Sada je: 25 lip 2026, 00:16.

Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.

Moderator/ica: medo14

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Krumpirić » 06 lip 2016, 20:11

Barbi je napisao/la:
Ako je bio na državnom prvenstvu preko školskog saveza onda ga poljubi brzo :lol

Ponadala sam se ali izgleda da ipak nije :zub jer ta njihova školska liga je zaprvo klupska a ne u okviru školskog saveza pa džabe što je zlato ovo vrata, barem što se bodova tiče. :mrgreen

Meni je to neviđeno bedasto, HHO kategorizacija ti džaba, ako (vrlo hrvatskog :D) sporta nema u HŠS, i ne samo to, u školi nema niti jednog tima za HŠS.
Prekrasna diskriminacija.
Avatar
Krumpirić
Cobra 11
 
Postovi: 11607
Pridružen/a: 17 sij 2005, 22:46

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la malamaja » 08 lip 2016, 17:08

Vidjeh na upisi.hr da su gornjogradska i tituš stavili bodovni prag.... :mrgreen 71 i 75 bodova što do sada nije bilo ...ostale gimnazije za sada nisu, ali još nisu niti sve na izbornom meniju
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la marelica » 08 lip 2016, 21:52

molim objašnjenje za bedake:
znači da se učenici s manjim brojem bodove ne mogu prijaviti ili nešto drugo?
ja osim osobnih podataka ne vidim tamo ništa..
marelica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 82
Pridružen/a: 07 vel 2016, 20:46

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la malamaja » 08 lip 2016, 22:21

ideš na obrazovne programe, tamo odabereš gimnazijske programe, svi programi, grad zagreb, sve vrste škola, sve škole....i izbaciti će ti nekoliko privatnih i državnih gimnazija, kad klikneš na detalji na npr. gornjogradsku otvori ti se adresa, karta i uvjeti....
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la patkica » 08 lip 2016, 22:39

Da, to znaci da se s manje od propisanih minimalnih bodova ne mozes niti prijavljivati.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24417
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la † Sanika » 09 lip 2016, 15:05

Ajme i kad vas čitam, a imamo još godinu dana do upisa i sve razrede 5.0 ...i bez obzira na sve ..bude mi zlo...i sto upitnika iznad glave. :ajme :strah

Barbi ovo za natjecanja, znaš ono, prvo u tvojoj školi, pa među školama u ZG, pa državno ..e sve tako se boduje, bilo sport, bilo neki predmet.
Čak piše, ali to ne znam jesam li dobro shvatila, da se dobiva 1 bod za samo sudjelovanje na nekom državnom natjecanju (edit. isto samo preko škole, tj. inicirano od škole).
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Berta » 09 lip 2016, 16:33

Sanika s 5,0 ti stvarno ne treba biti muka, samo mora izabrati, sve prijavis online, nije sve skupa uopce problem jednom kad odluci sto ce i kad za to ima bodove
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la malamaja » 09 lip 2016, 16:57

:dada mislim da se ne treba unaprijed uzbuđivati :mrgreen
samo je važno napraviti dobar izbor :)
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Cathy » 09 lip 2016, 17:35

malamaja je napisao/la:ideš na obrazovne programe, tamo odabereš gimnazijske programe, svi programi, grad zagreb, sve vrste škola, sve škole....i izbaciti će ti nekoliko privatnih i državnih gimnazija, kad klikneš na detalji na npr. gornjogradsku otvori ti se adresa, karta i uvjeti....

A ostale koje su stavile?
ove godine ne upisujem nikog pa ne mogu vidjeti.:(
2000
2002
2007
2016
Avatar
Cathy
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1914
Pridružen/a: 02 svi 2007, 22:28
Lokacija: Zagreb

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Berta » 09 lip 2016, 19:06

Cathy mozes, ovo je na otvorenom dijelu, samo stisni na Obrazovni programi
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la malamaja » 09 lip 2016, 22:01

možeš vidjeti sve koje su za sada samo selektiraj zagreb, ostalo ostavi na sve.....polako se popunjava :)
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Cathy » 09 lip 2016, 23:02

malamaja je napisao/la:možeš vidjeti sve koje su za sada samo selektiraj zagreb, ostalo ostavi na sve.....polako se popunjava :)

Hvala.:)
2000
2002
2007
2016
Avatar
Cathy
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1914
Pridružen/a: 02 svi 2007, 22:28
Lokacija: Zagreb

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Ina66 » 10 lip 2016, 16:17

Ina66 je napisao/la:malamaja, znaš li što o upisima u pripremnu/srednju glazbenu?
na stranicama naše škole nema ničega

šifru, lozinku i PIN imamo, čekamo samo da škola objavi početak prijava :salut
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Berta » 10 lip 2016, 18:56

Ako se niste jos prijavili u sistem trebali bi, tako su nama rekli, iako se ne moze birati programe. Naime onda profesori vide kroz svoj sistem da ste bili logirani i da sve stima, a vi morate pregledati podatke i ocjene
I napomenuli su nam da kod izbora programa pripazite na jezike, da se kod izbornih zna nesto smrdati.
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Berta » 20 lip 2016, 14:50

ide mi na živce ovo čekanje 2 tjedna bez događanja :basnecu
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Potica » 20 lip 2016, 14:57

Berta je napisao/la:ide mi na živce ovo čekanje 2 tjedna bez događanja :basnecu

X :dada
Avatar
Potica
No. 1 baka
 
Postovi: 21836
Pridružen/a: 12 ožu 2003, 21:38

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Mirci » 20 lip 2016, 15:58

Pa, trenutno traju predupisi. Dok je vama dosadno, njima je napeto ;).
Kad se male ruke sloze, sve se moze, sve se moze...
Avatar
Mirci
lovac na trag
 
Postovi: 29464
Pridružen/a: 28 stu 2002, 17:11

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la marelica » 20 lip 2016, 16:59

Berta je napisao/la:ide mi na živce ovo čekanje 2 tjedna bez događanja :basnecu

također!
malo tjeram da ponavlja engleski za test u xvi, ali kako nema događanja sve više lijenost preuzima dane..
marelica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 82
Pridružen/a: 07 vel 2016, 20:46

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la malamaja » 20 lip 2016, 22:25

Mirci je napisao/la:Pa, trenutno traju predupisi. Dok je vama dosadno, njima je napeto ;).


