Obzirom da je gužva obrnuto složena, možda mu i upali

Sada je: 25 lip 2026, 03:17.
Moderator/ica: medo14


no nema tu neke atrakcije za bilo koje dijete koje želi sad i odmah.
nesto , bilo sto , sto daje neki smisleni zvuk



Ako ga sve ti trebas voziti - kako ces to izvesti kad mu je glazbena u jutarnjoj smjeni ako radis?
ili pješke jedno 20 min.

ja bih svakom roditelju preporucila da dijete koje ima volju upise u glazbenu skolu. Samo naglasavam da je to velika obaveza, nije kao neka slobodna aktivnost u skoli, jedanput tjedno jedan skolski sat i nikakve obaveze doma
Kad sam ja upisivala svoju u glazbenu skolu nisam pojma imala sto to zapravo znaci jer ja nisam isla u glazbenu.





An je napisao/la:Krumpiric, ne postoji drzavna gl. skola. Placa se skolarina svaki mjesec u svima. Ako si mislila zbog toga.

nisam, mislila sam zbog nekakve postojane kvalitete



(a strah me lao, ali on je jako uvjeren da to želi 
)
Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 44 gostiju.