03 ruj 2015, 07:36
03 ruj 2015, 07:51
03 ruj 2015, 07:58
03 ruj 2015, 08:39
03 ruj 2015, 08:41
03 ruj 2015, 10:06
kad vam počinje popodnevna smjena?
.
.
03 ruj 2015, 10:35
03 ruj 2015, 10:56
03 ruj 2015, 11:04
Duga je napisao/la:Srećo, hoćete li nastaviti privatno njemački i kad bude mogla i u školi birati drugi strani, jako mi se sviđa kako ste to organizirali.
03 ruj 2015, 11:08
03 ruj 2015, 14:30
03 ruj 2015, 15:00
). 
03 ruj 2015, 16:41
03 ruj 2015, 18:39
Al ako bude rucka, Bit ce super.
04 ruj 2015, 15:23
Crazy Daisy je napisao/la:...imaju i obrok iza treceg sata, tako da rucaju popodne.
.
04 ruj 2015, 16:11
04 ruj 2015, 16:13
Duga je napisao/la:Crazy Daisy je napisao/la:...imaju i obrok iza treceg sata, tako da rucaju popodne.
Kod nas je ta užina jako loša (pekarske žbrlje), tako da me curka već u trećem nagovarala da je ne uzima (ali bar nešto prožvače). Ako me uspije nagovoriti u četvrtom, ne znam šta bih ja to mogla smišljati da ona ponese, ali i da pojede.
04 ruj 2015, 16:35
04 ruj 2015, 17:16
04 ruj 2015, 20:53

04 ruj 2015, 21:29
04 ruj 2015, 23:00
tri obroka. Dorucak, rucak, uzina. I sve u svemu bude dobar jelovnik. Koliko tocno ona pojede, zapravo ne znam, ali uvijek pojede bar dio porcije.
06 ruj 2015, 22:08
07 ruj 2015, 09:04
07 ruj 2015, 10:31
Sretan put i neka uživaju!08 ruj 2015, 07:57
, šta kaže mala putnica, kakvi su prvi dojmovi
?
, ali ipak je ovo drukčije, s prijateljima), a pred kraj idu u šup, isto negdje na more.
08 ruj 2015, 08:13

08 ruj 2015, 08:19
08 ruj 2015, 08:45
i sebi narukvicu. I nabrojala s kim je u sobi - 6 ih je. Tražila sestru na telefon
na kratko i onda je već morala dalje.
08 ruj 2015, 08:59
Sreca najveca je napisao/la:Ovo što kažeš, izlet s prijateljima je nešto sasvim drugo, pa makar otišli do susjednog kvarta. Bitno je da se ide![]()

Međutim, kada se sa školom ide u park, to je poseban doživljaj 