam nikada fulala, uvijek su se obradovale onome sto su pronasle ispod bora, ali bile su i manje, a sa malima ne mozes puno fulati. Vidjet cemo kako ce biti ove godine 
A i ljetos smo našli te s kockicama.
: ja bih ovo, ja bih ono....slušam i na kraju se odlučim za nešto. i bude iznenađenje i uvijek se razveseli jer sam ipak pogodila neku njenu "skrivenu" želju 
pa joj je teško palo
- lakše je kad osluškuješ onog kom su namijenjeni
- plus rijetko ih kupujem neposredno uoči, osluškujem i inače (tako i roditelje i prijatelje darujem).
zasjeni ostalo 
Volvo je napisao/la:Razočaranje nekad bude kap koja prelije čašu, to je kao kad se (manji) klinci posvade i rastule pri karaju vlastite rođendanke fešte: previše uzbuđenja, iščekivanja, dojmova, kak vele, overwhelmed![]()
Sandrine fele sam - pokloni su iznenađenja, to im je draž- lakše je kad osluškuješ onog kom su namijenjeni
- plus rijetko ih kupujem neposredno uoči, osluškujem i inače (tako i roditelje i prijatelje darujem).
Dodatno, to da se okupimo u velikom broju tih dana nadmaši redovito očekivanja pojedinog poklona obično - kakofonija raznih osobnosti i klopezasjeni ostalo
, nedostaje mi još Mali princ za čitačicu i hudica za najstariju - to nema pojma da će dobiti, sve je svoje prerasla
Dogodilo se jednom mom sinu za ne znam više koju prigodu da je poklonjenom skejtu gledao u zube i nisu mu se dobro vrtili kotači
a na skejtu se vozi dijete jedne forumašice. 



Barbi je napisao/la:Nezadovoljstvo i protest zbog poklona ne toleriram.Dogodilo se jednom mom sinu za ne znam više koju prigodu da je poklonjenom skejtu gledao u zube i nisu mu se dobro vrtili kotači
pa mu je momentalno oduzet. Nakon toga jako jako pazi na ponašanje prilikom otvaranja poklona
a na skejtu se vozi dijete jedne forumašice.


Barbi je napisao/la:Nezadovoljstvo i protest zbog poklona ne toleriram.Dogodilo se jednom mom sinu za ne znam više koju prigodu da je poklonjenom skejtu gledao u zube i nisu mu se dobro vrtili kotači
pa mu je momentalno oduzet. Nakon toga jako jako pazi na ponašanje prilikom otvaranja poklona
a na skejtu se vozi dijete jedne forumašice.

Barbi je napisao/la:Nezadovoljstvo i protest zbog poklona ne toleriram.Dogodilo se jednom mom sinu za ne znam više koju prigodu da je poklonjenom skejtu gledao u zube i nisu mu se dobro vrtili kotači
pa mu je momentalno oduzet. Nakon toga jako jako pazi na ponašanje prilikom otvaranja poklona
a na skejtu se vozi dijete jedne forumašice.
mmar je napisao/la:Ako si ti odlučila da mu to ne želiš kupit, ne vidim čemu dvojbe.
Moji se obično roditeljskim božićnim poklonima ne vesele pretjerano jer dobiju knjige. Ali nas izgrle i izljube i kažu da su baš to htjeli![]()
A onda otvore od božićnjaka i on ih baš iznenadi nečim o čemu su pričali i što su htjeli, pa se redovno čude kako božićnjak baš zna, kako zna![]()
Ove godine će dobit super poklone i od roditelja, iako znam da već očekuju knjige pa će iznenađenje biti tim veće![]()
I da, jedino za rođendane kupujemo nešto što si baš žele, ali i to je ako je u financijskom okviru i ako se mi slažemo s tim.
Npr mali žica nekakvu pušku već dvije godine. Neće ju dobit pa da na trepavicama pleše oko mene.
On i dalje pokušava, ne smije se durit, smije tu i tamo spomenut da bi to htio najviše na svijetu, ja kažem da nema šanse da to dobije i da je očito da ni božićnjak ne nosi darove koji su opasni i to je to.
).mmar je napisao/la:MS kak si znala
To bi jedino meni dobro došlo.
Ali kad sam vidjela kako se kumini dečki s tim metkom spiče u oko to mi je bila definitivna odluka da nema šanse.
Imao je taj neki pištolj nerf s kojim sam ga skoro zamlatila, oduzet mu je i stoji fino gdje ga on vidi ali ne dira.
(moram priznati da je stvarno odgovoran i kad se gađamo nosi naočale koje je dobio s prvim pištoljem, a kad je vani s dečkima ne puca samo tako jer se boji da ne pogubi metke mmar je napisao/la:MS onda ste vi sposobniji od nas
I sta ti mene uopće nagovaraš nećeš se ti igrat
Mada sam trenutno taman da bi mi trebalo tak nešto da ih povremeno opalim



Da li da budem upornija i objasnim mu moje razloge ili da ipak popustim?



Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 29 gostiju.