
Sada je: 25 lip 2026, 00:40.
Moderator/ica: medo14





)



Kris2 je napisao/la:Mi smo do sad uvijek imali 4X tjedno, ove godine prvi put 3X plus orkestar subotom (znači opet 4X u konačnici)
, a mi ju moramo vozitilastavica je napisao/la:Kris2 je napisao/la:Mi smo do sad uvijek imali 4X tjedno, ove godine prvi put 3X plus orkestar subotom (znači opet 4X u konačnici)
je Kris, ali tebi je to preko plota, a mi ju moramo voziti
, a kad smo mi na selu
Ovo joj je druga godina za redom, kaže da se uvijek za predsjednika vijeća biraju šestaši i da jedva čeka da bude šestaš pa da bude predsjednik vijeća učenika. Što radi predsjednik? Pa ništa!





Berta je napisao/la:a tko ne prođe ide na orkestar ili ne mora ništa?
u šestom.



al bar ti ide sama
moram priznati da je super kad krenu sami 


al eto njima to bilo predobro 






Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.