18 pro 2015, 10:05
april je napisao/la:On nije razmaženo dijete, nego je baš naprotiv, predobar u mnogočemu. i zato mu i želim ispuniti tu želju, pokazati i na taj način da cijenim mnogo toga kod njega, jer stvarno je zaslužio. razlikujem želje i potrebe, a nekako mi je Božić vrijeme da se djeci ispune i neke želje. Uz naravno isticanje važnosti našeg zajedničkog vremena, druženja, pravljenja kolačića, ukrasa...
18 pro 2015, 10:11
Mirci je napisao/la:u gepeku od auta je najsigurnije
18 pro 2015, 13:38
.
) i to je bilo to. Prošle godine (kad je imao 11.g.) je bilo prvi puta da nisam imala pojma što da kupim i da sam postupila po svom nahođenju (rekao je da ništa baš ne želi osim nekih Legića, a njih je dobio na božićnoj priredbi) ali ispalo je super (kupila sam mu ogromnu magnetnu ploču za sobu).
18 pro 2015, 18:25
Mirci je napisao/la:u gepeku od auta je najsigurnije
je. iako, moja nije znatiželjna jer bi time pokvarila iznenađenje...obično su u mom ormaru, duboko, duboko zakopani 18 pro 2015, 18:43
?
18 pro 2015, 20:44
ma nije. onak, uvijek je dovoljna količina iznenađenja tak da brijem da nije. sv. nikola ju je jako iznenadio
tak da mislim ne škica
.....ili je mala već sad veliki talent za akademiju