Sada je: 24 lip 2026, 21:50.
Moderator/ica: medo14



, to je bitno.



Kod nas su recimo iz hrvatskog i matematike tražili velike, sve ostale su mogle male

(malac još ni ne koristi velike bilježnice, kod njega će biti na pravom testiranju.)Kajdanke kupujem A4 formata s mekim koricama. Puno su izdržljivije i neusporedivo bolje uvezane od malih, ali moji su viši razredi i pišu na glazbenom sve u 16.




Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.