06 ruj 2011, 17:50
06 ruj 2011, 22:29
07 ruj 2011, 07:23
07 ruj 2011, 10:24
08 ruj 2011, 11:27
08 ruj 2011, 11:31
Pred spavanje me zabrinuto pita da gdje ćemo staviti bubnjeve ako ih on bude svirao. Bome ne znam. Nemamo mjesta ni za njegov radni stol a kamoli za bubnjeve
.
08 ruj 2011, 12:44
08 ruj 2011, 13:04

- imamo bedaste rupe, ni sim ni tam... a trudili smo se.08 ruj 2011, 13:52
08 ruj 2011, 15:02
da, s tim da preporuca klavinovu jamahinu ili kawai , al mi je to preskupo, nema nista ispod 5000 kn, bar ono sto sam nasla na netu. ako netko zna negdje u zg. gdje ima trgovina s instrumentima nek pliz napise.DA, profesorica vam je odobrila kupovinu elektičnog klavira?
/ i po 4000 kn, al se u njih uopce ne razumijem i strah me to kupiti da ne kupim nesto jako lose, trulo i sl. a i kako ga uopce dovesti i donesti u stan bez lifta... 08 ruj 2011, 22:51
09 ruj 2011, 07:32
mozda joj to olaksa...
09 ruj 2011, 08:51
Natasa36 je napisao/la:Odn. nismo se mogli uskladiti s francuskim.
09 ruj 2011, 09:11
). Nije baš puno čitala, ali ono malo što jest - to joj je i ostalo
09 ruj 2011, 10:57
09 ruj 2011, 12:39
09 ruj 2011, 12:52
09 ruj 2011, 16:43
10 ruj 2011, 07:26
11 ruj 2011, 21:52
11 ruj 2011, 22:03
Dobri andjeo je napisao/la:joj hvata me panika od viole. citam za violinu koliko tesko ide, za sada ju l. ljubi i stalno vadi iz kutije, ajme ajme kako cemo mi to ako treba toliko vjezbati
12 ruj 2011, 15:35
nadam se da ce sada dalje sve biti ok
, ipak je ono sto smo imali klavir , samo sto ima samo 5 oktava. 12 ruj 2011, 21:50
i to se prizna. Vježbala nije ništa preko ljeta, nije joj baš nešto napeto trenutno 16 ruj 2011, 20:19
16 ruj 2011, 22:24
17 ruj 2011, 07:29
lastavica je napisao/la:Da, kalafonij ti služi za podmazivanje gudala
17 ruj 2011, 11:26
17 ruj 2011, 18:02
17 ruj 2011, 18:04
Dobri andjeo je napisao/la:koliko na dan vjezbate, mi po 20 min svaki dan. jel treba i onaj dan kad je sat u glazbenoj ?
18 ruj 2011, 19:38