lastavica je napisao/la:da, onda su izviđačke frendice
selo moje malo Sada je: 25 lip 2026, 00:40.
Moderator/ica: medo14
lastavica je napisao/la:da, onda su izviđačke frendice
selo moje malo Cathy je napisao/la:beammama moja je baš u 8. popustila katastrofalno, a koliko me živaca koštao njezin upis ne želim niti razmišljati.![]()
Cijelu godinu se samo razmišljalo kaj bu se obuklo na krizmu.

malamaja je napisao/la:lastavica je napisao/la:da, onda su izviđačke frendice
selo moje malo


osmi je neusporedivo stabilniji 

i prekratki.jedina je utjeha sto krecemo s odbrojavanjem do ljetnih. 

MaminMacak je napisao/la:Sretna vam nova!![]()
Da vas malo probudim nakon školskih praznika.
kakvi crni praznici....hoblala se kemija
sve sile su upregnute
u očekivanju smo izbora 

rasprave već traju. profesionalna nam je na vidiku. da nam malo razbistri poglede 




IINA je napisao/la:Ma to testiranje je šit.
Mislim na ovo kaj idu sa školom.
Za odabir srednje nula pomoći.
patkica je napisao/la:Kod Severice ispunjavas 4 testa, i na osnovu rezultata razgovaras o skolama koje bi bile dobre za dijete. Nema takvih pitanja i izbacivanja zanimanja.
to mi je i logično. mene zanima uz ova dva izbora, možda još ima nešto što bi se moglo uzeti u obzir...patkica je napisao/la:Kod Severice ispunjavas 4 testa, i na osnovu rezultata razgovaras o skolama koje bi bile dobre za dijete. Nema takvih pitanja i izbacivanja zanimanja.
Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.