:znoj :mrgreen

juniorka je poduzela predradnje. bila je na procesiji na kamenita vrata, odmah treći red iza onog koji je nosio naveću svijeću :nata :lol a onda je pohodila i sv. antu prošli tjedan . da bi reč rekla. srela je profu iz engleskog. pita ju profa, jel mala ti došla se pomolit za srednju školu :lol ae, sv. ante pomozi nam :lol

a danas je otišla prijaviti se za sutrašnji prijemni na špud :nokti

ja sam cool . očekujem vrhunac napetosti u petak, 24., oko 00:01 :nesvist

toliko o zatišju :nata
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Berta » 21 lip 2016, 06:42

Sto je spud?
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la mazilica » 21 lip 2016, 06:50

Skola za primjenjenu umj. I dizajn
03.08.2001 kroz život hrabro , dalje udvoje
19.09.2006 stigao sa prvom jesenskom kišom
25.08.2012 kad je već nestala nada, došao kao najljepše iznenađenje
Avatar
mazilica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1530
Pridružen/a: 31 srp 2008, 14:16

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Mirci » 21 lip 2016, 07:52

Da, mmajo, i pritom ništa nije u sustavu, ne možete više mijenjati prioritete i ne možete pratiti kako stoji. Tek cete na samom kraju vidjeti poredak u sustavu, a to je već kraj. Uopće nije napeto i stresno :lol

Ne vjerujem da će ti napeto biti u 00.00 jer su prošle godine sve objavljivali oko podne navedenog dana ;).
Kad se male ruke sloze, sve se moze, sve se moze...
Avatar
Mirci
lovac na trag
 
Postovi: 29464
Pridružen/a: 28 stu 2002, 17:11

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Berta » 21 lip 2016, 08:54

aaa d me zbunio
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la marelica » 21 lip 2016, 10:30

Mirci je napisao/la:Da, mmajo, i pritom ništa nije u sustavu, ne možete više mijenjati prioritete i ne možete pratiti kako stoji. Tek cete na samom kraju vidjeti poredak u sustavu, a to je već kraj. Uopće nije napeto i stresno :lol

Ne vjerujem da će ti napeto biti u 00.00 jer su prošle godine sve objavljivali oko podne navedenog dana ;).

ja ništa ne razumijem... :dunno ...prvi put na upisima u srednjoj :shock
marelica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 82
Pridružen/a: 07 vel 2016, 20:46

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la marelica » 21 lip 2016, 10:30

Mirci je napisao/la:Da, mmajo, i pritom ništa nije u sustavu, ne možete više mijenjati prioritete i ne možete pratiti kako stoji. Tek cete na samom kraju vidjeti poredak u sustavu, a to je već kraj. Uopće nije napeto i stresno :lol

Ne vjerujem da će ti napeto biti u 00.00 jer su prošle godine sve objavljivali oko podne navedenog dana ;).

ja ništa ne razumijem... :dunno ...prvi put na upisima u srednjoj :shock
marelica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 82
Pridružen/a: 07 vel 2016, 20:46

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la patkica » 21 lip 2016, 10:37

Marelice, ne zamaraj se, radi se o predupisima na koje ne idete, pa ne moraš razumjeti ;)
Čekamo 27. po planu.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24417
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la malamaja » 21 lip 2016, 20:35

Mirci je napisao/la:Da, mmajo, i pritom ništa nije u sustavu, ne možete više mijenjati prioritete i ne možete pratiti kako stoji. Tek cete na samom kraju vidjeti poredak u sustavu, a to je već kraj. Uopće nije napeto i stresno :lol

Ne vjerujem da će ti napeto biti u 00.00 jer su prošle godine sve objavljivali oko podne navedenog dana ;).


ubila si mi napetost :mrgreen :lol za koju se pomno pripremam. ohladit ću se do podneva :nata

kaže juniorka da je prijemni bio super. vidjet ćemo rezultate :kino


marelice, mi smo na predupisima. ak "pomašimo" idemo s vama 27 :mrgreen :znoj to nam je dodatna šansa
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la malamaja » 23 lip 2016, 14:02

prošli u primjenjenoj :luv :mrgreen
juniorka je pitala: zar si sumnjala ?:lol znaš, većina je crtala kao da su u dječjem vrtiću :mrgreen
i njezin komentar na kraju: sve zapravo ide po planu :lol
moj komentar: :znoj
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la Potica » 23 lip 2016, 14:13

Super :yess drago mi je da je uspjela a čisto sumnjam da su drugi crtali kao u vrtiću. :)
Avatar
Potica
No. 1 baka
 
Postovi: 21836
Pridružen/a: 12 ožu 2003, 21:38

Re: Upis u 1. razred srednje škole 2016./17.

PostPostao/la malamaja » 23 lip 2016, 14:16

pa sad....od 41 kandidata 13 ih je prošlo. pa ti vidi :mrgreen
meni se to čini dosta slabo....ili...
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

PrethodnaSljedeća

Natrag na Školarci (i studenti)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 29 gostiju.