Ja se sjecam ko klinka da smo imali neke papirice, bonove, nesto sto smo "prodavali" i skupljali, a bilo je za crveni kriz
Al ne za vrijeme nastave.
Nasi ismasi su danas isli na terensku nastavu, 2dana u Vukovaru. Znam da je Vukovar sastavni dio programa, obicno bude jedan dan, sad je krenuo program od 2dana sa spavanjem u nekom kampu zj hostelu, al mi je koma da su morali krenuti u 5 ujutro, i cijeli dan im je u minutu isplaniran s aktivnostima, predavanjima i slicno, sutra isto, bit ce ko zombiji od umora, digli smo se danas u 4.
Jos kad dodas vrijeme, 2 dana kise brrrr, nikako mi nije to sjelo, i jedva cekam sutra da se vrati doma.