
Sada je: 25 lip 2026, 03:17.
Moderator/ica: medo14





neku lokaciju blizu Trnja/Savice/ područja oko Glavnog kolodvora, pa čak i Vrbika/Središća.


- vidjet ćemo kako će se složiti, sa prvom se baš lijepo nekako našao.
Kris2 je napisao/la:Imaš na Borongaju ako se ne varam ako ti je u tom smjeru bliže
ZLATKA BALOKOVIĆA, Zagreb. Hrvatska Ivanićgradska 41 a
GLAZBENA ŠKOLA RUDOLFA MATZA Adresa: Selska cesta 114
Pavla Markovca, Trg žrtava fašizma 9
Probaj pitati u toj koja ti je najbliža imaju li podružnice oi gdje


kruna je napisao/la:lastavice nisam znala da idete u glazbenu
. Mi smo krenuli u privatnu jer su tjedne obaveze manje, a i državne škole su nam predaleko.Ina66 je napisao/la:budući da kris ima isto izdanje (drugo, 2007.), molila bih dobre duše - mc ili lastavica - da provjere imaju li novije knjige





lastavica je napisao/la:naše je izdanje iz devedesetih

), ali ipak 


sve bez greske. cini mi se to jaaako tesko, morali upisati note, cetvrt. polovinka, pa onaj z znak i svasta nesto a samo na osnovi njenog lupkanja po stolu. to meni zvuci ko SF 
Dobri andjeo je napisao/la:nasi pisali neki ritamski diktat, dobro je napisalasve bez greske. cini mi se to jaaako tesko, morali upisati note, cetvrt. polovinka, pa onaj z znak i svasta nesto a samo na osnovi njenog lupkanja po stolu. to meni zvuci ko SF

(barem mojem nije).Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 44 gostiju.