Sada je: 25 lip 2026, 03:17.

Polaznici glazbenih škola

Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.

Moderator/ica: medo14

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la kruna » 05 lis 2010, 11:48

hm, ja radim do kasno, a mm još kasnije. Najčešće ih ja vodim na aktivnosti i čisto sam se preporodila od kad F, ide sam na sport. A možda da ovu godinu odmaram, a onda iduće, kad njega upišem, opet u petu brzinu. Samo mi nije jasno kako ću izvesti razvoženje kad i ona krene u glazbenu :loce :lol
kruna
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 551
Pridružen/a: 26 ožu 2002, 14:48

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la ZacKa » 05 lis 2010, 12:53

I moja (5g.) je već najavila glazbenu :mrgreen Nadam se da će nju braco voditi a ne mi.
Optimista 08/02

Bubamarka 05/05
Avatar
ZacKa
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1843
Pridružen/a: 04 lis 2007, 08:50
Lokacija: Zabreg

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Dobri andjeo » 05 lis 2010, 16:48

mi imamo samo solfegio, puno pjevaju, i kad dodje doma odmah skine tu pjesmu i nauci ju sama svirati na klaviru :up
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39165
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Ina66 » 05 lis 2010, 17:50

moja ide u glazbenu (uto/pet) i na engleski (pon/sri) što nam savršeno odgovara , ali je zato otpao sport koji je bio pon/sri/pet

u glazbenoj je nekidan dobila 5 iz sviranja tj. iz nečega što je napravila, a što je napredno i profesoricu je iznenadilo i oduševilo. sa solfeggiom je bilo malo problema jer je ona po prirodi nemirko, ali se situacija popravila nakon razgovora s prof. prošli tjedan i danas ju je pohvalila

An - mlađa sestra je rekla da će i ona u glazbenu i da će isto svirati gitaru
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la kruna » 06 lis 2010, 11:43

Da, bilo bi zgodno da pronađem neku podružnicu glazbene škole ili slično, blizu stana, da izbjegnem razvoženje jer me ubilo u pojam svih ovih godina. :znoj
Bilo bi lijepo da mi netko prišapne :lol neku lokaciju blizu Trnja/Savice/ područja oko Glavnog kolodvora, pa čak i Vrbika/Središća.
Gnjavim, ali na netu nema ništa bliže od strogog Centra :dunno
kruna
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 551
Pridružen/a: 26 ožu 2002, 14:48

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Kris2 » 06 lis 2010, 12:07

Imaš na Borongaju ako se ne varam ako ti je u tom smjeru bliže
ZLATKA BALOKOVIĆA, Zagreb. Hrvatska Ivanićgradska 41 a
GLAZBENA ŠKOLA RUDOLFA MATZA Adresa: Selska cesta 114
Pavla Markovca, Trg žrtava fašizma 9
Probaj pitati u toj koja ti je najbliža imaju li podružnice oi gdje
Avatar
Kris2
Danadadila
 
Postovi: 11433
Pridružen/a: 28 srp 2002, 11:21
Lokacija: Zagreb

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la ZacKa » 13 lis 2010, 11:07

Pitanjce:

moramo kupiti od Yove Yordanove : Primer for little violinist -note

navodno to ima dućan NOTE u Preradovićevoj kiji radi od 16-19h, nitko drugi to nema ?

Jel netko to kupovao ?
Optimista 08/02

Bubamarka 05/05
Avatar
ZacKa
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1843
Pridružen/a: 04 lis 2007, 08:50
Lokacija: Zabreg

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Kris2 » 13 lis 2010, 11:14

Mi imamo knjigu od ŠK za sad nismo ništa drugo kupovali. Moj sinko je jučer imao prvi sat s profesoricom na zamjeni, isto je mlada, djeluje mi isto ok, samo je malo energičnija ;) - vidjet ćemo kako će se složiti, sa prvom se baš lijepo nekako našao.
Avatar
Kris2
Danadadila
 
Postovi: 11433
Pridružen/a: 28 srp 2002, 11:21
Lokacija: Zagreb

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Ina66 » 13 lis 2010, 11:16

je li netko kupovao Solfeggio1? gdje ima?
kod nas je nema ni u antikvarijatima ni u knjižarama

mi imamo izdanje iz 2007. i u tome nema pjesmice koju su jučer radili :roll
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Kris2 » 13 lis 2010, 11:25

Mi kupili (tj. MM negdje - isto je nema svagdje mislim - provjerit ću pa javim kad vidim koje je izdanje)
Evo sad sam zvala MM on je kupio u http://www.melodija.hr/ isto nije bilo u knjižarama, a za izdanje javim.
Avatar
Kris2
Danadadila
 
Postovi: 11433
Pridružen/a: 28 srp 2002, 11:21
Lokacija: Zagreb

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la lastavica » 13 lis 2010, 11:52

Mi smo Solfeggio od Golčića kupili u školi. Ako hoćeš mogu ti ga ja kupiti i poslati.
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la mama courage » 13 lis 2010, 16:01

isto u "melodiji" u masarykovoj. kupili mi zxuji prije 2 tj. hoćeš da ti kupim?
mama courage
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4056
Pridružen/a: 12 lis 2005, 00:54

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la kruna » 14 lis 2010, 10:33

