Barbi je napisao/la:Ako je bio na državnom prvenstvu preko školskog saveza onda ga poljubi brzo![]()
Ponadala sam se ali izgleda da ipak nijejer ta njihova školska liga je zaprvo klupska a ne u okviru školskog saveza pa džabe što je zlato ovo vrata, barem što se bodova tiče.
Meni je to neviđeno bedasto, HHO kategorizacija ti džaba, ako (vrlo hrvatskog
) sporta nema u HŠS, i ne samo to, u školi nema niti jednog tima za HŠS.Prekrasna diskriminacija.

jer ta njihova školska liga je zaprvo klupska a ne u okviru školskog saveza pa džabe što je zlato ovo vrata, barem što se bodova tiče. 

mislim da se ne treba unaprijed uzbuđivati 




.
...prvi put na upisima u srednjoj
drago mi je da je uspjela a čisto sumnjam da su drugi crtali kao u vrtiću.