Kris2 je napisao/la:Imaš na Borongaju ako se ne varam ako ti je u tom smjeru bliže
ZLATKA BALOKOVIĆA, Zagreb. Hrvatska Ivanićgradska 41 a
GLAZBENA ŠKOLA RUDOLFA MATZA Adresa: Selska cesta 114
Pavla Markovca, Trg žrtava fašizma 9
Probaj pitati u toj koja ti je najbliža imaju li podružnice oi gdje



Hvala :zivili
Nemam baš ništa blizu, zapravo relativno blizu mi je škola na Cvjetnom, ali za iduću godinu. Bumo vidjeli..

lastavice nisam znala da idete u glazbenu :mah
kruna
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 551
Pridružen/a: 26 ožu 2002, 14:48

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la lastavica » 14 lis 2010, 10:42

kruna je napisao/la:lastavice nisam znala da idete u glazbenu :mah


i za mene je to bilo iznenađenje :) . Mi smo krenuli u privatnu jer su tjedne obaveze manje, a i državne škole su nam predaleko.
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Ina66 » 14 lis 2010, 11:37

budući da kris ima isto izdanje (drugo, 2007.), molila bih dobre duše - mc ili lastavica - da provjere imaju li novije knjige
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la mama courage » 14 lis 2010, 13:58

Ina66 je napisao/la:budući da kris ima isto izdanje (drugo, 2007.), molila bih dobre duše - mc ili lastavica - da provjere imaju li novije knjige

bas sam isla provjeriti. isto izdanje, ista godina, a kupljeno novo prije mjesec dana.
mama courage
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4056
Pridružen/a: 12 lis 2005, 00:54

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Ina66 » 14 lis 2010, 14:07

onda odustajem :)

profa kaže da nema veze što nema tu jednu pjesmu, a njoj smeeeeetaaaaaaa

idem tražiti po netu notni zapis i riječi
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la lastavica » 14 lis 2010, 14:15

Ina, naš solfeggio nije izdanje Školske knjige :mah
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Ina66 » 14 lis 2010, 21:08

znam da nije :)
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la lastavica » 15 lis 2010, 08:31

naše je izdanje iz devedesetih :cool
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Nana1971 » 15 lis 2010, 08:48

iako vise nismo "skolarci", prijavljujem da imamo novu profu klavira, neki dan odrzan prvi sat. Gospoda je zgodno izabrala Yesterday za prve note koje ce donijeti, valjda uz Lennonov 70.rođendan :lol
Zemlja je smrtnim sjemenom posijana Ali smrt nije kraj Jer smrti zapravo i nema
I nema kraja Smrću je samo obasjana Staza uspona od gnijezda do zvijezda. Mak Dizdar
Avatar
Nana1971
blissful reduša
 
Postovi: 24556
Pridružen/a: 18 tra 2002, 13:33
Lokacija: ovčica na Božjem pašnjaku

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Ina66 » 15 lis 2010, 09:54

lastavica je napisao/la:naše je izdanje iz devedesetih :cool

i to smo imali pa vratili jer je prof rekla da nije dobro ;)
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la korny » 30 lis 2010, 18:50

Prijavljujemo prve diktate sa 5 nota. :D
Avatar
korny
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 659
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 20:50

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Kris2 » 31 lis 2010, 03:18

Ja prijavljujem prvi nastup (sasvim kratak ;) ), ali ipak :)
Avatar
Kris2
Danadadila
 
Postovi: 11433
Pridružen/a: 28 srp 2002, 11:21
Lokacija: Zagreb

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Dobri andjeo » 31 lis 2010, 08:12

ma daaa kris :shock vec ??? pa to je super :1
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39165
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Ina66 » 31 lis 2010, 08:34

bravo za malog violinistu!
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la korny » 31 lis 2010, 17:56

Kris, čestitam na tom velikom koraku! :proljece :nana
Avatar
korny
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 659
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 20:50

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la mama courage » 31 lis 2010, 20:42

bravo!
mama courage
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4056
Pridružen/a: 12 lis 2005, 00:54

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Dobri andjeo » 12 stu 2010, 18:57

nasi pisali neki ritamski diktat, dobro je napisala :up sve bez greske. cini mi se to jaaako tesko, morali upisati note, cetvrt. polovinka, pa onaj z znak i svasta nesto a samo na osnovi njenog lupkanja po stolu. to meni zvuci ko SF :mrgreen
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39165
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: Polaznici glazbenih škola

PostPostao/la Kris2 » 13 stu 2010, 00:36

Dobri andjeo je napisao/la:nasi pisali neki ritamski diktat, dobro je napisala :up sve bez greske. cini mi se to jaaako tesko, morali upisati note, cetvrt. polovinka, pa onaj z znak i svasta nesto a samo na osnovi njenog lupkanja po stolu. to meni zvuci ko SF :mrgreen


Super :)
Ali nije ti to njima teško :) (barem mojem nije).
Pitala sam baš profesoricu iz solfeggia treba li on nešto konkretno još doma raditi - ona je rekla da ne da je super (e sad to je ko matematika - vidim da i note čita bez problema - lakše mu svirati po notama nego napamet ...)
Avatar
Kris2
Danadadila
 
Postovi: 11433
Pridružen/a: 28 srp 2002, 11:21
Lokacija: Zagreb

PrethodnaSljedeća

Natrag na Školarci (i studenti)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 44 gostiju.